Prijava

Мене више занима - које више дају? :)

Мене више занима - које више дају? :)

Видиш, добро питање. Генерално гледано, рибе с тог факса радо дају, то је нека општа тенденција, колико сам имао прилике да приметим. Ваљда зато што има премало мужјака, па још ако немају живот са стране, онда немају ни избора. Рекло би се да оне из унутрашњости дају за нијансу више, управо зато што имају мање живота ван факса од оних из Бг, ал' то је само мој утисак, не мора да значи да сам у праву.

jezzillia

Stojim ti ja u redu za prijave za prijemni za faks, pored mene neka brkata devojka, džepno pakovanje. Počinjem poPušaj razgovora dubijem vreme.
Ona iz Berana, sa nosem na trećem spratu, vukovac iz opšte gimnazije, nadobudna da joj drkneš šamarčinu iz mesta. 'Pa da si učila, i ti bi imala 40 poena iz škole'. Srećom, razlika u poenima mala, u intelektu nebo i zemlja. Kada me je jedva pitala oklen sam, spustila je glavu i gledala u pod. Iskreno se nadam da se vratila pod stenčugu ispod koje je ispuzala.

No što, pod kamen odma.

Čiji je ovo dupli?

Sramota je sto svi jure u Bg na studije,posto ima jos gradova u nasoj yemlji koji imaju fakultete.Beograd nije Srbija .
Beograd je svetski grad ,a to nije postao zahvaljujuci ljudima koji u njemu zive pet generacija,vec zahvaljujuci dosljacima,pretezno onima koji su dosli na studije i ostali u njemu.Ti ljudi su najveci kvalitet naseg lepog grada,jer donose novu snagu,sveze ideje i ambicije,dok su "pravi " beogradjani uglavnom degenerisani i nesposobni i sve sto umeju jeste da sede po kaficima citav dan,da mrze studente iz unutrasnjosti i izbeglice koje im zauzimaju vazna mesta,na kojima bi briljirali da njih nema.

Ваљда зато што има премало мужјака, па још ако немају живот са стране, онда немају ни избора.

Реално, однос на језичким факултетима је 75/25 на страни женске популације.

Реално, однос на језичким факултетима је 75/25 на страни женске популације.

У мојој групи је било 30:1 у корист женске популације, хаха! А на целој катедри 190:12, ако се добро сећам. Они са скандинавистике (рошави масни геј металци) и арабистике кваре просек, тамо углавном има више ликова.

Beograd je svetski grad ,a to nije postao zahvaljujuci ljudima koji u njemu zive pet generacija,vec zahvaljujuci dosljacima,pretezno onima koji su dosli na studije i ostali u njemu.Ti ljudi su najveci kvalitet naseg lepog grada,jer donose novu snagu,sveze ideje i ambicije,dok su "pravi " beogradjani uglavnom degenerisani i nesposobni i sve sto umeju jeste da sede po kaficima citav dan,da mrze studente iz unutrasnjosti i izbeglice koje im zauzimaju vazna mesta,na kojima bi briljirali da njih nema.

Добро, нећемо сад да претерујемо.

У мојој групи је било 30:1 у корист женске популације, хаха!

Лолололо, код нас је било нас четворица и преко 30 жена. :)

У почетку сам желео да их попакујем у оне вагоне за стоку и да их вратим назад одакле су дошли, међутим онда сам схватио да је до јаја што су овде, јер да није тих њушки из унутрашњости, ја бих био највећи индијанац на Филолошком, овако често испадам дингоспо.

Tačno je čovjek talentovan xD

A uz to, ti što dolaze na fakultet ni ne žele da se školuju, oni dolaze da se provode.

Znaš kako, dolazi, po mom mišljenju, mali procenat takvih. Uglavnom su to ljudi koji i nemaju baš mnogo izbora i moraju da zasednu i uče (k'o i ja odavde, pa se opet zajebavam, no to je druga priča) a ti ljudi su isto tako, opet po nekom mom zaključku, dosta bolji ljudi od samozvanih ‚‚Beograđana". Naravno, to nije generalno tako, ali u većini slučajeva jeste. A ove lenčuge odavde, uključujući i mene, ako se ne opamete, uopšte se neće lepo provesti.

Znaš kako, dolazi, po mom mišljenju, mali procenat takvih. Uglavnom su to ljudi koji i nemaju baš mnogo izbora i moraju da zasednu i uče (k'o i ja odavde, pa se opet zajebavam, no to je druga priča) a ti ljudi su isto tako, opet po nekom mom zaključku, dosta bolji ljudi od samozvanih ‚‚Beograđana". Naravno, to nije generalno tako, ali u većini slučajeva jeste. A ove lenčuge odavde, uključujući i mene, ako se ne opamete, uopšte se neće lepo provesti.

Све су то непотребне генерализације.
Проблем је што људима углавном западну за око лоши појединци. Типа, кад је неко шабан, а из унутрашњости, одмах су сви у фазону ''Види га, сељачина, дошао у Бг да се проводи и да ми ружи град својим сељачким акцентом''. Кад је неко из унутрашњости, а понаша се цивилизовано, нико ни не обраћа пажњу на њега, чак ни не знају одакле је. На пример, кад неко виче у превозу, а има београдски акценат, људи негодују зато што виче. А кад виче с другачијим акцентом, људи негодују зато што виче и зато што је сишао с планине (јер су, јелте, сви људи с акцентом из неког села или су сишли с планине), па дошао да се шабанише по Београду.

Све су то непотребне генерализације.

Brate, sledeći put bar lepo pročitaj ceo tekst.

Naravno, to nije generalno tako, ali u većini slučajeva jeste.

Лично немам ништа против да цела Србија студира у Београду, али људи долазе овде не само да би студирали, већ и да би касније живели. Релативно мало људи се врати у завичај. Београд се пуни, Србија се празни и то ће нам се једном обити. У суштини, већ се обија. Не плашим се да ће бити места за мене на буџету кад будем уписивао факс, лоло.

Студирање у Београд је сан снова провинцијалних девојчурака, долазе да осете чари грацке коорчине, и добро им иде.

Реално, мени једини разлог да упишем факс у Београду ради Звезде и можда ког окупљања вукајлијапа :)

talentovano_glup
Sramota je sto svi jure u Bg na studije,posto ima jos gradova u nasoj yemlji koji imaju fakultete.Beograd nije Srbija .
Beograd je svetski grad ,a to nije postao zahvaljujuci ljudima koji u njemu zive pet generacija,vec zahvaljujuci dosljacima,pretezno onima koji su dosli na studije i ostali u njemu.Ti ljudi su najveci kvalitet naseg lepog grada,jer donose novu snagu,sveze ideje i ambicije,dok su "pravi " beogradjani uglavnom degenerisani i nesposobni i sve sto umeju jeste da sede po kaficima citav dan,da mrze studente iz unutrasnjosti i izbeglice koje im zauzimaju vazna mesta,na kojima bi briljirali da njih nema.

Haaahhaha, što reče Džimi ne preterujmo.

Inačee, ne gotivim studente iz provincije jer ne mogu da spavam od njih. Zašto koji kurac moraju da pevaju svaku noć prethodnih 10 godina. Država duradi nešto!

To su ovi iz doma, za ove ostale ne znam, isti su mi ko beogradski studenti.

pevaju svaku noć prethodnih 10 godina.

Haha, kakva rečenica :))