Tvoji crteži

  1. Vokasi daj ostatak portfolia na uvid.

  2. Skini fotošop cs5 extended

    Имам већ фотошоп, њега користим само за обраду фотографија, а и буџио сам нека кола у фотошопу, па ме на крају сморило.

    aj nacrtaj svega ti golog đovaka sa velikom kurčinom i kako mu se cedi sperma sa glavića dok se drogira iglom i smeje se onako jezivo ko uvek

    Може пезосе, ал се стрпи недељу две, нисам сад баш у могућности...

    Novi Jogurt.

    Е сад баш...

  3. I još jedna za vaše uživanje, nedelju dana sam ih crtao jebem ti sve
    http://img585.imageshack.us/img585/1632/ftva.png

    EDIT: otvorite ih u novoj kartici, lepše je :)

  4. Сереш? :О

    Ko, jel ja :)

  5. au koja perverzija, kako jbt

  6. Meni uvek išlo crtanje, al' mi pre godinu dana dođe nešto da crtam u paintu, zajebavao se i crtkao neka kola kad ono dobro ispade! Onda počeo to malo aktivnije da crtam i eto. Samo jebeno je u paintu da se ovo radi, mnogo je pipavo i dugo se crta (i boji), za ovu Alfu što sam je zadnju okačio trebalo mi nedelju dana i jače :)

  7. Приштевац, човече... Ја сам осто без речи.
    Набијате ми комплексе овде хахаха, ја сам до пре неки дан мислио да јебем у пејнту, онда видим како Вокаси објашњава, сад и ти :Д

  8. ja ne znam ni rukom ovako..a realno nisam baš preloš u crtanju

  9. Brate, ti si nerealan. Ja počinjem da sumnjam da je ovo paint :O

    Приштевац, човече... Ја сам осто без речи.
    Набијате ми комплексе овде хахаха, ја сам до пре неки дан мислио да јебем у пејнту, онда видим како Вокаси објашњава, сад и ти :Д

    +1

  10. Brate, ti si nerealan. Ja počinjem da sumnjam da je ovo paint :O

    Ma brate u paintu 100 posto, zumiraj, tada se vidi da je paint...

  11. http://zaslike.com/files/udayimbjkie5ch3gow8l.png
    Ovi detalji navode na sumnju. Nekako mi pejnt ne liči na program kojim bi moglo ovo da se izvede.
    Ako je istina, skidam kapu!

  12. Ovi detalji navode na sumnju.
    Ako je istina, skidam kapu!

    Nemoj tako, refleksiju na branicima sam radio ne znam ni ja koliko dugo (i sve refleksije inače), kao i refleksiju sa karoserije. Ne znam šta ti je čudno kod ovih detalja? Inače nisam iz glave radio ovu Alfu, već sam gledao iz auto bilda, a ova dva su iz glave.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.