KK Partizan

  1. ko je stableta jasam imam dva komada, 6 telefona laptopove i kućevni dominiram jako it

  2. одавно хоћу да те питам... како си изабрао надимак бомбаш?

  3. ок, бомбас. али је л' има неки разлог?

  4. Hteo je donbas jer navija i za sahtjor al se zajebo

  5. Srna mu je idol inace

  6. Kakav bi skeč bio da si napisao
    Ima, Bombe devedesetih hahaha a jao

  7. ок, сад ми је лакше

  8. Truc da li si nekada cuo za boska buhu?

  9. Truć je šahovski velemajstor a oni su sve ludaci

  10. truć, nije mi š radilo na tastaturi

  11. od toliko tableta, laptopova, telefona i kucevnih njemu ni na jednom ne radi š ccc

  12. ti ćeš dobiti batine ko konj samo nastavi da šiptariš

  13. чуо сам за бошка буху, је л' има везе са њим?

  14. truć nemoj da se udružuješ sa ovim podlacima na grobarskoj temi idi tamo gse te srce vuče

  15. @truc nema brt onako te pitam xd

  16. не бих ја са њима, не дај, боже. питам онако, као чаврљамо док не дође фејсклинер.

  17. boni bon danas si mi rekao da ne pretis ovo mi sada vec izgleda kao ozbiljna pretnja sto nisi dosao do ponca i ako jesi zasto nisi smeo da se javis? i da li si isto kao i meni pretio onim izdajnicima sto su tukli grobare na jugu ili gde vec ili si njima zaista naglas nesto rekao?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.