Prijava

Kako kome Profe, kako kome...

Bomb ne peva se ni na Jugu više protiv Vučića, kako vas je ućutkao ne znam

Tadiću su svi i svuda jebali majku npr

Služba poslala 100 naoružanih kriminalaca cigana sa dozvolom da biju i maltretiraju...Zna vučko da delije neće njega izdati.

Peva istok, uglavnom čuje se

U top 5 poteza mu je što je kupio navijače. Ni malo nije glup

obije se to o glavu, naprotiv mislim da je velika gluperda, verovatno razmišlja oh kako se ovog niko nije prvi setio, pa jeste moronu, ali normalni ljudi to ne rade jer se vraća kao bumerang

mala ispravka, nije kupio navijače nego delije

Vidim crveni vam dlanovi od skandiranja Vučiću pederu

Naćiću ti 100 snimaka sa jna, a ti ajo možeš jedan sa Marakane

Kako ste isprskali ovog klosara celavog mamu mu jebem samo nastavite

pretpostavljam da većina malo "žmuri" na tu sramotu zbog sportskih uspeha SD Zvezda.

Sportski uspesi → najpoznatija mazalica za oči još od Starog Rima.

Hahahaha pa da li postoji neko ko je tolika budala da kaže "e ovaj Vučić valja Zvezdi, pa je zato dobar, glasaću za njega zbog toga".

Hahahaha pa da li postoji neko ko je tolika budala da kaže "e ovaj Vučić valja Zvezdi, pa je zato dobar, glasaću za njega zbog toga".

Ne bi verovao.Doslovno svako ko je uključen u dnevnu politiku na strani naprednjaka je cigan. Ne kažem da su svi naprednjaci cigani, ali 99% cigana jesu napredni.
Ako već ne glasaju napredne samo zato što im je zvezda sportsko krilo, barem je tas na vagi ako se dvoume.
Inače meni to imponuje, bukvalno je priča o vezi zvezde i vučića potpuno razobličena, u to nema nikakve sumnje i to se više i ne krije. Kako je napredni režim jedan od najomraženijih u istoriji, tako verujem da sve što je imalo veze sa njim čeka slična sudbina.

Ej, ali najbolje je što grobari i dalje furaju priču o instituciji lol.

Realnost je da im SNS upravlja sporskim društvom.

Vučić im jebeno vođe navijača Zvezde postavio na tribine.

I onda kao kukaju protiv Vučka, a dobijaju batine od svojih ako zapevaju vučiću pederu.

Poenta je da je SD Partizan u simbiozi sa SNS

Tako da Bombasovi postovi nemaju nikakvu težinu.

Vaša uprava, navijači, stručni štabovi su SNS, o čemu pričate.

Kapirai bih da ste izvan svega pa vas napinju, ovako, vi ste ljudi samo deo vlasti kao i sve drugo.

Ne, nismo. Pa sam kazes da nam je vlast sve instalirala, ne dobrovoljno naravno. Svi grobari su protiv cigana na tribinama i cele te price. Mislim vi mozete peniti ako vam je lakse, ali ne, nismo isti jbg. Vi ste guzu dobrovoljno ponudili i evo eksploatisu je vec 5 godina dok vam osmejak titra na licu.

Elem, da se vratimo Partizanu, musavcima ce ovo biti zvezda dok ima rezultata, posle ce jebati mater Covicu sto im je ugasio klub i bice ih 210 na tribinama, znamo se valjda dugo...

Neka moja procena jeste da ce iz trenutne postave od igraca ostati sledeci: Zagorac, Nikolic, Si, Gegic, Pecarski i Jankovici. Od mladjih verovatno Trifunovic i Tanaskovic. Vanja koliko sam cuo ide kod Zeljka za lepu kintu, a najveca misterija mi je sad Lendejl. Ugovor ima, ali mislim da ce biti prodat u slucaju da neko ponudi dobre pare. Renfro i Pejdz idu najverovatnije, kao i Gagic.

Ova treca utakmica je pokazala sta je potrebno za evroligu, igraci koji prave razliku, prvenstveno na spoljnim linijama i mislim da ce doci barem dva vrhunska beka (ili kombo plej-2) od po barem pola miliona svaki. Videlo se sad na ovoj utakmici, musavi u prvoj petorci imaju 4 osvojene Evrolige i to kosta jbg, mora da se plati. Beron, Rivers i Perperoglu kostaju kao ceo budzet Partizana i ne moze Renfro, Pejdz i ostali protiv toga.
Inace Renfro, Lendejl i Si su u trecoj utakmici postigli ukupno 0 poena, dok su stranci u fmp-u ubacili 51. Nema potrebe dalje objasnjavati.
Trinkijeri je zelen bio za ove nase pojmove, jasno je i njemu sad kako se ovde stvari odvijaju, imace budzet i slobodu da selektira i nadamo se najboljem.

Hahahaha pa da li postoji neko ko je tolika budala da kaže "e ovaj Vučić valja Zvezdi, pa je zato dobar, glasaću za njega zbog toga".

Ja i nisam pominjao glasanje nego blagi osećaj stida jer je AV "ktitor" Zvezde. Msm, mene je i od Terzića sramota (mada nema SD danas da nije u kandžama mafije)...ali svakako zažmurim kad nakantamo Liverpul i standardno jebemo groblje :)

Ne bi verovao.Doslovno svako ko je uključen u dnevnu politiku na strani naprednjaka je cigan. Ne kažem da su svi naprednjaci cigani, ali 99% cigana jesu napredni.
Ako već ne glasaju napredne samo zato što im je zvezda sportsko krilo, barem je tas na vagi ako se dvoume.

Čisto subjektivna stvar. Lično poznajem dva lika koji su cigani i glasaju Sns, a grobara bar petnaest, pa ne serem kako su svi grobari esenesovci ili većina njih.

#NismoIsti#JednoBrdo#DvaUniverzuma

Ja i nisam pominjao glasanje nego blagi osećaj stida jer je AV "ktitor" Zvezde. Msm, mene je i od Terzića sramota (mada nema SD danas da nije u kandžama mafije)...ali svakako zažmurim kad nakantamo Liverpul i standardno jebemo groblje :)

Praštaj, Profe. Jbg zbog ovog mazalica sam mislio da pričaš o izborima.

Hah, ma sigurno je tako.

Jbg ne znam kako je u Azerbejdžanu. Pričam na osnovu ljudi iz svog okruženja. Ostavljam te da uživaš u svom svetu gde grobari nisu govna. :)