Prijava

Jes evo i zvanično je potpisao, iskreno sad ne znam koji će nam kurac sad, ali aj kao ono "DOBRODOŠAO CARE I OSTALO!"

Kompletan raspored šešira:

Prvi: Lokomotiva Kubanj, Crvena zvezda, Unikaha, Valensija.

Drugi: : Galatasaraj, Uniks, Zenit, Cedevita.

Treći: Trento, Torino, Breša, Alba.

Četvrti: Tofaš, Turk Telekom, Lijetuvos Ritas, Ulm.

Peti: Limož, Andora, Frankfurt, Partizan.

Šesti: Mornar, Gdinja, Asvel i Monako.

za evrokup žreb u četvrtak

Cudi me da niste u prvom sesiru ipak imate tu neku tradiciju pa jel to cast jel to moral

Pa bili bi da su igrali krovno takmičenje, ali neeeee hoće oni kup mirjane bobić-mojsilović e pa neka im sad peti šešir

evroliga odredjuje sesire na osnovu bodova iz prethodne tri sezone u njihovim takmicenjima, a tu Partizan ima tipa nula bodova. Ne znam kojom logikom je i u petom, valjda ima novajlija u ec.

A nemoguce da ne vrednuju casove ljubavi i fajnal forove i istambul i sve valjda ste stekli neko ime nesto

Ne, van Srbije se ceni isključivo rezultat.

ГДИЊА АСВЕЛ АНДОРА

jebeš to što ste vi u prvom, a mi u petom, meni je bitno što ste vi uopšte u nekom šeširu, plašio sam se iskreno da će čovke mađija da izvede čuveni trik i da opet igrate u EL, ćuti dobro je

Meni i dalje nije jasno kako jedan veliki klub star čitavih 6 godina fazon nemam obezbeđeno mesto u evroligi i A licencu i ne samo to nego automatski obezbeđeno mesto u barem 8 najboljih

овај куп љиљане ронкети је бољи ту ће нас пратити 1500 људи на бесплатном улазу, одакад је ЕЛ п ратило читавих 3500

zvezda u kosarci ne postoji, ustvari postoji na nivou incidenta, zato ne kenjajte mnogo tipa sad dodje neki lik koji navija za Metalac i nesto sad treba tu da se preganjamo, kakva zvezda i kosarka ajde bezi u kurac

па да кошарка небитан спорт кажем ја

100k grobara po 10e i KK je u plusu

evo mi smo baš zaprepašteni što Zvezdi daju pet puta više, nismo znali inače

Da dodam za fudbal, mada ovi podaci mogu biti frapantni, FK Partizan je kroz sponzorstva državnih firmi i direktnim donacijama vlade, od 2012 do danas dobio 3,4 miliona evra, dok je Zvezdi isplaćeno oko 28 miliona evra, od čega samo jednom kao pomoć 10 miliona evra krajem 2012. To je bilo i u medijima.

https://www.youtube.com/watch?v=7pKj7TK-eXM

Uglavnom, velike štetočine nažalost, barem da naprave neki rezultat pa ajde.

Mi smo sa devet puta manje novca napravili isti rezultat kao i oni, izgleda da je neko preskočio školu zvanu Alan Ford

Zamisli da Partizanu legne kao musavcima 5 miliona godišnje, plivali bi negde na sredini evropskog fudbala, dok bi sa 50 bili u samom vrhu, uz ovo umeće ekonomisanja i ulaganja koje je, nažalost, bilo prinudno iskustvo. Nadajmo se nekom uspehu u pečalbi, jer od države nećemo dobiti ništa, a prihodi od prodaje igrača ne smeju i ne mogu da budu glavni izvor finansija za bilo koji ozbiljniji klub. To mi recimo dosta smeta kod uprave, ali shvatam da situacija pod SNS-om i krezavo-musavom kompanijom prosto ostavlja bez izbora. Neka razum prevlada, drugim rečima, neka pobedi Partizan