Prijava

Pa mozda ima i toga, tamo nema pritiska. Al sto bi uopste ulazio u trenerski posao ako nema nameru da napreduje, nece valjda celu karijeru da provede u menadzerskoj ekipi

Pa da, treba imati zelju za napredovanjem, ali covek nije glup i ne zeli da dodje u kkp da ga neko izdrka i otera posle 6 meseci i onda on kao keric opet da se vrati kod miska, verujem da ne zeli sebi to da dozvoli

mi smo za 3 sezone promenili 4 trenera i evo peti ce da dodje za koji dan, sto je mnogo mnogo je

Mislim da on taktizira i čeka bolji momenat ako dođe, a usput se i sprema, uči i tako to. Mada opet možda on zna nešto što mi ne znamo. Jednostavno, nije mu momenat. Kada dođe neka bude pravi i neka situacija bude prava, pa kad god to bilo.

Био је Милоје код Тегија пре неку недељу, рекао је да за сад не мисли уопште о Партизану и да хоће да иде у америке и да буде први тренер колеџ тима, мада мисли да је реалније да буде помоћни у НБА.

Logičan sled. Naravno.

Изгледа да смо добили правог тренера.

Ne verujem ništa dok ne bude zvanično

на колико година и колика је плата јел 1 милијон по сезони?

Ahahahahaa to to, jebote oduvek mi je bio Rambo Amadeus PROPO

Nisam bas srecan sto je dosao u pacu, mislim da je top trener. Zeleo sam ga u zvezdi jbg al ono tomic je za sad bomba

ево га Зизис одма као појачање свака част, мислим да ће Паћо да освоји све могуће, можда не у овој сезони ал у следећим ако вучко буде финансиро јел.

Nadam se da ćemo napuniti Pionir kad bude debitovao da imamo više navijača nego što ima Zvezda na utakmicama da crkne Vuzi

па ви напуните пионир кад играте против задра а мислим да ћете сад да напуните комбанк.

al meni najjace sto se dize hajp da je trinkijeri neki baja koji ce da preporodi partizan

doci ce, uzece finu lovu, posmrkace sav koks sa splavova i nakon sto veze i on 3-4 poraza, odlazi i dolazi neki mladi neiskusni trener

zivi bili pa videli

prvi segment mog prorocanstva je tacan, idemo dalje

I ako se i drugi ostvari onda će da dođeš I kažeš ESAM VAM REKO, ako ne onda nikom ništa, je li

I ako se i drugi ostvari onda će da dođeš I kažeš ESAM VAM REKO, ako ne onda nikom ništa, je li

naravno

Grobari i dalje prate Partizan (kao i uvek), zvezdaši ponovo krenuli masovno da prate Partizan

VRAĆAMO SE!

Grobari i dalje prate Partizan (kao i uvek), zvezdaši ponovo krenuli masovno da prate Partizan

VRAĆAMO SE!

tako je, samo napred, odlicno ide zasad