Prijava

Vlado pokusava da bude ko onaj Simon, samo sto simon je hladnokrvan..

Nego.. Moja jedna drugarica je isla na audiciju za prvi glas Srbije.. Devojka JEBE kako peva... I ne prodje, kaoo previse je mlada...
A pustili neku njeno godiste koja nema dve blage veze sa pevanjem... Jebem li ti drzavu!

Prvi glas srbije je Rade Lacković, može lok na emisiju.

Jebote komentari na ovom klipu sprvog posta su tolko dojaja da su mi krenule suze na oči skontajte ovaj trol

А шта треба, да пусте да нас трују овакве особе ?! Извини молим те, али да је она прошла, ја емисију не бих више пратила... Треба да гледамо и слушамо о гробљу, мртвацима, магији, вештицама?! Најежила сам се бре ! Има 16 година, а овако живи... Боже, Боже. А искрено, не бисте је ни приметили да је обична девојка са истим гласовним способностима која је испала. Зато само тишина.

Kolko careva na jednom klipu neveruem

A pesma s'djavolom kule gradim ..... je ok ? ili ko sto neko rece djavolu bi dusu dao za merak.... i to je naravno ok? Pravoslavne legende cisto da znate Lucifer je bio andjeo prvi serafim ako razumete o cemu pricam, noslilac svetlosti , sin zore, stvaralac muzike, i ono naj vaznije naj voljeniji andjeo od strane Boga!!!!!

А шта треба, да пусте да нас трују овакве особе ?! Извини молим те, али да је она прошла, ја емисију не бих више пратила... Треба да гледамо и слушамо о гробљу, мртвацима, магији, вештицама?! Најежила сам се бре ! Има 16 година, а овако живи... Боже, Боже. А искрено, не бисте је ни приметили да је обична девојка са истим гласовним способностима која је испала. Зато само тишина.

Vala baš, ovaj je genijalan.I ja se isplakah ko kreten. Jadna mala djevojčica, plaše je tamo neke drogerke i sektašice...

Ијаоооооо ....

Јесте ли видели ону РАСНУ Украјинку? Какву носину има, одма' сам пожелео да је женим!

I ja sam je upsiao u tefter...Ja tancevala!

Prvi glas srbije je Rade Lacković, može lok na emisiju.

+ 1

Mnogo je kul onaj Vlado nema šta. čovek me sve intenzivnije nervira.
realno su ljudi baš sranje pevali, stvarno. ovo je nivo prestogodišnjeg idola a tamo ni pobednica nije znala da peva. Ona devojka što ide u srednju muzičku je isfalširala najstrašnije, oni koji nisu falširali imaju osrednji glas, ništa naročito.
jbg, razočarana sam, msilila sma da će biti boljih pevača. i plus me nervira Vlada, da ponovim.

jbg, razočarana sam, msilila sma da će biti boljih pevača. i plus me nervira Vlada, da ponovim.

Nervira te zato sto je jedno iskompleksirano govedo. Odgledao sam samo 3 minuta onog jadnog geja na jutjubu i to je to. Devojka moja prati to,a keva njena je dobra prijateljica sa onom ribom iz zirija,koja se fazon udaje za koji dan,i riba zamoli sve i tog govnara isto,dodjite na vreme,u skripcu sam sa vremenom,itd,a smradina uzme i zakasni 2 ipo sata. Ne samo na to,kasni na sva snimanja,a nista pametnije u zivotu ne radi...I kao to da bude normalan tv show kada u ziriju imas lika koji je umislio da je zvezda jer par hiljada glupih klinkica drka svoju neizdepiliranu djanu na njega. Serem im se na sou i na BARBU! Eto..

I kao to da bude normalan tv show kada u ziriju imas lika koji je umislio da je zvezda jer par hiljada glupih klinkica drka svoju neizdepiliranu djanu na njega. Serem im se na sou i na BARBU! Eto..

Oš se udat` za mene?

Oš se udat` za mene?

Vec sam obecan! :D

Jednom sam video Georgijeva u gradu. Kupovao sam burek. Burek je bio odlican, ali je jogurt bio slab. Pokvario se semafor kod Gradica Pejton, pa bila guzva. Jebiga.

Burek je bio odlican,

Uuuu,onaj burek kod Cuburkskog parka, u ulici kojom prolaze trole?

Bas taj. Najbolji burek u gradu.

Kojim danom bude Prvi Barba Srbije?

Burek je bio odlican, ali je jogurt bio slab

Da nije možda jogurt Frizi, Bačka Palanka ili onaj iz mlekare Muza, Dobanovci?

jes maksimalno je iritantan. pričla mi drugarica koja mu je prva komšika(al stvarno) da je totalni mamin sin, pičkica. da ne sme devojku da stavi u spot ako mama nije aminovala, ona nije smela da svraća na kafu ako mama nije tu da nadgleda..bljaaaaaaaakkkk....i onda ga vidiš sa motorom kol'ki je opasnik, samo ti se prisere..

Liblet
jes maksimalno je iritantan. pričla mi drugarica koja mu je prva komšika(al stvarno) da je totalni mamin sin, pičkica. da ne sme devojku da stavi u spot ako mama nije aminovala, ona nije smela da svraća na kafu ako mama nije tu da nadgleda..bljaaaaaaaakkkk....i onda ga vidiš sa motorom kol'ki je opasnik, samo ti se prisere..

Musko sam, al mnogo mi idu na kurac ti mamini sinovi, narocito kad treba da se donesu neke beznacajne odluke, tipa ove gore za devojke u spotu, a opet konsultuju kevu.

Kojim danom bude Prvi Barba Srbije?

pa subotom uveče valjda

Мени је драго да је она шугава готичарка испала. Глупа имитаторка певачице групе Најтвиш. Има 16 година, не воли да излази, скупља се са својим истомишљеницима по кућама, бави се окултизмом, слави смрт и велича Луцифера. Ја на такве гледам као нижи облик живота и немам ни грам толеранције за њих. Доста ми је овог мрака у коме нас држе ови шугави политичари већ 20 година, још ми само фали и тама на музичкој сцени. Ако ми је оваква алтернатива Јелени Карлеуши, онда треба забранити музику у Србији. Свака част жирију. Хвала Богу, мало више се разумем у музику јер свирам сасвим довољно дуго, а познајем и музичку теорију веома добро и зато јесам компетентан да говорим о музици и знам да то што ова покушава да имитира, а не да пева није музика него силовање и испирање мозга.