KK Partizan

  1. Prijatelju dragi, on je bio trener košarkaškog kluba. Trener.

  2. Slazem se, ali bas zato, ponasao se kao kabadahija, i radio stvari koje veze nemaju sa trenerskom strukom, daj jednom da se slozimo

  3. a vi generalno imate tu urodjenu averziju prema ljudima koji se bave stvarima koje ne spadaju u opis njihovog posla...

  4. Da zato mi se i legenda gadi :)

    NISMO SVI MI CIGANI ISTI

  5. glupo bi bilo generalizovati, mada odredjene karakteristike itekako delite... mada je to verovatno formirano medijima, a i vi nas vidite slicno verovatno, tako da smo na istom...

    Ipak, ja licno nikada ne bih mogao da budem na strani citave drzavne masinerije (uzgred prilicno ogavne) kada se ustremi na osobu ciji je jedini greh sto se usudio da je kritikuje. Ali ja sam demokrata, tako sam vaspitan, u mojoj porodici i familiji smo uvek Seselje, Milosevice i Vucice smarali za idiote, lopuze i najvece neprijatelje srpstva.

  6. Eto onaj gornji pasus je skroz realna prica

    Ja licno nisam na strani drzavne masinerije nit podrzavam vucica, generalno me to ne zanima nit ce me ikad zanimati, sad dal je Dulo oteran (samo) zbog toga sta je pricao..uf..boga mi bice i zbog toga sto je radio na terenu i van njeg al ajd

  7. I ti i ja znamo zasto je oteran, nema potrebe mistifikovati... da li ti jebeno shvatas da ovi napredni zlikovci premlacuju ljude na izborima za mesnu zajednicu gornjeg Pickojevca, a nece upotrebiti silu da otera legendu najtrofejnijeg kluba na svetu koji prica protiv njih.

  8. Ok ali nije samo zbog toga, mislim kontam da bi ga onda oterali odmah po preuzimanju vlasti ne bi ga pustili da kenja par godina, ne znam evo..ali i dalje tvrdim samo - dobar trener, los covek al bolji od covica xd

  9. Pa nije ni on krenuo da pljuje odmah, Vucic ga je zvao telefonom sto puta, davao mu je pare, sam Dule je rekao da ga je licno pozvao na konvenciju SNS-a. Dule je svakakav, ali nije glup, priznao je da je otisao da uzme pare za Partizan, sasvim legitimno.
    Valjda je ova budala izgubila osecam sa realnoscu pored onoliko dupeuvlakaca, pa je ocekivao ne znam da mu Dule pusi kurac za mrvice.

  10. Sad se setih, jest stvarno, hvalio je premijera na pocetku bla bla truc pa okrenuo plocu posle haha a namazan je za sve pare nema sta. Pa Dulo alav vrv je hteo sve vise i vise para a Coki ceka u redu, pa ne moze to tako ocemo i mi da igramo EL, parola snadji se

  11. Svejedno, prvi trener u istoriji sporta koga je oterao predsednik drzave, sramota strasna.

  12. Pa nije njega oterao predsednik. Vucic je tad kao prvo bio premijer a kao drugo oterali su ga partizanovci jer zbog njega nisu dobijali pare. Uglavnom dok je dobijao pare hvalio ga je kad mu nije dao kudio ga je, toliko od mene o legendizmu

  13. nece dobiti dinara dok je Dule trener, kako dzukacki...

  14. Pa Dule se vratio, traži svoje pare i aktivno se bavi politikom.

    Eno vam ga na beogradskim izborima avangardo, cenim da svi glasate za njega i Vučić pada u Beogradu. Nakon Beograda, Srbija je vaša!

  15. Ne znam za Srbiju, ali ti svakako delis politicke stavove sa njim. Kako se boris sa tim rascepom u svojoj glavi?

  16. On deli političke stavove sa mnom. Ja sam bio tu pre njega.

  17. Pobeda nije bila neočekivana, s obzirom da mi odigramo do jaja svaku, recimo šestu utakmicu, a efempe uvek posle fazon mesec dana dobrih igara prdi jedno vreme u čabar, te je došlo do toga da su oni prdeli u čabar u trenutku kada je nama banula dobra utakmica pa smo pobedili. Ipak, zadovoljan sam, jer smo ih izdominirali od prog minuta, pa sve do kraja.

  18. Ceo turnir sno odigrali u kurcu. Šteta što nas Borac nije dobio. A i Alimpije je malko grešio u finalu, da se ne lažemo.

  19. Ко беше оно написа да је бомби најтужнија особа на сајту хаххахаахах

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.