Приче о духовима, ванземаљцима и сл.

  1. ајаваску морам пробати
    тад сконташ колико овај свет није онакав каквим се сматра

  2. http://vukajlija.com/forum/teme/33380-price-o-duhovima-vanzemaljcima-i-sl?strana=54#post_3320821 jbg,stvari u svemiru moraju stajati bez nekih bagova u samoj srzhi realnosti jer jedan delic da otpadne da tako kazem ode sve u kuras...

    тад сконташ колико овај свет није онакав каквим се сматра

    realno i nije...mi dozivljavamo svojim chulima i logikom i sve,ali unutar tih chula i logike stvari stoje kako stoje realno...

    ајаваску морам пробати

    i ja isto..uvek sam hteo da posmatram drugaciju realnost i sve to...secam se kad sam lsd probao i kad sam sanjao kad zaspao sam,jebeno boje sam video neke nove koje ne postoje,nove jebene boje,drugacije

    sve u svemu,nista ne ukazuje na vestice,duhove i ostala mitska bica

  3. оћу да нестане цела материјална вибрација, да ми се расформира ум где нема ни садашњости ни будућности
    ово није једини програм који се приказује, да видим неке боје које никад нисам видео и које не могу речима да опишем јер нису виђене до сада

  4. Ćomani jedni, mi ovde pričamo ozbiljno o ozbiljnim stvarima a vi bi da pijete koekakve droge, ccc.

  5. Da, Soče, pa još kažu nema veštica, duhova, mitskih bića. A zmajevi, oni su ok, a???

  6. Ova današnja omladina, pa to je strašno... piju droge po ceo dan, pušu i rade sve božmesačuvaj stvari. Jašu zmajove neviđenih i nepostojećih boja. Koju posluku porati. Kad sam ja bio mlad...

  7. Boxore nisam stigao da procitam :/

  8. Joj kad bi neko znao onu priču o dva rudara i magarcu...

  9. Znam ja. Bila dva rudara i magarac. I rudari odu na posao, a magare kaže: IJA! Čiča miča i gotova priča.

  10. Nije to ta, mislim da je bilo nekog sexa.

  11. Aha, zaboravio sam to. Vrate se rudari sa posla i oplode magare. Čiča miča i gotova priča.

  12. брт најосновнија чињеница је да ајаваска није дрога

  13. Moj je đeđ jednom išao kući u brdo sa igranke neke.

    I mjesec žut bio, sijao kao sunce.

    Osjeti on da ga nešto prati. Zastade, izvadi čakiju i diže je u vis i u odsjaju vidi da je vuk iza njega. Okrenu se lagano, reče mu: "Ajde ti polako svojim putem, nije ovo tvoja staza".
    Vuk ga gledao još malo, pomislio uu sebi: "A jes i pjan, ljebtijebem, priča sa životinjama" i skrenu u šumu.

  14. oj lovačke oca mi moga auuuuuuuuuuuuu

  15. idemo včrs new round

  16. Moj je đeđ jednom išao kući u brdo sa igranke neke.

    I mjesec žut bio, sijao kao sunce.

    Osjeti on da ga nešto prati. Zastade, izvadi čakiju i diže je u vis i u odsjaju vidi da je vuk iza njega. Okrenu se lagano, reče mu: "Ajde ti polako svojim putem, nije ovo tvoja staza".
    Vuk ga gledao još malo, pomislio uu sebi: "A jes i pjan, ljebtijebem, priča sa životinjama" i skrenu u šumu.

    Imam istu pricu sa mojim pradedom samo sto je je u pitanju medved.

  17. Muškarac po imenu Teri Cotle je 1995. godine počinio samoubistvo i to nakon što je ispalio u sebe 22 metka.
    Kao donator organa, on je svoje zdravo srce dao muškarcu Soni Grejemu (57) koji je nakon toga otišao da se zahvali Terijevoj ženi.
    Tom prilikom ga je obuzeo neki čudan osećaj, a nakon par godina je shvatio šta je u pitanju On se sastao sa udovicom Cotle kako bi joj se zahvalio na ovom donatorskom “poklonu” nakon čega se u nju zaljubio. Oni su se venčali 2004. godine, a nakon četiri godine braka i Soni se, kao i Teri, ubio.

  18. dve noci citam sve postove odavde pred spavanje i nista NISTA, sanjam prvu noca kera nekog drugu noc neku maglu i to je to

  19. To nije magla, to je poltergejst preminulog psa iz prvog sna

  20. Covek neki se ubije i posto je bio donor presade njegovo srce nekom coveku. I taj covek kad se oporavio otisao kod udovice da se zahvali medjutim nesto se desi i ono se vencaju.. I posle nekog vremena ubije se i taj covek.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.