Prijava

Што сам убола баш сад активне модераторе. :)
Давно беше, само сам те записала, жао ми што нисам више...
Него, ђе сад та листа? Има само пар последњих тамо у ауторима.

meni nije poznato gde se može dobiti... možda Kole zna :)

Хахахах Брус бањава! :Д

Prosli put mi je produzen ban jer sam prekrsio dogovor sa Lulom da necu pisati sa duplog na forumu. Kad sam napisao nesto par dana pre isteka banane na originalnom, Lalabaj mi produzila ban napisavsi da ne postujem starije. Nije to u pitanju, samo mi je bilo dosadno ko krtici u saksiji. Ovim putem se izvinjavam Luli ako je mislila da sam hteo da je zajebem.

Zbog neshvatanja mog smisla za crni humor.

Meni je sada NAJZANIMLJIVIJE da odem na "Autori" i da gledam ko je zasto banovan, ionako su defke i posteri govno do govneta..
Odem tamo i citam citam citam.. odusevljavam se jer uvek se nadje nesto zanimljivo, i mislim da bi trebalo da se uvede da kad kliknes na ono "Banovani" da ti otvori listu svih banovanih..i razloge..i kao forum, da listas!

То је постојало у новој верзији (она шит стерилно бела).

Рекао сам Власинарбу да је смарач и да трансферише.

Качио сам Стићкове слике на форум.

Опичио монолог на чету кад нико није био ту.

Не сећам се више , ал' сам банован неколико пута..

Zbog govana, što onih među moderatorima, što onih među autorima koji su sad... Oni su... Čekaj, đe su oni sad...? Nema ih.

Ja sam banovan jer sam iskucao 10 postova na četu zaredom, čisto da vidim kako je to biti banovan. I sranje je.

lula htela mrak da mi skine..
drugi put zato što sam bila isus.

био нервозан у коментарима

Imao neke nesporazume sa mara munjom.

опсово мајку свим србима колективно и рекао да смо најгори народ на свету. и још да бих неке ликове потрпао у камионе и одвео у шуму где нема интернета и забранио им повратак у цивилизацију пар хиљада година. оно кад смо изгубили од гане на свецком па кренула багра са злурадовањем иако су их дан пре тога ковали у звезде. и добијем десет дана, невера.

mussashe bio banovan , gotiva. Još kazana da banuju i ful

Banovan par puta na par dana zbog par sitni stvari.

Последњи пут, спамовао Стићкову тему.

E da ja sam pljuvao tad Srbiju kad su ih Ganci isprebijali. Napravio neki poster tipa
Tužno, jadno patetična ekipa
I dosta ljudi mi osovalo mater pa sam moro i ja njima, ti si dobro prošo. Ja dobio 3 meseca lolo

E da ja sam pljuvao tad Srbiju kad su ih Ganci isprebijali. Napravio neki poster tipa
Tužno, jadno patetična ekipa
I dosta ljudi mi osovalo mater pa sam moro i ja njima, ti si dobro prošo. Ja dobio 3 meseca lolo

а зашто јеботе? ја сам се тад стварно био изнервирао, мислим знао сам какви смо али нисам очекивао буквално пар сати или можда и мање после текме да крене пљувачина, као да сте једва чекали. ти си онда вероватно претерао, ја сам само једну колективну псовку бацио па зато само десет дана хњоњхо
мада контам да је могло и мање, обзиром да нисам претеривао, али небитно сад