Prijava

A koga boli kurac za to što ti misliš da je ona svetica? Pod jedan: raspravljaš se sa ljudima koji ti daju svoja mišljenja i ubjeđuješ ih u nešto lijevo. Koji kurac jebote? Pod dva: imaš li ti svoju intimu, imaš li ti neko poštovanje prema toj djevojci? Imaš li poštovanja prema sebi, prvenstveno? Ne. Nemaš. I što se prije pomiriš sa činjenicom manje češ lupetati ovuda. Pod tri a u vezi sa članom jedan: došao si na sajt zabavnog karaktera da pitaš ljude zašto ona neće da prevari svog momka i kad ti ljudi daju svoja mišljenja i savjete koji tebi ne odgovaraju ajde da se prepiremo. Aferim.

To! SKOČKO OBJASNIJO.
Ajmo svi svoju intimu da iznosimo na videlo! Ajmo svi da seremo kako nas nervira što je neko veran ili što nije ili što mi nismo... Svako treba da zna svaki naš problem, ne?

Pod četiri: apel za jebeni lock, ovo stvarno nema smisla.

Valjda nešta govori to što nema teme ''Draga saveta'', hvala bogu.

E jebeš mi sve ako nisam znao da ćeš je otvoriti.

Šta je sledeće? Ona oće, ali ja ne mogu jer je pun Mesec, pa da ti mi damo mapu plime i oseke?

Jes vala, lepo je čovek ovo rekao.
I ti, ako već ne možeš da nađeš rešenje sam, potraži ga na nekom praktičnijem mestu. Realno ovo je sajt za zabavu, i ne možeš da se ljutiš što troluju :)
Pogotovo na ova pitanja koja neodoljivo podsećaju na pisma iz Bravo-a.
Probaj Ana.rs ako hoćeš ženske savete, ima čitavu Anu Karenjinu da ti ispišu.

katanče, da ne ode tema u majčinu.

Оде тема у мајчину...