Prijava

U prevodu - sparing partner iliti ikebana

Misliš da nas neko namerno sistematski uništava?

Nije u pitanju uništenje, nego marginalizovanje. Tako mi deluje. Jedino što kao da ne kapira da će i njegovo jednom proći, a ovi njegovi ništa bitno nisu uradili već jedno 6 godina od kad su gurani.

9:4 prva četvrtina, tuku naše devojčice ove musavke

to su bila vremena i takmicenje... vratice se opet, Olimpija ulaze dosta, Buducnost, Partizan se vraca, bkce to zanimljivo takmicenje

ua partiza napred crvena zvezda

ja sam navijac crvene zvezde i pisem na ovoj temi ua partizan

Jebem ti ja mater u picku

Meni bas drago kad gledam ovu trojku kecmanovu krsta mi

A i meni, još napaljeni edin i kole ovde na klipu, kako da ti ne bude drago jbg jedan od najvećih uteranih kuraca u sportu

jbt koliko ja zavidim vama normalnim ljubiteljima sporta, ja uvece kad lezem prvo razmisljam sta bih sutradan mogao da napakostim zvezdi i zvezdasima, kad oci otvorim vidim kako su moji i onda uz prvu cigaru smisljam psine i dezinformacije u cilju destabilizovanja zvezde, u toku dana barem jos dva puta razmatram kako da ih unazadim :(

Канда смо довели ''мицку звер'' на 5, у она два меча показао да је атлета.

Ja se sećam da sam se od sreće posle te trojke skinuo potpuno do gaća,nisam znao šta ću sa sobom. A u isto vreme znaš da si već na f4, a svestsko prvenstvo u fudbalu za par meseci, sa prejakim timom. Sve je na kraju otišlo u kurac, al kad se setim sportske (i ne samo sportske) 2010, oblikovala me nekako.

pa dobro te je oblikovala batke vidim xd

Ovaj Zapata.. Brate bas si Bugarin

Eh.. takav sam.. kakav sam.. ne mogu se menjati sada..