Prijava

Kad može studentarija, možemo i mi. :) I nama počela škola. Ovde se žalite, smarajte, derite, serite kako imate loše profesore, kukajte jer je vraćeno pravilo da ne smemo imat više od 25 neopravdanih, inače noga. Kapiram da nas ima malo, zato i trebamo da budemo složni! lolo
U koju školu idete, koja ste godina, smer i tako to. Kakav ste đak, koji vam predmet ide na rac i šta dalje mislite, posle srednje? I tako to.

P.S. Ako sam metnuo temu u pogrešan podforum, ajde promenite. :)

Prva beogradska, društveni, 2-2, hvala. Posle ću istoriju ili prava, ne znam još, ako ne napravim muzičku karijeru.

Kaka prava, napravi muzičku karijeru, to ima para :)
Ja sam iz Mašinsko-tehnička iz Kuraljeva. Meni lepo, može se bežat, drkat, ovo ono, dobri ortaci, ima malo i pičokara, nisu ni loši profesori. Bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu. lololo

Jes' da imamo temu tinejdžeri vukajlije,al' ajde.
Prva beogradska, 2-6, prirodni. Planiram da završim srednju u narednih desetak godina, a posle kud pukne. Pouzdano znam da pored mene i kornelija još troje ljudi iz prve ima nalog ovde.

Jes' da imamo temu tinejdžeri vukajlije,al' ajde.

Ma tinejdž mere bit i osmak i prva dina faksa. :)

E da, ako uspem da završim onaj faks koji planiram, viđaćete me na B92, kako se žalim jer me je grupa huligana prebila dok sam pravio priču. lolololo

E da, treća sam godina, to sam zaboravio.

Filološka, engleski jezik. prvo jedan

Ekonomska u Subotici, 2 godina, posle cu predmete koji mi idu na rac... Gledam utakmicu....

Hahaha, pa ti si devedes šesto. Ja mislio ti neki baja tamo, sad upisao faks neki a ne mereš da karaš pa te zajebavaju ovi ostali. :)
Filološka je-be, kao, vi ste najluđi u škole i svi se lože na vas, imaju poštovanja za vas. lololo
Dobar si ti Filozofe, biće nešto od tebe!

Ekonomska Krusevac, II-2 FUCK YEAH

Poluvreme, znaci : - Racunovodstvo
- Matematika
- Srpski
- Korespondencija
- Osnove ekonomije
- Poslovna ekonomija
- Poznavanje robe
- Engleski
- Istorija
- Geografija

Hahahahaha pa ono, ima dosta emosa i čudaka. ali zato je 90% škole pičetina! a i nema mnogo mate, hemije i fizike. :)

Ako Filozofe, tako i treba. Ja sam majke mi mislio, ti neki tamo od dvaes godina, po defkama.
Džanki, nisam znao da ti ideš u školu! lololo

Marko koji si smer/

гимназија Светина, I-5

можда нека журналистика после, немам појма

Džanki, nisam znao da ti ideš u školu! lololo

Hahahahahah.

Ali fizičar nam je car! Bila je izdata interpolova poterncija za njim, car bio u kontaktu sa Mladićem

Marko kobjasnijo. Ja nemam pojma koje predmete imam u trećoj. Znam da imam matiš i sociologiju.

JEBEM i na decijoj temi!!!!357

Ali fizičar nam je car! Bila je izdata interpolova poterncija za njim, car bio u kontaktu sa Mladićem

hahahahaha
A ja juče dobio novog razrednog i kaže ortak: Dobar je ovaj, čuo sam to.
A kaže drugi: Dobar je i konj pa ga jašu.
Ja u komu. lolololo