KK Partizan

  1. vi ste debilna stvorenja

  2. Titula preko mrtvih grobara ako treba
    edit: fender je

  3. Pušite masnu kurčinu političari.
    Maestro je

  4. Partizan sinoc igrao do pred kraj pa odjebao direktivu i odlucio da bude cetvrti
    edit: dzeriko je

  5. zvezda je fmp
    Edit: th fmp je zvezda
    edit 2: tj kapirate jbg
    edit 3: vucicupederu je

  6. Hahhahaa

    Pušite masnu kurčinu političari.
    Maestro je

    Uz masnu pivčugu :)
    I trebao si edit.

  7. ja zadovoljan
    edit: kurajber nije vucicupederu

  8. Nije milose, originalno je bilo bez edita

  9. Jebo bi vas jako al me sramota da pokazujem polovnu pisu
    edit: himler je

  10. ајде не зајебавајте. мораћу да закључам тему, па да бришем спам.

  11. ovo gore sam slagao, temu neću zaključati i brisati spem jer me boli masna kurčina
    edit: truć je

  12. To je samo FMP, a ne evropska Zvezda...
    To je samo FMP, a ne evropska Zvezda...
    To je samo FMP, a ne evropska Zvezda...

  13. kako je milena ceranic isisala dasica to je tuga, decko je imao wingspan 215, a sad kao da je lud...dobra picka milena ceranic..milena ceranic je izgleda ciganka...

  14. ole ole oleeo luda za tobom ko pree xD

  15. a i boli me kurac da razmisljam o tim ljudima, oni su sebe obezbedili materijalno...a ja, sta ja radim samo serem i ne bogatim se nikako...

  16. bilo vencanje kod sestre prosli vikend, lepo vreme, ja otisao i morao da odem a jos nisu ni isekli tortu...

  17. Groblje jel ima ko za basket ?

  18. Pitanje je da li ću moći da dođem, skup je prevoz na relaciji Niš-Bg, a pogotovo smeštaj u prestonici. Razmisliću, pa možda ustupim nekome svoje mesto. :)

  19. Daj bre odbanujte Gazimuda!
    SVI SMO MI PONEKAD GAZIMUDO.

    Truć jebote pa koji moj banovaste čoveka? Da je to napisao za bilo kog drugog bolelo bi sve uvo. Ovako kad je za političare ban...

  20. A treba nam.i za basket nema grobara ni za lek

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.