KK Partizan

  1. Даниловић јебе жене само најближима лоло

  2. http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=03&dd=14&nav_id=968437

    Izgleda da ovima neće igrati Florens, kažu napustio klub, mada još nije zvanično.

  3. Jeste zvanočno. Igraju bez njega. Koji rizik duzmeš amera u ABA...

  4. Mojne tako, ja znam jednog Amera, fin je decko.

  5. Vujošević jebo Vesnu?

    Ali koji pickopacenik je Coki kad je posle 100 godina morao u Kaziprstu opet da spomene to, i to da CITIRA, ona zena izneverovala sta slusa, usred sve demagogije.

  6. Jel igrao Aifon prvu cetvrtinu?

  7. Igro Ajfon, vidi se da voli da igra brzu košarku, u 2/3 situacije podelio fine pasove otvorenim igračima, nego mi usporavamo igru. Vrlo precizan za sada 3 od 4 za tri. Inače Mačvan bogotac, već nabio 22 indeks.

  8. Ajfon plodi od samog starta

  9. E kada je Pavlović bio najlošiji igrač na terenu. Pored živih Daloa i Tepića lolo.

  10. Dobijaju kurvati
    JEBAĆEMO LIMENKE U POLUFINALU

  11. Stvarno, kad pogledaš, cela polusezona se svodi na jednu utakmicu, puknemo četvrti, pobedimo drugi. Mada ima i onaj najnerealniji scenario da Cedevita izgubi od Šolnoka, onda nam je minimum treće mesto.

  12. ajfon ima platu od pola miliona imam to i u excelu al me mrzi da kacim sad tabelu

  13. Znamo brate, 10.000 € dnevno dobija.

  14. Ajde pičke izgubite sledeću ako smete ;o)))))

  15. Nema problema, ako Šolnok pobedi Cedevitu. hehe

  16. Kako se sve lepo namesta... Limenke beze od Partizana cele sezone, ali od sudbine se ne moze pobeci.
    Cekamo FMP u polufinalu. Za nastavak terora. Ionako ce treci put za redom kupiti ucesce u EL, tako da im nece tesko pasti.

  17. Kako se sve lepo namesta... Limenke beze od Partizana cele sezone, ali od sudbine se ne moze pobeci.
    Cekamo FMP u polufinalu. Za nastavak terora. Ionako ce treci put za redom kupiti ucesce u EL, tako da im nece tesko pasti.

    Nemam snage da odgovorim na ovo proseravanje.

  18. Nemam snage da odgovorim na ovo proseravanje.

    Pokusavam da pronadjem gde je neko uopste zahtevao odgovor. Ne uspeva mi. Mora da si pomesao nesto.

  19. Vucicu daj ne proseravaj se ovde vise pozz

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.