Prijava

Hahah Bora Drljača stari panker

Al Đilas i Boško Obradović su đinajlu Cigani. Tako i da ode Vučko a neće još 10 god, Zvezdi je budućnost svetla.

Možda je brzo prošlo nama ciganima, al ZVEZDA već PET GODINA dominira jadranom.

Toliko traje i tuga grobarska.

Neka uđe u zapisnik. Xd

ima jos da gazite do 13 ihahaj

5 godina?

Šta ste uradili prošle sezone? Šta će biti ako recimo i ove izduvate u finalu?

Haha al thilmo i bombi su sličniji nego sto mislimo. Obojica, izgleda, nisam sto posto siguran, teška bulja u stvarnom životu, sredovečni, konfliktni, provode više vremena na sajtu nego što bi trebalo, obojica misle da imaju neki čelični a opet nekonvencionalni moralni kodeks, misle da "zakopavaju" svojim postovima, obojica su apsolutno uvereni u svoju intelektualnu nadmoć... samo što jedan navija za paću drugi za fmp.

Kao pozitron i elektron, kada bi se sreli došlo bi do anihilacije uz oslobađanje ogromne količine energije.

Disklejmer: nou disrispekt ni za jednog, možda stvarno drvite kurac ovde jer vam dosadno, a para vam kaplje sumanuto pa imate vremena i možda ste master trolovi, ali ljudi imaju takvo mišljenje na osnovu ovih oskudnih podataka koje imamo.

Thilmo and bomby are the same person- conspiracy theory 2019

Kao pozitron i elektron, kada bi se sreli došlo bi do anihilacije uz oslobađanje ogromne količine energije.

A kada bi se sreli ti i ja, doslo bi do detonacije. Ja bih se raznio sa sve tvojom pickom malenom stosezdesetcentimetarskom

haha ostaviću ti mašti na volju...

Plidu, ako želiš razbijati predrasude o muslimanima, nemoj o detonacijama

zasto se upinjete da dokazete nedokazivo? vec rekoh, na svaki incident kao ovaj gore, nacicu vam hiljadu koji ustvari objasnjavaju stanje stvari...

Čekaj je l' ovo Paokov ili Juventusov dres na ovom liku? Ipak ne... :(

Hahaha, milion musavih glasa vucica, sta kao, kakve veze, mislim serete
nadju 2-3 lika ometena u razvoju, hahahaha kao provali kakvi su grobari naprednjaci

zalim vas

ps: da ostane zapisano za istoriju, rajko jedini stadion u Srbiji na kome se nikad nije cula rec protiv vucica

Uh opasna zamena teza. Aj sad okači kako Ceca navija za Zvezdu, a za vas Pekić.

Dobio sam ideju citajuci neke stvari na internetu i poslao sam mail za Duleta, da napise jednu knjigu, citanku, nesto u formi znakova pored puta, sa svojim savetima, crticama, pogledima vezanim za zivot, umetnost i sport. A onda cemo to uvesti deci u skole kad ovo zlo padne.