Prijava

Posto mi je deda mraz ispunio zelju i doneo 4. mesto,sad imam jos samo jednu zelju, da u finalu igramo sa Buducnosti, odavno nismo nabijali djetice u mecu za neki trofej.

Jesu mi slatki ovi cigancici.. Kako samo ovde skakutaju, sve im kao drago sto smo izgubili i sto protiv nas igraju.. Ahahaha.. Bem ti zeno maiku! :-D
Cini mi se da im je vise krivo sto smo izgubili nego nama pa dosli ovdje da lijece frustracije.. Pojeli bi govno ispod sebe od muke..

Ахахах како сте само смешни. Да, ви сте се надали да ћете пући вечерас јер ћете тако ићи на евролигашку машину за млевење где ће та иста машина имати предност домаћег терена, а да сте којим случајем победили играли бисте против мртве Цедевите као други и 90% бисте били у Евролиги. Прихватите чињеницу да ћете се дружити са Маринком Роквићем и следеће сезоне(хехе следећа сезона). И замените јебене гаће, смрдите ко цигани хехе.

Ne znam dal da odma krenem da vatam printove vaših postova pa vam kačim kad izpušite kurčinu lolo

odlicno, sve po planu, deda mraz mi ispunio zelju..

ouuuuvaj..da

Jeste da mašina za mlevenja mesa pretposlednja u svojoj grupi looooool

http://s4.postimg.org/49un03gel/Untitled.jpg

Provali gostiju na grobarskom forumu... dosli usrani od straha da gledaju sta pisemo, sad prave analize, samohrabre se, traze podrsku i pozitivno misljenje na internetu...

dusan1001
Ne znam dal da odma krenem da vatam printove vaših postova pa vam kačim kad izpušite kurčinu lolo

Definitivno.

Да, ви сте се надали да ћете пући вечерас јер ћете тако ићи на евролигашку машину за млевење где ће та иста машина имати предност домаћег терена, а да сте којим случајем победили играли бисте против мртве Цедевите као други и 90% бисте били у Евролиги.

Mozda neki navijaci,al Dule i igraci nisu sigurno. Zato lepo dobili rezultat iz Madjarske i odmah pljas, NE SUTIRAJU NA KOS.

ima tema za kk fmp, pišite na svojoj

DULE JE LUD
U..............U
L...............L
E...............E
J...............J
E...............E
L................L
U...............U
DULE JE LUD

Navuko se na miris ocaja i frustracija i pogled na bes, tugu i nemoc

Haha ajde Gazo ne seri jebeno hahaha

Kad se razidje smrad ovih sakupljaca sekundarnih sirovina, dodatno usranih polufinalom, da popricamo malo o par situacija.

Dulu je potpuno jasno da nam Evroliga ne znaci nista ako se Panteri plasiraju... Opet bi naprednjaci sunuli sve pare u predgradje. Ovako pljus, valjda nece imati obraza da nas miniraju. A ujedno ce Panteri moci da oteraju Covica sa opravdanjem.
Dulo je ovo uradio sa namerom, nama Evroliga, naprednjacima Zvezda umesto FMP.

Boxer
Haha ajde Gazo ne seri jebeno hahaha

aj ne seri ti, nije bilo volko sporcke tenzije na vukajliji jos od prosle godine lolo

Opet bi naprednjaci sunuli sve pare u predgradje. Ovako pljus, valjda nece imati obraza da nas miniraju.

Delimicno tacno. samo sto nemoj misliti da cemo mi dobiti kintu a oni ne. Dobice oni opet, mi nista opet ,al bar manje nego sto bi dobili u obrnutom scenariju

I PARTIZAN NAPOKON IGRAO ZA SPRSKU KOSARKU, OBEZBEDIO SRBIJI BAR JEDNOG PREDSTAVNIKA U EL

Ne znam dal da odma krenem da vatam printove vaših postova pa vam kačim kad izpušite kurčinu lolo

hahah, vataj!

Ахахах како сте само смешни. Да, ви сте се надали да ћете пући вечерас јер ћете тако ићи на евролигашку машину за млевење где ће та иста машина имати предност домаћег терена, а да сте којим случајем победили играли бисте против мртве Цедевите као други и 90% бисте били у Евролиги. Прихватите чињеницу да ћете се дружити са Маринком Роквићем и следеће сезоне(хехе следећа сезона). И замените јебене гаће, смрдите ко цигани хехе.

Naravno da je lakše protiv Cedevite ali košarka je igra u kojoj možeš da pobjediš i da izgubiš a mi iz poraza izvlačimo najbolje a to je da ćemo da vas karamo. A vi ćete npr iz tog poraza moći da izvučete samo našu debelu kitu iz vaše bulje.. Kao što radite godinama u nazad..

A živo me me interesuje šta će ćoki izmisliti kad izduva kurčinu i u plej ofu
Biće
Ovo nije dobro treba da pobedi onaj ko je u regularnom delu prvi
lolololo

Opet bi naprednjaci sunuli sve pare u predgradje.

Delimicno tacno. samo sto nemoj misliti da cemo mi dobiti kintu a oni ne. Dobice oni opet, mi nista opet ,al bar manje nego sto bi dobili u obrnutom scenariju

http://i.imgur.com/MVQadXp.png

Boli nas kurac opaaaaaaa