Prijava

Jebiga sad, ovako jeste zgodnije al vala teško će neko da me ubedi da ovo išta valja.
Dobro je da se definicije čitaju, za mladog autora je gore da ostane mahom neocenjen nego da dobije dosta minusa, tad će možda da kaže - dobro, ovo se ljudima ne sviđa, daj da probam da napišem nešto bolje, a onako može samo - šta koji kurac pišem kad niko ne čita.
Isto i đubreta bi bilo manje, ako već peti put pišeš nešto, očekuješ da je dobro a sto ljudi te napljuje i najtvrdoglaviji će da skonta da pisanje nije za njega, ovako ga oceni pet ljudi i on palamudi da su ga zapali neki papci bez trunke ukusa. Ako si namerno stavio kao spem i sto ljudi te napljuje nećeš da odoliš a da bar nekom ne pomeneš majku što povlači ban - i to je dobro, jednom će da mu dojadi da pravi nove naloge.
Lako je u onoj temi 'da vam se požalim' da se pizdi kako "preljeva". Dobro ljudi, ako preljeva, daj da se čisti.

Ne može sve preko noći, da imaš buljuk pratioca. Ako se trudiš ima da te prate za 20 dana barem 20 ljudi.. A neko ko jauče neka stavi prst na čelo i zapita se da li uopšte piše dobre defke..

Naravno, ne dobijaju se pratioci preko noći, osim ako si dobra pička lolo

Ako želiš pratioce idi na okupljanja za početak, il' se uvlači članovima, il' se pravi da si kul...

Nakon 5 strana izlisnog teksta, moze se zakljuciti sledece:

http://www.youtube.com/watch?v=t6hoWdMSj94

Skočimiš
Al' nevjerovtno je da poneki intelektualni ispljuvak pojedinih autora, za koji lično i odgovorno tvrdim da sam u stanju da napišem u trenutcima kada sam mrtav pijan, drogiran, silovan i raščerečen na krst, ne bivaju brisani samo zato što su intelektualni ispljuvci tih pojedinih autora. Pa mamu mu jebem, mene banuju zbog spema kad onomad pisah Gorski vijenac Vukajlije, a autori poput Ajnštajna još bivstvuju na sajtu. I kaže kasnije - kvalitet definicija se srozao. Naravno da jeste, pustili ste da vam pojedini autori budu kolovođe tzv. 'kvaliteta i kvloće' i isključivo su oni ti koji 'znaju šta je kvalitet'. Što bi rek'o moj dobar drugar - kurca gra'.

I dokle više kenjate da vam nije bitan skor? Samo se tješite. Skor nije bitan samo nama pojedincima okupljenim u andergraund fondaciju princeze Jelisavete Karađorđević Džungašvili. I jedino nama nije bitan skor. Andergraund naprijed, ostali stoj! Apelujte na Kajlera da vam ukine skorovanje kad vam 'TO TOLIKO I NIJE BITNO AL' AJMO KUKAT O TOME'.

Dakle, ostanite kul i kvalitetni, ooooo nosioci šekspirovske baklje kvaliteta, samo naprijed u nove pobjede.

u kurac te ljubim!

jebem ti ironiju, otkad otvorih temu dobio sam 4 pratioca

Mene iskreno zabole čvabalo za pratioce, ne pišem a i kad sam pisao imao sam više ocena nego pratioca. A što se same opcije tiče koristim je baš, 3-4 puta na dan overim šta ima novo i lepo ocenim sa komentarom. Svejedno mi.

sedplase, oćeš li da zaključam temu? jesi li zadovoljan odgovorima?

imam kao preko 80 njih,ali ogromna većina su totalni anonimusi, nit pišu ,nit imaju postere...znači hejteri lolo. a većina njih je doživotno banovana hahahah!

ja sam jos na drugoj strani rekao da moze lok, jer vidim da ima mnogo ljudi koji gotive ovu opciju.
u sustini svi ste mi govorili 2 stvari: -ne koriste ljudi opciju kako treba, i -ocemo da citamo autore koje volimo.

ja sam znao obje te stvari i obje sam pomenuo u prvom postu.
mi smo na sajtu 2 stvari: citaoci i autori. Pracenje odgovara nama kao citaocima svima i po tome je vrlo dobra stvar, a kao autorima odgovara samo manjem broju ljudi i tako se stvara jaz izmedju autora, i jednostavno nije pravedno ali mnoge bole kurac. do kurca, ja sam svoje rek'o i to mi je jedino bilo bitno....

ok, Sed, brate...donekle si u pravu, svaka opcija ima svojih mana...možda će je i ukinuti...ništa čudno.