KK Partizan

  1. http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1907

    Ukupan broj prodatih karata je 7922, od toga 1974 posebnih ulaznica koje su dodatna podrška klubu. KK Partizan od prodaje ulaznica za spektakl u hali Pionir prihodovao je 5,190,276.00 dinara.

    #transparentnost #mi #sve #javno #drugi #lazu

  2. Nije lose, 43 000 evra. Taman da plate ajfona

  3. Znači fazon nešto malo jače od 40.000 evra. Malo li je.

  4. Taman za nedeljnu platu Pavlovića.

  5. Malo je to CKM, da su bile karte duplo skuplje pa i nekako.. Nema veze, nek uzme Dule ovo ispod zita, da se ne svadjaju kom igracu da daju

  6. I da, ne znam da li ste skapirali ali Bezbradica je uspeo da popije bananu.
    Na revijalnoj utakmici. Bananu.
    Gde niko nije dizao ruku na "protivnikov" sut.
    Popio bananu.
    Lud.

  7. Nisam gledao sve, da li mu je neko od ovih pentosa lupio bananu? Ako jeste, onda je verovatno bio Miloje. :D

  8. e fina priredba. mogla bi da predje u neku tradiciju. kapiram da imamo legendi za neki turnir lololo. lepo je opet videti sadasnjeg selektora u crno belom dresu, pa milojevica, tomasevica, drobnjaka... mozda i nije neka cifra ali bolje i 40 000 nego nista jelte.

  9. Gazimudo
    I da, ne znam da li ste skapirali ali Bezbradica je uspeo da popije bananu.
    Na revijalnoj utakmici. Bananu.
    Gde niko nije dizao ruku na "protivnikov" sut.
    Popio bananu.
    Lud.

    Kolko je meni ovo jako. *napisao bih i "lolo" al bojim se da me ne banuju.

  10. E dobili ste Galatu, limenke, ajde sad na vasu temu da slavite! Osvetili ste Jagodu!

  11. Miloje ga zalepio, ko drugi.
    Inace Miloje da nema koje kilo viska, da ga jebes ako ne bi mogao da igra basket u ABA ligi. Imao je jedno 15 skokova lolo

  12. E bravo, posle cu da ispremotavam malo.

  13. 40000 sedmična plata Akojfona. Malo li je?

  14. Што Ђорђевић и Даниловић делују срећно један поред другог хаха

    Немојте ме тући, одмах ћу да објасним да ми је то симпатично, јер су јебали кеве у тандему упркос томе што се приватно нису баш подносили. Је л' се "зна" зашто нису причали?

  15. iljadu ipo eura, sta je to koji kurac za profesionalnog kosarkasa

  16. Немојте ме тући, одмах ћу да објасним да ми је то симпатично, јер су јебали кеве у тандему упркос томе што се приватно нису баш подносили. Је л' се "зна" зашто нису причали?

    Mislim da je bila prica da je Danilovic imao aferu sa Saletovom zenskom

  17. Mislim da je bila prica da je Danilovic imao aferu sa Saletovom zenskom

    Sa kojim bivšim tandemom može da se povuće paralela? :D

  18. Vujošević jebo Vesnu?

  19. Sa kojim bivšim tandemom može da se povuće paralela? :D

    Nusli-Gagatar?:D
    Ne zna se koji je dvojac legendarniji

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.