Prijava

nekropost, pobedio partizan.

"Svako zlo ima svoj kraj, i ovo će se jednom ovo lane zvati"

"Život je štetan po zdravlje"

Samo mrtve ribe plivaju niz vodu

Borise Davidoviču, ne dajte se pasjim sinovima

Ja negujem svoja neprijateljstva

"Sport je mesto gde je pravda najdostižnija"

"Ako su ruže procvetaće"

Realnost nije briga na koju se mi obaziremo

Sretan rodjendan Generale. Leci se, privodi se kraju ovaj udbasko ciganski eksperiment, pa da gasis i fmp2.

G E N E R A L E
E
N
E
R
A
L
E

Da pozelimo dobrodoslicu Zeljku Obradovicu. Vratio si se da zatvoris krug titulom klupskog prvaka Evrope sa Partizanom.
Bice pristojnog budzeta, cuo sam da je samo Nikola Pekovic dao milion evra. Prvo pojacanje bi trebalo da bude Jan Veseli.

Gledao sam ga na N1 nije hteo da prizna kao na pauzi sam godinu dana videcemo al sam izvalio da oce i Paću
Fino vam je to

Kako klupski prvak Evrope kad Patlidžai ni ne igra krovno evropsko takmičenje? Il ti to sagledavaš na duže staze bombastic?

Pa dobiće vajld kard, za par sezona...

Vidim da u KK Partizan maltene svaki dan dođe neko zvučno ime.
Nisam u toku, ali zaista čudno s obzirom na činjenicu da se jesenas pisalo da klub grca u dugovima. A koliko znam, nisu ni prodali neke skupe igrače jer ih nisu ni imali.

Liči na situaciju sa Zvezdom od pre nekoliko godina...

Mora da su neki izbori sledećeg proleća.

pekoviću dosadno bgt. čovek kupio KK Jedinstvo iz Bijelog Polja prošle godine, ne zna šta će s parama

Znači, Peković ulaže... Nisam znao, onda je u redu.

Peković? Čudno prezime za Vučića.
Je l to na engleskom?
Bombi da dodjes da pojedes sva govna koja si izasrao na ovu temu

Peković je dao nešto, smešan procenat u odnosu na ceo budžet. Najveći prihod je projektovan od pretplatnih karata. Malo optimističan i tu vidim "državne" crne fondove, očekuje se prodaja oko 15.000 godišnjih. Drugi najveći sponzor je Nordeus, treći državne kompanije sa oko 2.5 miliona evra i dodatno je dao Nelt. Između 11 i 12 miliona evra je budžet za sezonu i to je zatvoreno. Problem mogu biti samo neprodate pretplatne karte i tu treba tražiti sns, odnosno Ostoju (ako bude potrebe).

Dakle imperija uzvraća udarac, šta ima ja da se raspravljam sa ljufima koji znaju pravila košarke 5 godina. A ko su grobari, a ko panteri, imaćete prilike da vidite na prvoj utakmici sa publikom.

ja more, kad nabacuje drzava "sponzorstva" zvezdi preko oslobadjanja poreza i slicnih sranja onda je zvezda drzavni projekat.

kad partizanu radi to isto, onda sve regularno. naravno bombas da niko ne daje direktno drzavne pare, ali iz aviona se vidi kad krene neko da upumpava drzavni novac. dzaba ga racionalizujes sad posto volis partizan.

oba kluba, uprave i profesionalni navijaci su kurve. prihvati to, govna isto smrde.

dil jebi ga, skrenemo pogled na porez od 2.5 mil, ti das klubu 2.5 mil, i dobijes logo na majci

nordeus sad ima kes na koji treba da se placa porez, tako da se otprilike i uklapa u sve to.

https://www.serbianmonitor.com/en/nordeus-will-not-pay-capital-gains-tax-in-serbia/

mislis da finansijska policija i sudovi ne mogu da ih fino izdrkaju za ovo, dokle god imaju sediste i programere u srbiji? skrenu pogled, al sponzorisaces vala sta ti kazemo

tako to funkcionise, a ti misli bombas da to nije vucicevo delo

Ko može da natera privatnika da da pare? Može samo suptilnim metodama da zabrani. Ako slušaš vučića pažljivo, sve ti je jasno, on sam otkrije sve. Kad je rekao "ko je branio Partizanu da dovede Obradovića i pre", sve ti je jasno. Njihova "pomoć" se odnosi prvenstveno na neslanja inspekcija onima koji daju pare, jer su proračunali ds im ne ide u prilog. I to je sve. I generalno pomoć državnih struktura se retko odnosi na čist novac, prvenstveno na dozvolu onima koji hoće da daju. Imamo mi krvavih grobara koji su odavno hteli da pomognu, seti se ljudi iz Marba.

procitaj gore sta sam ti napisao. kako gasprom tako i nordeus