Prijava

Taj sistem diže kvalitet ako se ne zloupotrebljava. Ako se zloupotrebljava, onda si u pravu - pravi probleme.

Ni sad ne pišem preko 2 na dan, a kad nakupim oko 100 pratioca, onda ću već pisati retko ali dobro. I tebe prati 320 ali barem 150 ne zna da koristi tu opciju siguran sam u to, kao i kod mene 20-ak od ovih 50.

Kad već pomenusmo zloupotrebu sistema možda bi bilo pametno da listu svojih pratilaca ne može niko da vidi, to bi smanjilo ortačko praćenje, nije svako dovoljno đonoobrazan da pošalje pvt "ej, pratim te, prati i ti mene".

Opet, to je za mnoge primamljiv razlog da uplate klitor tako da sumnjam da bi iko od nadležnih pristao na ovo.

Sad se trudim da pišem kvalitetnije i ređe da ne smaram ljude koji me prate svaki dan svojim sranjima. Sramota me.

voimje oca, sina i svjatoga duha, amin.

Jebem li ga, mene prati preko 200 ljudi i neko će reći da jesam zaslužio a neko će reći da pišem sranja i nisam zaslužio, ali opet meni je korisna opcija jer ja pratim takođe skoro isti broj ljudi i čitam njihove defke, tako da ne moram često da idem na nove definicije, gde realno ima dosta sranja i smuči ti se posle dve strane. Ponekad snimim nekog novog, malo ga izlistam i ako vidim da je dobar autor/dobra autorka stavim u pratnju i trudim se da čitam što više.
Meni je zato ta opcija korisna. Kada bi je ukinuli bilo bi mi žao zbog toga, a ne zbog 200 ljudi koji me prate, jer bi propustio mnogo dobrih defki da ne pratim sve te ljude.

Kad već pomenusmo zloupotrebu sistema možda bi bilo pametno da listu svojih pratilaca ne može niko da vidi

E to već ne. Ako plaćam ktitora hoću i da vidim ko me prati.

Sad se trudim da pišem kvalitetnije i ređe da ne smaram ljude koji me prate svaki dan svojim sranjima. Sramota me.

'ајде не сери, моду :)
знаш ти врло добро колико људи цене твој рад овде, и колико добро пишеш, а ти си баш отањио ових два месеца... можда и више. негде откад си постао мод.
разумем да си мало преокупиран тарзанијом, да се мора и јебати, али имај у виду да има нас који волимо да читамо та твоја срања, па нас обрадуј понекад :)

иначе, што се предлога тиче, мени свеједно. ем не пишем у последње време нешто (тачније, готово да уопште не пишем), ем ми није ни битно да л' ме прате ил' јок. овде сам сад само ради издркавања и трошења вишка слободног времена. и више висим на форуму и чету, него што читам дефиниције. а добијем по којег пратиоца само кад виде колики сам кретен, па ме прате јер сам будала, претпостављам, лололо

A što morate da se ograničite na autore koje pratite? Čitajte malo novije defke pa će i defke onih koji nemaju pratioca biti zapažene. Tako sam ja naletela na takve autore koji baš lepo pišu. A i što besnite na pratioce, to vam je dokaz da im se sviđaju vaše defke. Zar to nije kompliment?

И још нешто. Злоупотребљавање је огромно, јер сам видео доста аутора са по 50 и јаче пратилаца, а реално не заслужују ни да их прате само ћале, брат, први комшија и другар из клупе с којим играју тапке на великом одмору.

ne moram često da idem na nove definicije, gde realno ima dosta sranja i smuči ti se posle dve strane

E, to je to. Jebiga, da moramo da prečešljavamo tu listu da bi došli do dobrih definicija bilo bi drugačije. Pročitao si ih dvadeset, 15 su sranje, tri onako, jedna dobra od autora koji ti je poznat, jedna možda od nekog čije ranije nisi čitao, nije bitno, bitno je da se čita. Ovo može lagano da uguši sajt jer jedni isti ljudi čitaju definicije jednih istih ljudi i tako u krug. Mnogi koji bi možda i dobro pisali za par meseci odu jer im definicije jednostavno niko ne čita.

A što morate da se ograničite na autore koje pratite? Čitajte malo novije defke

Ako ništa drugo nateram se da prelistam par strana svaki dan. To je u svačijem interesu.

http://forum.idividi.com.mk/uploads/2009/20091106_002339_vazelin-natural.jpg
Coa, evo, da ne zaboli Frenkija, pretpostavljam da nisi liliputanac lolo.

контам да би требало да се склони опција да видиш ко те прати. смањило би се прељевање у броју пратиојоца и обострано ортачко праћење. мсм ова омладина што сутра имају школу ће се и даље пратити у енормним количинама, али ће се бар мало смањити код њих а и свих осталих структура на вукајлији.
:чека дрвље и камење од стране многопратилачког свјета:

Ova opcija mu dođe ko kapitalizam

hahahahahahhahahaahhahah
ma samo opušteno bem li ga
ovo je sajt
sikiracija i nerviranje oko nekog sajta ti dođe kao nerviranje i sikiracija oko šarene laže

opustise, piši za svoju dušu, uživaj u sajtu, neće ti kita porasi ako ti poraste skor, pa da ti treba toliko biti bitno da li se ocjenjen ili ne :DDD

neće ti kita porasi ako ti poraste skor

Hahaha

jedna možda od nekog čije ranije nisi čitao, nije bitno, bitno je da se čita

Onda malo pročešljam tog autora i ako ima još koja dobra stavim u pratnju. Vrlo jednostavno. Kolika je sada količina definicija koje izlaze, nikada ne bi moglo da se pročita mnogo kvalitetnih defki nego bi, bez sistema pratnje svako normalan izdržao možda 5 strana i pao u depresiju od sranja koja se pišu. Jednostavno, ne bi išlo bez tog sistema a ne mogu da klikćem na sve autore koje gotivim da bih video da li su napisali nešto novo, jer ih ima mnogo. Zato i stavljam toliko ljudi u pratnju.

opustise, piši za svoju dušu, uživaj u sajtu, neće ti kita porasi ako ti poraste skor, pa da ti treba toliko biti bitno da li se ocjenjen ili ne :DDD

КЛИПСИ БОГИЊО! Реално, то је став који сви требају да заступају...

Svaki autor čije mi se pisanije iole svidža i ko piše redovno.. (nikad mi neće biti jasni oni koji prate autore koji ne dolaze na sajt) je ubačen u moju listu.. Ako te pratim ne znači da ću da te lajkujem, naprotiv..Opcija je samo tako doobra, samo često odem u najnovije da nadjem neku novo meso koje se trudi i tek je u svom usponu, (npr Heavy_Rain) i da ga ubacim u pratnju..Dakle super opcija da zaobidjem djubar..

Subscribe zar ne? Na youTube-u mi je korisna za nove snimke od mojih omiljenih kanala. Isto toliko je koristna i ovde. Čitam defke od mojih omiljenih autora. Nema potrebe za ukidanjem.

Ko me prati, nek' me prati. Njihova je odluka da li će to da rade ili ne.

I ovde je sve rečeno, a kaizen se ne javlja, znači mogao bi lock. :)

ljudi imaju opciju da olakšano čitaju ono što žele. to je mnogo dobra stvar.
ovo što se vi bunite oko poena te gluposti, jedino da se omogući svima da vide ko koga prati i slično, pa kad vidite milionske kakve lobanje koje prate neke hajvane onda će vam biti lakše.

cenite malo više svoj rad, cenite malo više ljude koji vas prate.
ljudi koji vas prate stvarno vole ono što vi radite, tako da na neki način i imate obavezu da dobro pišete.
stvarajte interne grupe i društva na taj način. imbecilno bi bilo želeti svaku džudžu koja se skuplja na ovom sajtu da vas prati, na neki način i poražavajuće.

sajt je dostigao ogromnu popularnost i to ima svojih dobrih i loših strana. na primer, o vukajlji se više ne priča kao o alternativnom sajtu sa superkreativnim forama koje se kradu i prepričavaju u društvu, sada se sve češće pominje u nekom kontekstu "televizije pink interneta". To sigurno nije razlog da dignemo ruke od bilo čega, već samo moramo da shvatimo da nismo više sami. Tu su i prvoklasne tupadžije. Zbog velikog broja ljudi opcija praćenja je više nego neophodna ukoliko vas stvarno zanima rad individualaca, a ne neko rekreativno čitanje i danguba na poslu.

I ne, više nije moguće satrti ih (skoro, naravno, sve je moguće:). Invazija je bila i prošla, sada moramo da naučimo da živimo sa njima. Ako želimo.

Mislim da sam već divanio o ovome.

Kako je koristim? - Pratim autore koji pišu redovno, dakle one koji spamuju i smaraju definicijama, znači one autore za koje volim što me smaraju, jer me mrzi da klikćem ko ranije na raznorazne profile i delim pluseve i minuseve. Veoma retko sam dao minus autorima koje pratim. ne pratim autore koji su veoma dobri, a retko pišu. Čemu to? Uvek odem na njihov profil jednom u dve-tri nedelje i pogledam jednu novu definiciju ili u još gorem slučaju pad u broju definicija jer oni vole i da brišu svoje stvari.

Kako je drugi koriste? - Ljudi ne koriste tu opciju u velikoj meri, da je koriste ja bi se naranio pluseva i minuseva, ali nema od toga ništa. Ljudi klikću na to iz raznoraznih razloga, zato neko ima 500 ljudi koej prati, a koji će mu kurac to niko ne zna. Mislim da čak postoje ljudi koji prate nekog samo da bi mu rokali minuse.

Zašto ne pišem retko jer imam veliki broj pratilaca? - Realno, zabole me kurac. Ima 120 ljudi. Gde ću svima ukus da pogodim? Pa nisam ja Šaper i Severina! A realno pojma nemam zbog čega me je svako ponaosob izabrao tako da verujem da me oko pola od njih prati zbog definicija. Realno, pola od njih više i ne dolaze na sajt.

Prvo ih je bilo 16 (hvala vam braćo i sestre što me niste zaboravili), jer nisam bio aktivan na sajtu...onda se polako taj broj gomilao...da bi dostigo negde broj 90 za jedno 4-5 meseca. Odkako sam umodovan dobih 30 njih...za dve nedelje :)