Prijava

Ma Makabi osvaja i ABA, jebem im mater glupu, jos F4 kod njih se igra...a ako ne dobijemo ove Belgijance, cika Vlade Jovanovic moze samo da napusti Partizan

.a ako ne dobijemo ove Belgijance, cika Vlade Jovanovic moze samo da napusti Partizan

Џанки, да је таква логика примењена пре 10 година, Вујошевић никада не би дочекао звездане тренутке на клупи КК Партизан.
Мада и ја мислим да Шарлроа једноставно мора да се добије.

Ma Makabi osvaja i ABA

Вероватно, мада им тим није ништа посебно, штавише мислим да одавно нису имали слабију екипу.

Милосављевић - одличан ове сезоне.
Радуљица - моје највеће разочарање, за сада (има времена да се тргне).

Са оваквом игром победа на гостовањима у ЕЛ је импосибл

http://www.mondo.rs/sk223202/Sport/Kosarka/ABA-_Bio_nekad_derbi_Partizan_-_Cibona.html

Ajmo malo Grobari, uspavalo se a? Igra za desetku , al mi bilo zanimljivo u tajmovima slušati Vladu Jovanovića izjavama tipa "Daj Lučiću ubaci neki koš" i novinara tipa " A Raško (Katić) trpa li trpa".... SVE U SVEMU, mislim da se polako dovode u red...
Raško Katić FENOMENALAN, OSTALI NA NIVOU!

ПРОЦВЕТАЛА БЕЛА ЛАЛА, ЈЕБАЋЕМО И РЕАЛА!

Да Бог да нам Анте дао тројку за победу 0,01 секунди пре краја ако тролујем једну ауторку одавде!

PA ŠTO IM DAJU DA ŠUTAJU SA JEBENIH 18 METARA, JEBEMU BOGOVE SIĆUŠNE?

Utakmica za infrakt

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Јеа!
Дет воз клоз.

Kao i uvek neizvesno.
Najdraže od svega mi je što je Ljulj sjebo na kraju. Celu utakmicu ga pljujem da je nula od igrača i bio sam u pravu :D

JEBOTEEEEEEEEEEEE!!!! Napokon mi se devojka smilovala i odlucila da mi da....ali nije me to toliko obradovalo koa tekma veceras....AJDEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!

Znao sam da neće dati trojku za one tri sekunde!

A šta mu je ulazilo ranije.... Ima neke kosmičke pravde - ili jebeš čitavu utakmicu pa promašiš odlučujuće ili te nema nigdje pa te usere zadnji šut :D

opaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jel to taj klub od 40 miliona za pojačanja? :D

Да Бог да нам Анте дао тројку за победу 0,01 секунди пре краја ако тролујем једну ауторку одавде!

Шалим се. Укењао сам се. :)
Запенио сам "Ко чува Томића, јел ушао Томић?!!!" кад изводе Љуљу а ћале каже "Јебо те Томић не игра целу текму"

А виче Влада на њих и показује да заграде после другог бацања ал јбг.
ИПАК ПОБЕДА!
Nata♥

ПАРТИЗАН ЈЕБЕ!