Prijava

Догорело. Догодине биће боље јамчим

Živimo u banana državi gde diktatori imaju svoje ljubimce i to je ok. Mi smo vaš tim, dok je Tadići stolovao, ugasili potpuno. Pravno, logistički... setimo se Ćokijeve "niko ne može da zabrani efempeu" rečenice.13 titula zaredom, f4 evrolige, f8 jos 3 puta. Vi nas, za sada, prcate na terenu 5 godina, prilično kvalitetno, al ukrademo po neki kup i izmučimo neku majstoricu. Mi smo imali konsekutivne triple krune... alavo pomalo ali ok. Kad budu krenule priče o gašenju Paće ili fuzijama ili menjanju imena, onda vaša zajebancija može imati ful legitimitet, za sad ste samo na dobrom putu.

Džonimir
Inače, ova spika kad pobedite pobedili ste Zvezdu kad izgubite Zvezda ne postoji nego vas je bio Efempe je tako dve hiljade jedanaesta. Evoluirajte više ili se ugasite.

Ne, kad dobijemo fmp tada smo izgazili limenke, kužiš?

Evoluirajte više ili se ugasite.

Mislis neku fuziju da napravimo?

Neka, glede zivota generalno evoluiramo konstantno, ali sto se Partizana tice ostajemo u kamenom dobu. Jedan klub, jedna adresa.

Milan Kalinic se siba sa navijacem Zvezde buahha

Hahaha jao pa evo sad mi tačno krivo što je ispala takva institucija kad vidim kako ste karakterni. Biće možda neki vajld kard za takvu veličinu kad već ne možete na terenu da se izborite za Evroligu. :)

3 igraca Partizana posle utakmice daju izjave i cestitaju cokijevcima

svi igraci musavice daju izjave i nijedan da se zahvali Partizanu na korektnoj igri

to su vam te civilizacijske razlike, knjige citajte deco

Mi bar nemamo SNS kadar za predsednika kluba. xD

Ајде одјеби каколде престало пола сајта да навија за Партизан зато што си му и ти привржен. За вас дауне којима се жена курва около цз је много боља опција тако да мани се нас.

Boljo, ae oladi sa prozivanjem familije, kake to veze ima sa navijanjen koji kurac

Mi bar nemamo SNS kadar za predsednika kluba. xD

Haha, vi ste sportsko krilo SNS-a. Kakav kadar.

Па нез некако ме срамота кад видим да навијамо за исти клуб.

Ne navijam ja za Leotar buljo, hahaha.

nego idi odgovori ljubavniku tamo, pusti Partizan

Naš predsednik -> nezavisni političar.
Vaš predsednik -> SNS.
Naš predsednik može da istuče vašeg predsednika.

Ja nikako ne bih pominjao sns ili vucica da sam navijac zvezde

Ma navijači kluba koji se odrekao sopstvene istorije zarad koristi nisu uopšte u položaju išta da pričaju drugima.

Ne znam. Meni bi na primer bio mnogo veći blam da spominjem kako je moj klub institucija, poslednja odbrana od SNS-a, a da ga vodi baš član te stranke. Al' ono...

„Crvena zvezda, to je srpski tim/Slobodan Milošević ponosi se njim” - sever , 1989

„JUL, JUL, SPS, Nova demokratija/Zvezdo crvena, to je vaša partija”. - jug, devedesetih

Ето ухвати се тог Леотара кад га већ спомињеш па навијај у Првој лиги РС, а нас се клони јер те тако ретардираног нећемо. Одох сад мало да ти јебавам жену скупа с пуковницима поѕѕѕ