Prijava

Dio ako ne prepoznaješ kad se truć zajebava ne znam kako da ti objasnim
Još ćeš reći da je posterdzija jer je kukao sto puta za poster sa slonom

Pobeda protiv cigana, šta drugo. Što reče neko prošle godine, bolje da smo gađali njih nego Cedevitu, oni su pičke hahaha

Vi podhitno da naucite razliku izmedju trucovog trolovanja (tj podjebavackog postovanja) kog je 99% i ozbiljnog pisanja kog je 1%

Mi smo svi izvristali na onaj fenderov post, sprdaju ga i dan danas neki ko sto janpija sprdaju zbog dresova (eto i vi palamudite o tome i dalje) al truc ga nekako posebno tovari valjda podsecajuci ga skoro svakodnevno koliki je transfer izvalio pa ga tera da to prozivljava iznova.
A one "kritike" upucene fenderu od strane Truca su najociglednija sprdnja (mislim na onaj ton POD HITNO DA SE IZVINIS, OCEKUJEM OSUDU FORUMA... itd)

I opet kazem, razlika je sto je fender zeleo smrt navijacima partizana zbog titule, a ja zelim smrt politicarima i nije mi zao jer oni nisu ljudi nego govna

I da, Mlatoni, molim te, nemoj me tući... :'-((((((

Ок брт, само престани да кењаш лол

Sve regularno...
https://www.youtube.com/watch?v=ePHYSXJe2E8

Evo ovaj ovde samo mazi Milosava po glavi.
https://www.youtube.com/watch?v=K-Z0UHPL8IU

Dionysio
Čini mi se da je i Čović prozivan, ali da, ovde je i on političar, nema veze sa Zvezdom.

Objasni mi ovu misao, pogotovo ovaj deo:

ovde je i on političar

Moram te priupitati, ti ga ne smatraš istim?

Jednom političar uvek političar. A ovaj je namazaniji od samog počkoustog, mnogi bi rekli pičkousti pre pičkoustog. Realno. Do 96 komunista i socijalista, pa od tog perioda do 03 DOSovac, od tada sam, kratko sa pupsom. Od 2012 uz SNS, nije formalno član, ali ono ovi ga, eto, pozvali da upravlja BGom.

Dal se svađate, ne verujem.

Ахахах али стварно ово са мрежицом лол...још судија гледа снимак као и у фазону "да да, била је тројка, нема сумње".

Kako te to onda razlikuje od njega?

Razlika izmedju mene i njega je ocigledna.
Ja nikad nisam bio u politici, i nikad necu biti.
Ja ceo zivot navijam za Partizan i nikad necu promeniti tabor i okrenuti ledja onom ko me vaspitavao (svaka slicnost sa SNS i Seseljom je namerna)
JA nikad govna ne upakujem u svileni papir, ja smatram da neke stvari nemaju cenu (dobro imaju, al to je da Amerika proglasi curku za precednika, da svakog amera mora dnevno da jebe po jedan crnac sa sidom u dupe, da se lekovi i kozmetika testiraju na Amerima, da Amerika vrati svaki dolar svog duga i na kraju ,da bude mir u svetu)
Ali najbitnija razlika je ta sto ja licno ne bih ubio nikog, ali iskreno bih se radovao smrcu odredjenih ljudi

CKM, neko je rekao bio da nije prozvan niko iz Zvezde, samo političari, nebitno. Kapiraš ti i sam.

Ок брт, само престани да кењаш лол

Neću više nikad!

Jedno je trolovanje, drugo je gušenje teme svakim drugim postom. Ili ako obrneš ćurak "ha ha, i ja sam trolovao". Smara(lo) je mnogo, naročito kad krene poimence.

CKM, ja ne mislim da je političar, nikako. I imam odlično mišljenje o njemu. Brate nemoj me zajebavati. I mislim da se zalagao da uđe Metalac u Abu jer je dobra duša (verovali ili ne, podosta je uticao i Aca informacija, koliko god to čudno zvučalo, al iz prve ruke info.), i slično. Pa prvi sam rek'o da je Čović došao u Zvezdu jer hoće posle da je kupi/privatizuje.

Нађох карту некако и бијах тамо, од габеља се не може доћ до карте, по 50 еура су је продавали, јебем им матер мутаву...

Evo ovaj ovde samo mazi Milosava po glavi.

Ово је једно смеће подгоричко иначе...

Кад су почели да гађају клупу Партизана, Дуле курвин син примака' се још више публици и окренуо им леђа да гађају дако их казне, како сам се смија' томе, то је брат највећи...

Иначе, онај Милутинов ме разочара максимално, јеботе, даш чо'еку лопту, он не зна ђе ће са њом...
Мачван 'нако, ња... Може то много боље...
Мурић је фино одигра', Саша исто...
Ајфон јебени ме изнервира' кад смо водили и контру има и опали тројку и промаши је, јебем га у главу, одатле је све кренуло низбрдо....

CKM, neko je rekao bio da nije prozvan niko iz Zvezde, samo političari, nebitno. Kapiraš ti i sam.

ja sam rekao. I prozvani su samo politicari. A to sto igrom slucaja coki spada u tu vrstu (kao i tadici, ruzic, precednik nam FK-a, dacic.. da ne bude samo oni crveno obojeni) to je potpuna slucajnost.

CMarko bio u kopu sa Varvarima, navijao.

Fender se povampirio, nastavite braco!

Ахахах али стварно ово са мрежицом лол...још судија гледа снимак као и у фазону "да да, била је тројка, нема сумње".

Manje više da, pogledao preko kurca, reda radi. Nego smešno je što su onu Ajfonovu dvojku pregledali dobrih minut dva, a čovek sa obe noge nagazio liniju i to dobro. A ovo ono, ajde da ne bude da nismo pregledali.

Jedno je sigurno, Budućnost neće igrati finale, već Cedevita.

CMarko bio u kopu sa Varvarima, navijao.

Истина, истина...
Мога' сам ту карту дузмем џабе, али не стварно стојат' тамо са њима...

smarko jesi navijao il nisi smeo da se javis da si ziv da ne popijes po picki

Нисам бре био међу Варваре, навија' сам наравно, ка' да имам од кога или чега да се бојим

pff da sam uzeo hemije ko ti ispraznio bi celu moracu mada bi to uradio i ovako iz zajebancije