Prijava

Videh u nekom rijaliti šou neku likušu koju mnogo nerviraju studenti iz unutrašnjosti koji dolaze na fakultet u Beograd i na taj način zauzimaju mestima lokalnim momcima i devojkama. Pritom fakulteti u Kruševcu i Užicu ostaju nepopunjeni. A uz to, ti što dolaze na fakultet ni ne žele da se školuju, oni dolaze da se provode.
Sad, da li i vi koji živite u Beogradu delite njeno mišljenje? I koliko je takvo mišljenje rasprostranjeno?

Pa problem je što je većina tih lokalnih fakulteta sranje, pa ljudi nemaju izbora, ko jebe ove iz Beograda što ne rade pa upadnu na budžet, niko im nije kriv.

Nisam iz beograda al ne vidim ništa loše u tome i sam se kajem što nisam ošo u neki drugi grad da studiram jer je realno studiranje u svom gradu sranje
Mene jedino interesuje jel naplaćujemo braći crnogorcima boravišnu taksu što studiraju ovde lololo

Ovo što kaže Čak. Ko im jebe mater, nisu ni studije za svakoga. Da znaju nešto verovatno bi upali na budžet, u suštini samo je pitanje ko će da pada ispite, s tim što opet ovi iz unutrašnjosti plaćaju stanove, pičke materine i tako to. Dakle, uvek na stranu onoga od koga ljudi imaju veće prihode. Kraj priče.

Студирање у тим мањим градовима је говно, и да се отвори универзитет у Крушевцу опет бих ишао у Београд јер зна се шта је добро.

Unutrašnjost je grozna posebno za žensko snajče, one rado beže u Beograd pa se ove lokalke žale kako ne mogu da nađu muško (odnos studenata i studentkinja je valjda 1:3 u BG-u).

лако те увуку у дрогу криминал и алкохол,ако си женско и у проституцију...

Treba da budu sami sebi krivi što imaju loš prosek iz škole i što loše urade prijemni pa ne mogu da upišu ono što žele, nije im kriv za to neki Milašin iz Gornjih Mršinaca. Njima je zapravo krivo što je "tamo neki seljak pametniji od njih".

"Dabogda ti ćerka studirala u Beogradu"
Drevna kletva domaćina iz ostatka Srbije.

Stojim ti ja u redu za prijave za prijemni za faks, pored mene neka brkata devojka, džepno pakovanje. Počinjem poPušaj razgovora dubijem vreme.
Ona iz Berana, sa nosem na trećem spratu, vukovac iz opšte gimnazije, nadobudna da joj drkneš šamarčinu iz mesta. 'Pa da si učila, i ti bi imala 40 poena iz škole'. Srećom, razlika u poenima mala, u intelektu nebo i zemlja. Kada me je jedva pitala oklen sam, spustila je glavu i gledala u pod. Iskreno se nadam da se vratila pod stenčugu ispod koje je ispuzala.

Nažalost, fakultet je postao jebeno pomodarstvo. Ako nisi uspeo u Beograd da upadneš, ljudi te gledaju sažaljivo kao da nisi uspeo u životu i podsmevaju se fakultetima iz unutrašnjosti. Jebeni seljački mentalitet. Šupičku materinu!

Немам ништа против тих људи, београђани НЕЋЕ да студирају, њихов проблем. Ови што долазе из унутрашњости, по мом искуство раде богами много више него ми, јер ваљда немају избора.

Ја немам ништа против. Још ако је нека сељанчица добра цупи, мош домастиш брк. Оне су лакше од ових из Београда. И комуникативније. Ове из Београда би само да их водиш негде да буду виђене. МРШ КУРВЕ!

ahahahhahahahaha
kako su vam postovi za fino dobro jutro.
hahahahahhaha

Sta edu ´ovna. Prvo Bg-ovci ne moraju da brinu o stanu i rani. Ja ako nisam na budzetu, u domu, sa cipom za povlascenu menzu ne mogu da studiram. Pa da vidim dal sam ja los student, ili cak parazit?! Ili su to Bg-ovci.

Nažalost, fakultet je postao jebeno pomodarstvo. Ako nisi uspeo u Beograd da upadneš, ljudi te gledaju sažaljivo kao da nisi uspeo u životu i podsmevaju se fakultetima iz unutrašnjosti. Jebeni seljački mentalitet. Šupičku materinu!

Palančani, peki, boli te tukson. Ja sam se čak dvoumila da li da upišem u NS-u faks jer sam znala koja seljoberska struja dolazi na faks u bg-u, ti natripovani klinci iz trebinja koji misle da su uhvatili boga za kurac jer studiraju u bg-u. Al jbg, upala sam na budžet u bg-u.

Pa problem je što je većina tih lokalnih fakulteta sranje, pa ljudi nemaju izbora, ko jebe ove iz Beograda što ne rade pa upadnu na budžet, niko im nije kriv.

Чак објаснио.

Ја немам ништа против. Још ако је нека сељанчица добра цупи, мош домастиш брк. Оне су лакше од ових из Београда. И комуникативније. Ове из Београда би само да их водиш негде да буду виђене. МРШ КУРВЕ!

Не знам то за комуникативност. Ја сам баш супротно искуство имао. Прве колегинице које сам упознао на факсу су биле из Београда, и то нисам ја иницирао комуникацију уопште. Мада, опет... Филолошки. Прилично социјалан факултет, свако се са сваким социјализује.

Иначе, две најзаступљеније теме на овом сајту су јебени Београд и јебени студенти.
Тако да је ова тема апсолутни вин... Или фејл, како се узме.

Не знам то за комуникативност. Ја сам баш супротно искуство имао. Прве колегинице које сам упознао на факсу су биле из Београда, и то нисам ја иницирао комуникацију уопште. Мада, опет... Филолошки. Прилично социјалан факултет, свако се са сваким социјализује.

Ја кад сам кренуо на факс, те неке девојке из унутрашњости (њих 4-5), су ишле редом и упознавале се са свима. И форсирале спику, дружење и та говна. Ове из Београда су се нашле и одмах оформиле клан, заузевши 3 места са стране и причале су искључиво између себе. Сад је већ другачије, тако је било првих месец дана, можда мало јаче.

Ја кад сам кренуо на факс, те неке девојке из унутрашњости (њих 4-5), су ишле редом и упознавале се са свима. И форсирале спику, дружење и та говна. Ове из Београда су се нашле и одмах оформиле клан, заузевши 3 места са стране и причале су искључиво између себе. Сад је већ другачије, тако је било првих месец дана, можда мало јаче.

Е, па, јебемлига. Вероватно то варира од факса до факса, од групе до групе.
Што се тиче тих кланова, сећам се да је су такав клан оформили ови из Филолошке гимназије, они су умислили да су нека елита у односу на остале, па су се углавном дружили само међусобно. Тачније, не они, него оне.