KK Partizan

  1. FaceCleaner
    A što bi bilo ko "kupovao" ime koje ne vredi ništa? Vidiš, prijatelju, to je problem. Ti si ponosan na to što je on kumovao, donekle, Zvezdinom propadanju, mada je bilo mnogo bitnijih faktora od njega lično. Mene bi jednostavno boleo kurac da se vi gasite, ne bi me zanimalo zašto i ne bih to smatrao ličnom pobedom, jer i nije. Meni je, recimo, nenormalna pojava da neko bude 13 godina prvak, makar i u klikerima, tebi je to apsolutno normalno jer je tvoj klub u pitanju. Ok, imaš prava na to. Zašto je onda nenormalno da je Zvezda jača od Partizana trenutno i da sad ona postavlja svoj kontinuitet titula? Je l' je problem što je Vučić zvezdaš? Zašto Tadić nije problem, jer je grobar?! Je l' problem SNS uprava u Partizanu? Zašto nije problem bila DS uprava u Zvezdi?! Ne znam da li primećuješ odredjene sličnosti, samo što su uloge donekle zamenjene? Partizan je u zadnje 3 godine u mnogo boljem položaju nego Zvezda tad, samo je problem što je Zvezda sad bolja. Znaš li koliko je ljudi i klubova platilo danak "dominacije Partizana"? Gde je BFC, zašto je Hemofarm prestao da sponzoriše Vršac? Šta je sa Vojvodinom? Nije bitno, bitno je da se stvarao jak Partizan. Priče o stvaranju igrača ne piju vodu i ti to znaš. Igrač se stvara 10godina, a ne sezonu ili dve. Ko je zadnji igrač Partizana koji je bio od kadeta do seniora tu i igrao za reprezentaciju Srbije? Koje uspehe je reprezentacija imala u vreme vaše "dominacije"? Sve od ovoga nije bitno, bitno je da je Vujošević "ugasio" Zvezdu, koja, gle čuda, i dalje igra sa grbom crveno-bele boje, zvezdom unutar njega, imenom Crvena zvezda, u Pioniru i Areni, sa navijačima i kontranavijačima, i dan danas je tu. A Vujošević? On je daleko, vreba i potražuje "stipendije".

    20 година српске кошарке у једном посту.

  2. Usraću se od tog posta

  3. Mlatoni, sto da se useremo, covek diskutuje i jacu biti srecan da mu odgovorim. Pa da krenemo:

    A što bi bilo ko "kupovao" ime koje ne vredi ništa?

    Niko nije rekao da ne vredi nista, imas pare, nemas navijace. Kupis ih i resena stvar.

    Ti si ponosan na to što je on kumovao, donekle, Zvezdinom propadanju, mada je bilo mnogo bitnijih faktora od njega lično.

    Eventualno nesposobnost Zvezdinih uprava i nedostatak sportskog sektora, mada Dulova uloga je svakako bitnija od svega ostalog. Mnogo mladih i perspektivnih igraca je izjavilo da zeli doci u Partizan da bi radili sa njim.

    Zašto je onda nenormalno da je Zvezda jača od Partizana trenutno i da sad ona postavlja svoj kontinuitet titula? Je l' je problem što je Vučić zvezdaš? Zašto Tadić nije problem, jer je grobar?!

    Nikakav problem biti jaci i osvajati titule, ali jeste problem ako moras da unazadis protivnika koristeci moc i uticaj da bi ti bio bolji. Partizan to nije morao da radi jer Zvezda nije nikad ni bila faktor u kosarci. Sto se tice Vucica nije problem, ali jeste problem kad premijer drzave organizuje ponocne konferencije, poklanja dresove kluba stranim drzavnicima i salje avion vlade po trenera. Meni to poredjenje sa navijacem Tadicem nije na mestu.

    Partizan je u zadnje 3 godine u mnogo boljem položaju nego Zvezda tad, samo je problem što je Zvezda sad bolja.

    Na ovo cu samo dve stvari citirati:

    Goran Vesic: Управа која је водила клуб обезбедила је невероватне приходе од спонзора када је кошарка у питању. У периоду од 2004 – 2008. године само од спонзора обезбедили смо 15.861.940 евра, а првих годину и по дана још око 4 милиона што износи скоро 20 милиона евра. Шта је требало још као управа да урадимо? Тренери су били Змаго Сагадин, Драган Шакота, Александар Трифуновић и Стеван Караџић. Довођени су Игор Ракочевић, Скуни Пен, Обина Екезие, Милан Гуровић, Омар Кук, Лоренс Робертс, Перо Антић, Петар Поповић – све сами играчи европског квалитета који су направили сјајне каријере. Да ли је управа требало да даје кошеве?

    Vladan Lukic: Novčana vrednost ugovora između Gazprom njefta i Crvene zvezde je poslovna tajna. Sa zadovoljstvom mogu da kažem da je u pitanju najbolji sportski ugovor ikada napravljen u Jugoistočnoj Evropi.

    Znaš li koliko je ljudi i klubova platilo danak "dominacije Partizana"? Gde je BFC, zašto je Hemofarm prestao da sponzoriše Vršac? Šta je sa Vojvodinom?

    Ajoj ovo je prelako. BFC platio danak, taj klub je igrao prvu ligu ako se ne varam 3 sezone, kad je fabrika cementa dala neku lovu i to je sve. Ako se secas, najboljeg igraca im je uzela Zvezda posle ispadanja. Hemofarm je privatna kompanija koja nije imala interes da daje pare, kakve veze Partizan ima sa tim. A sto se tice Vojvodine, pogledaj ponovo, najbolja je bila do pre par godina, a ugasila se 2016 godine.

    Na drugoj strani imamo sveze primere (pored Vojvodine) KK Radnicki i Metalac. Treba li podsecati na lesinarenje oko Jovica i Kalinica uz obaveznu obustavu sredstava od grada ili mozda treba podsecati na Boska Djukanovica i Metalac - dva direktna i neupitna mesanja politike u sport?

    Ko je zadnji igrač Partizana koji je bio od kadeta do seniora tu i igrao za reprezentaciju Srbije? Koje uspehe je reprezentacija imala u vreme vaše "dominacije"?

    Umesto odgovora na prvo pitanje, kontrapitanje - koji je to igrac Zvezde ikada (ne samo u zadnjih deset godina) uradio, pa cu ti ja nabrojati neke.

    Na drugo, pa nista, samo prvak Evrope i sveta u Indijanapolisu.

  4. Ali ovo merenje uspeha reprezentacije je verovatno najnebitniji argument ikada u bilo kakvoj klubaskoj raspravi pozzz svima

  5. Nije tacno Djoks, zar ne znas da je repstacija Jugoslavije u fudbalu osamdesetih i devedesetih harala svetom

  6. Indijanapolis 2002, ima veze sa dominacijom Partizana koliko i ja sa Vinčom. Dakle, nikakve. No, dobro.
    Vesić? Hahahaha, čekaj ozbiljan si? Da, i Žika pauk je takodje radio za dobrobit Zvezde. Njemu ni majka rodjena ne veruje. Sećam se tog perioda da nam je Cocta bila jedan od jačih sponzora.

    -Zvezda nikada nije bila faktor u košarci? Doobro, ovo ću da okarakterišem kao navijačku ostrašćenost.
    -Da Zvezda je otela Jovića i Kalinića, rek'o Muta, majke mi. Jeb'o ih Dinkić, hteli su preko noći uspehe i pare, pa poduvali.

    Na ostalo ću da odgovorim kasnije, jebe mi telefon, tri puta mi briše post dovde.

  7. Ako nastavljas odgovori smislenije, ovo su samo tvoje licne pausalne ocene, iznesi citate i dokaze za pricu.

  8. Eventualno nesposobnost Zvezdinih uprava

    Probao pročitati i ovde stao.

  9. је л' овај фејсклинер копира ове постове однекле или их овде куца?

    Na ostalo ću da odgovorim kasnije, jebe mi telefon, tri puta mi briše post dovde.

    реци ми, молим те, јеси све то куцао на телефону?

  10. Немам појма, ал' Бомбаш га уништава јако хаха Гледам сад Борац - Вршац, Бојан Крстовић КИДА!! Хд

  11. Da, sa telefona kucam. Šta lebati da ti citiram? Reci za bilo koju od ovih stvari da nije istinita. Samo nemoj da se pozivaš na Vesića, molim te. Ne ide.

  12. Čekaj sramota je kucati s tel duge postove? Kao kul sam glava ne bih ti ja to s tel brt
    Car na temi Ístorija roka po 3 posta ima neku Nokiju pa mu je post ograničen na 1000 karaktera i lola nakuca 3
    Send via Xperia Z3

  13. Sećam se tog perioda da nam je Cocta bila jedan od jačih sponzora.

    не верујем да је нешто цоцта много учествовала у буџету, али нпр. телеком јесте са неких 3 милиона евра у том периоду.

    битно је шта куцаш на телефону. ако куцаш неки генерички пост који је комбинација осамсто различитих постова са ретардираних навијачких форума, онда си прсо.

  14. selektivna memorijo ime ti je cigan

  15. Nisi. Otvoriš ovu temu i u 3 taba 2 zadnje strane i ovu gde kucaš i samo rokaš. Baš brzo

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.