Prijava

Da jbg, a mislio sam da ću uraditi nešto.. Moram sad da zapnem, fale mi dva espb za budžet, a dva ispita, sraanje.

aj srećno onda

StefanKostić
U tom trenutku nisam bio.

Pa nisi ni sad.
A banovan sam Zbog sira i vojne muzike ali bukvalno bila neka tema zašto je propao metal a ja napiso zbog sireva.

vraćamo trajno banovane na forum. VRATIĆE SE VOJVODA!!!

Fejze, pa gde si ti ljubi te brat u štrokav vrat?

Jebiga ja filozofe nisam sad skonto jel ti mene zajebajes ili se divis mom odgovoru

Zbog incestuoznog spema.

Зато што сам исувише ОСМ за овај сајт!

Zato sto je neki lik sprdao Metaliku, i ja odem i hejtujem ga, a to mi bila prva nedelja na sajtu.
Metallica je majka.

Jednom sam re'ko Artemidi da je seljanka, drugi put me onaj surovi preventivno banov'o zbog spe(r)ma u najavi, a za ostalo se ne sećam, ali mislim da sam se nekome popeo na vršnjaka pa me kobejnovo.

Povredio sam osećanja jednom dečaku i on plakao modovima i oni ga utešili mojim banovanjem.

Džimi me nekoliko puta banovao, reda radi.

Mene nikad nisu banovali za ovih godinu i po. Ja sam najuzorniji. <3

Због чега па нисам банован? Качење сиса, пички и курчева по форуму, спемовање форума, јебање у активним, прозивање дабендстепера, препичкавања са студентима из провинције, јебање чланица сајта поименце на теми јебање, дисовање Крајишника уз величање Далмације, качење сиса по чету, јебање хришћанства на чету за велики петак уз довођење Кристин Сикстин до берзеркер рејџ мода, прозивања са Босанцима или Косоварима, како кад, троловање секталика постерима, онда без неког одређеног разлога када је Целт нервозан, и тако даље.

Који списак.

Спемовао оперативну тему. Лик дошао да пита ''Што ми бришете постере'' ил тако неко питање,а ја му кажем- ''Зато што си црнац''- и мислим да сам добио не више од три дана.
Једном сам из зајебанције отворио тему ''Ало, ктиттори, што ми бришете постере?'' и послат на лађење од 3 дана.
Прошле године сам био пар месеци на лађењу на сопствени захтев.

Bila neka tema na forumu "Uzorni vukajlijaši" gde smo se prijavljivali mi koji nismo bili banovani, pa doš`о Џими i pit`o ko `oće da ga banuje na 24 časa da mu skine mrak, i ja se javio. Eto.

Zato što sam tražila da me banuju. Idiotkinja.

PISAO SAM VELIKIM SLOVIMA

NA CETU, JEBOTE!!!!

I NA FORUMU!

A I MRZEO ME MALI PRST.

Kenjam, Prst me nije mrzeo...nisam ni ja njega...

Pisao velikim slovima na četu, spemovao komentarima i hejtovao Kostića (dok sam bio veoma mlad Vukajlijaš, prim. autora).