KK Partizan

  1. Hmmm zasto nije rekao fmp nego zvezda o.O

  2. pa nije više fmp, jel ne znaš da je ćoki reko da sad više nije fmp nego zvezda, tako ćoki reko

  3. Pa nemam pojma ja slusam sve ljude sta pricaju neki kazu ugasena zvezda to nije zvezda zasto u medijima kazu crvena zvezda...tebe gledam bombi ti si to rekao ti radis to

  4. pomesao si me sa nekim

  5. Mozda. Ti, janpi, gazimudo, kurajber, vucicupederu...kako da popamtim koji je :-p

  6. hahah kapiram, isti problem sam imao

  7. oterali nam trenera, potpredsednika Berica, sad prete igracima zbog jednog kupa, a milicija cuti... napredni nasilnici.

  8. Sretan rodjendan gospodinu Dulu Vujosevicu.

  9. Nek mi neko stručniji objansi zašo ne igrasmo i u toku prethodnog dela sezone kao u protekle 2 utakmice?

  10. Opa, hvala vam sto ste nam obezbedili prvo mesto. Xd

  11. Nek mi neko stručniji objansi zašo ne igrasmo i u toku prethodnog dela sezone kao u protekle 2 utakmice?

    Zato što ti je dozvoljeno da dovedeš unutrašnje igraše tek onda kad nema šanse da ugroziš miljenicu. Pratiš valjda mantru prethodnih godina...

  12. A pleja ni tad :-(

  13. Kad dolazi sale pecaros, lebranku nedostaje gospodja sale pecaros

  14. Gledam reprizu Sos kosa od juce, pustili isecak Partizan Panatinaikos kad smo ih roknuli za cetvrtfinale protiv Taukeramike, ali koliko je tadasnji kvalitet EL bio neuporediv sa danasnjim sranjem to je za pricu.

    Panatinaikos napada Dijamantidis- Jasikevicijus - Spanulis- Carcaris-Batist, ne znas gde udaras koga da branis. Naravno popusili su kurcinu.

    Inace u prvih 12 Partizana: Borovnjak 21 godina, Vitkovac, Djurkovic 20 godina, , Vranes, Milosevic...

    Tepic 20 , Velickovic 21, Pekovic 21, Tripkovic 21... Od iskusnih Bozic, Kecman i Palacio.

  15. I ja sam uhvatio neki meč sa Barsom iz tog perioda skoro, stvarno dve klase iznad je tad bila Evroliga, to je činjenica

  16. I ja sam uhvatio neki meč sa Barsom iz tog perioda skoro, stvarno dve klase iznad je tad bila Evroliga, to je činjenica

    Da. Nebo i zemlja sa ovim takmičenjem. Ne ulazim ni u rasprave oko toga. Oni ionako nisu u velikoj meri tada gledali košarku osim reprezentativne.

    Nego oćemo mi da uzimamo tu titulu? :)

  17. Isto tako i moj cale kenja pa kaze eeee kurac je danas liga sampiona kako je to nekad bilo pa puskas, pa kocis pa garinca...

  18. Hah, ma kakva rasprava, sekta odustaje cim vidi dva grobara na temi. Kad su trojica vise i ne ulaze. Hijene napadaju samo jednog, a ako i tu ispuse uvek je zaledjina lazni grobar Truc da banuje grobara.

  19. Aj skupite se svi pa da vas izjebem na dzumle

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.