Prijava

Meni Trinkijeri uliva poverenje, ozbiljan, disciplinovan, uspešan i produktivan trener.. takođe je pri dolasku postavio i ciljeve kluba kao uslov, želi da radi sa ambicioznim igračima i upravom.. lep potez po lepoj ceni, znači da je KK rešio da se vrati na stare staze i ponovo povrati dominaciju u košarci, ako se odrešila kesa za 800 soma godišnje znači da želja za uspehom postoji, nadam se da će, ukoliko Trinkijeri bude želeo da kupi, menja, otpušta neke igrače, imati podršku uprave i navijača jer mislim da ovaj čovek zna šta radi.. videćemo, da ga ne ureknem

Sad smo ful stilizovani. Trijumfare
youtube.com/watch?v=asWZBwoMA-s

Вечерас у 23:00 Тринки код господина Владана.

На Хикмановој вики страници већ пише да игра за Партизан. Јес да је вики релеванта извор у пм ал ајде да се ложимо.

Ostadosmo u trci za top16 majkenamga! Jeri sad dalje zavisi od nas ili od ostalih utakmici, ili i od nas i od ostalih utakmica?

Па од нас понајвише и количине лука у Тринкијеријевој пљески

Ispade Inter iz Lige Šampiona sad mogu da se natenane i potpuno okrenem ovom košarkaškom takmičenju, dokle god je nas u istome.

Остао Јуве и кљакава Рома, ту су и Ајакс и Бајерн од готивних клубова, мада имам осећај да Јувентус опет очекује нека трагедија

мценим да више зависи од кајмака у пљеки

да знаш, моја грешка

Ako sam razumeo nakon ovih večerašnjih utakmica treba nam pobeda od koša ili više razlike za prolaz a sve sa više od 6 razlike prolazimo dalje sa 3. mesta

>изгубимо

па ако је тако пролиће се крв сутра за победу а и Светац ће да помогне, Тринки постаје православац и узима Никољдан за крсну славу

Potencijalni rivali, ako se večeras domognemo top16 :•D

Uniks, Andora i komšijska Cedevita,

a u slučaju da čak budemo mnogo jaki i odemo dalje sa trećeg mesta protivnici će nam biti

Monako, Alba/Lokomotiv Kubanj (zavisi ko izgubi ovaj meč) i Lijetuvos Ritas

има ли неко линк за пренос. хвала унапред.

Sad sam sa tri slave. Bisam pratio. Da l ste prosli. Nadam se ne.