KK Partizan

  1. Možda sačekati da Tegi kaže svoj sud...

  2. Dulo je legenda Partizana, čovek koji je ugasio Zvezdu. Autentična legenda grobarstva. Džikić je trenutni trener kluba za koga navijam i ima podršku grobara. Njihovi lični odnosi i mišljenja ne dotiču navijače, to su njihove stvari.

  3. Haha, Dulo ugasio Zvezdu, bravo.
    A kako je Peković od legende do pičke došao?

  4. па знаш како каже она пословица са тастатура-трибине: "танка је линија између легенде и издајника".

  5. Prvo Pekovic nikad nije bio legenda Partizana, samo jedan od igraca u nizu. Grobari su vrlo pazljivi znas kad nekog proglasavaju legendama.

  6. A jel jebo gogu sekulic?

  7. Nije, on je sa lala la la la

  8. A jel Todorić bio legendarni direktor, ili šta već, Partizana?

  9. Naravno da je bio dok je tako odgovaralo

    Al kapiram ja to i covic jednom nece biti legenda ok je to xd

  10. Todoric nikad nije bio u rangu Dulovom, nikad nije imao toliku podrsku niti bio legenda.

  11. Todoric ima duplo vise uspeha nego ofucani krmak

  12. Bombili imaš 52 godine prijatelju, a pričaš o generalima jebenim dal si realan

  13. Objasni termin "ugasio"? Je l' je bio stečajni upravnik? Likvidator? Poverioc koji je puštao menice? Kako je to Vujošević "ugasio" Zvezdu? Za neke druge klubove znam, ali me zanima za Zvezdu konkretno?

  14. Boni bon-lozi se na kapetana ameriku i hi mena hahahah

  15. Lepo brt, svojim radom u Partizanu je Zvezdu unistio rezultatski, samim tim i finansijski sve dok nije proglasila stecaj i ugasena, odnosno prodala ime klubu iz Zeleznika. Ne znam sta tu nije jasno.

  16. Cuo sam da mu je covic jednom na treningu lupio 4 banane za pola sata

  17. Uostalom ne znam sto se ljudi cude, ne moze da bude legenda partizana ako nekad nije navijao za zvezdu e to je za mene parada kompleksa

  18. A što bi bilo ko "kupovao" ime koje ne vredi ništa? Vidiš, prijatelju, to je problem. Ti si ponosan na to što je on kumovao, donekle, Zvezdinom propadanju, mada je bilo mnogo bitnijih faktora od njega lično. Mene bi jednostavno boleo kurac da se vi gasite, ne bi me zanimalo zašto i ne bih to smatrao ličnom pobedom, jer i nije. Meni je, recimo, nenormalna pojava da neko bude 13 godina prvak, makar i u klikerima, tebi je to apsolutno normalno jer je tvoj klub u pitanju. Ok, imaš prava na to. Zašto je onda nenormalno da je Zvezda jača od Partizana trenutno i da sad ona postavlja svoj kontinuitet titula? Je l' je problem što je Vučić zvezdaš? Zašto Tadić nije problem, jer je grobar?! Je l' problem SNS uprava u Partizanu? Zašto nije problem bila DS uprava u Zvezdi?! Ne znam da li primećuješ odredjene sličnosti, samo što su uloge donekle zamenjene? Partizan je u zadnje 3 godine u mnogo boljem položaju nego Zvezda tad, samo je problem što je Zvezda sad bolja. Znaš li koliko je ljudi i klubova platilo danak "dominacije Partizana"? Gde je BFC, zašto je Hemofarm prestao da sponzoriše Vršac? Šta je sa Vojvodinom? Nije bitno, bitno je da se stvarao jak Partizan. Priče o stvaranju igrača ne piju vodu i ti to znaš. Igrač se stvara 10godina, a ne sezonu ili dve. Ko je zadnji igrač Partizana koji je bio od kadeta do seniora tu i igrao za reprezentaciju Srbije? Koje uspehe je reprezentacija imala u vreme vaše "dominacije"? Sve od ovoga nije bitno, bitno je da je Vujošević "ugasio" Zvezdu, koja, gle čuda, i dalje igra sa grbom crveno-bele boje, zvezdom unutar njega, imenom Crvena zvezda, u Pioniru i Areni, sa navijačima i kontranavijačima, i dan danas je tu. A Vujošević? On je daleko, vreba i potražuje "stipendije".

  19. Pa jesu u boljoj situaciji sada ali za par godina ce biti u jos gorem kanalu nego sto je bila zvezda onomad

  20. Pričajmo o tome kad dodje to vreme, budimo ljudi, a ne plačipičke.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.