Prijava

Hahaha kaze “kao neki senzor, ako ga pipnem mozda se otvore neka tajna vrata” a semir se smješka hehe u fazonu “kako vozam ovog debilkoa”

Semir: sinko, ajde dodjes ti kod mene glumatas debila za ove moje malo se pomocis kao necto si video a ja ti napravim teren da te plidui zavole

novax:

M O Y E
O
Y
E

Ajde nemoj da ste tetke na običan paranormalni snimak djovak - kupa se, on je jebo na račun reketa a ne humora spekovao je sve poene u fizičke skilove

Pitanje uopšte da l lik ume da se rukuje da l raspoznaje mikroekspresije i to, samo trening samo gas ceo život, zadnji put kad je gledo teve bila Olja na b92, sad eventualno pusti skibidi toilet deci pred spavanje na ajpedu od 87 inča

djovak tardina od šargarepe ne vidi mesinu, od straha od igle ne vidi vaccu kako to nas celtimir pravda ove nevaccinisane

Fazon sretnu se openhajmer i ramiz zmaj u cazinu i snimaju humorističan video, to je ovo, ne igraju na istom serveru uopšte

pliduu kad pogledas ovaj video el te vata transfercina ili dingospowski humor:

https://www.youtube.com/watch?v=UKpMhn07cxA

Evo javio se jebach još mr no da se oglasi po ovom pitanju i eto je komplet družina drugosrba

A cara sam brani novakovu čast..

Hahah dobar ti ovaj djosmanagić caro iskreno ++

Kako ejdus kritički procenjuje đovakovu ruku

"Viđao sam i žuljevitijih dlanova, mnogo još ti popare moraš pojesti, kosovaru maleni"