Приче о духовима, ванземаљцима и сл.

  1. e jes, ta je priča
    sad se sjetih
    hvala

  2. е данас сам чуо нешто, није ни о духовима ни о ванземаљцима ни о мртвим четницима него невероватна случајност а нема та тема за та срања па ћу овде

    возим данас и нека жена прелази улицу и гура колица са дететом и прича ми матер како је то дете ванбрачно и да она има одраслу децу а и јес богме матора па су јој дете одузели ови из комунога јер је агресивна и донела јој поштарка нешто из суда везано за тај случај и она полуди и одвали поштарку од батина толико да ова заврши у болници и срећом јој нађу тумор на мозгу на време да је није ова тукла бог зна кад би провалили да је болесна и оперисала се жена и живи нормално сад а овој мечки вратили дете чича мича и готова прича

  3. Odlična priča. Zaista. Svaka čas.

  4. јеботе, нешто контам, знам за милион случајева кад неко удари главом оде у болницу нађу му тумор на мозгу а да није отишао не би никад ни открили и умро би. Ваља макар једном годишње случајно оборити усисивач са регала или добити пивску флашу у главу у кафани па правац на рендген

  5. Bilo pre par dana na nekom portalu priča o nekom čovi koji se valjda bavi fotografisanjem munja, pa ga je jednom tako udarila neka munja, jedva živ ostao, ali je potom dobio sposobnost da čita tuđe misli, natprirodnu snagu i još par supermen sajd efekata....

  6. e baš ga pretjera Jupiterac...

  7. Ovo sad moja prica... Pricao mi drug a njemu deda (nije njegov deda doziveo nego neki drugi covek stariji) da se jednom u selo vracao kasno u noc iz drugog mesta i negde na pola puta cuje pesmu, on se zacudio odakle pesma u sred noci i to gde nema nikog i kad je prisao mestu odakle se cula pesma video je kolo a u njemu sve prelepe devojke, pobegao je odatle... posle mu neki rekli da je to vilino kolo i da se pridruzio ne bi se vratio

  8. Sreća njegova pa je pederčina, nisu ga interesovale lijepe gole djevojke. Pi kaki je.

  9. Prije nekoliko godina sam trazio horor price i nasao neki kafeni sajt sa 20-30 naslova. Sve je isti covjek pisao i u svakoj je bila recenica "Na mjestu gde se livada pretapa u sumu", sad naravno ne mogu da ga nadjem a bilo je dobrih stvari pa ako je kome poznato neka podjeli sa nama neukima.

  10. Ko je rekao da su gole :D

  11. Jok no u Zara košuljama i Esprit pantalonama vile skaču :P

  12. Mozda su u koznim ss mantilima tipa neke metalike se sektasile nesto u nekoj zabiti. I ja bi pobegao brate

  13. Ima jedna kuća izmedju dva naselja, na nekim njivama, koju je covek sagradio niko ne zna zasto a tu ljudi ima samo kad se radi na njivama ili kad lovci dolaze a do nje se dolazi posle jedno 20 min hoda od glavnog puta... A kuca ima sprat+ potkrovlje... Mnoge cudne price se vezuju za tog coveka i o toj kuci...

  14. kad se setim neke dobre napisacu

  15. Vraćam se večeras kući, a iznad auto-puta, kod one nedovršene zgrade Vero-Verano sa heliodromom, visi u vazduhu neko čudo sa dva crvena svetla (na nekih 100m visine). I kreće se i ne kreće se, teško je proceniti. Ja brže bolje uletim kolima u blok da mi zgradurina ne zaklanja pogled, kad ono i dalje visi, samo sa druge strane ima dva zelena svetla. Taman reko` sad ću da imam o čemu da pišem na ONOJ temi, otvorio prozor na kolima i usporio da vidim bolje, kad nailazi dečko, upravo prešao pešački most preko auto-puta, vidi da ja gledam i kaže: "Dron, eno na mostu stoje i upravljaju". Pu, bem ti, kako sam se razočarao. Ali nije dron kao onaj šiptarski, ovaj je ozbiljniji, nema ona kineska svetla nego prave pravcate crvene i zelene farove (nemam pojma šta će mu, valjda da se ne sudari sa drugim dronom).

  16. Hahah a najbolje od svega sto si se setio teme :D
    E a za ovu pricu sam cuo mada niko ne zna sa sigurnoscu da je taj covek dosao nzm iz nekog udaljenog mesta (valjda je nasledio to parce zemlje gde je napravio kucu) a da je tamo gde je ziveo odjednom mu je pocela da crkava stoka sva i zena mu umrla i tako mu se sve cudno desavalo i ja msm da je prodao to imanje i dosao tu i napravio kucu sam da zivi i posle mesec dana se odseli i ode sad niko ne zna gde je...

    EDIT: Kuca je napustena vec oko 15-20 godina i skroz je urusena

  17. ovo sam slikao juce negde oko pola jedan ujutru... nisu cista posla, nisam siguran o cemu se radi ali deluje kao da je neki okultni ritual u toku...
    http://i59.tinypic.com/102p3sm.jpg

  18. Jebanje pod svetloscu sveca.

  19. mozda al uz prinosenje zrtve

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.