Prijava

panduri inace ispravljaju bubrege jer su isfrustrirani ubedljivim porazima od bajerna prosle godine

Jeftinije nego ultrazvučno razbijanje... Meni je desna strana vilice bila blago iščašena od klinačkih dana od udarca, onda sam se pesničio sa kolegom jednim i nabode me i vrati mi vilicu opet na mesto. Sve je to Božija promisao, sve se desi sa razlogom

Vucic kosarkaski trener> general Vujošević

Lillard Dame za siromasne

Kome da kažem, gdje da napišem
ŠĆEPANOVIĆU JEBEM TI MATER, STO PUTA TI JEBEM MATER

stvarno mi ide na kurac jebeno... mislim koja je sansa da od 500k dusa izrone 2 dobra trenera? veoma mala (uzgred mislim na generala naravno, radonjic nije trener osim sa budzetom od 124 miliona, ivanovic takodje prevara)

Bombaš, kako komentarišete ovu reklamu meridijana u kojoj, pored lalatove teleće glave, uleti guščetina Sandre Afrike u krupni kadar?

Jesam napisao šćepo jebem ti mater

to su te vrednosti šta da kažem, sns džvedžda itd

Lijepo je vidjeti vas iskr

Bježi konjušaru, hoćeš da te izvrijđam na pravdi boga

zasto bre gubite tries razlike u eurokrem kupu? zasto brukate srbiju majku...zasto?

Hahah izgubili od igokee.

Ja bi se ubio da nas fmp pobedi lol

Svejedno treba da se ubijes

Dobijam, gubim na kladionici. Ostane mi neka sića, 300din. Stavim par favorita i paću, da dupliram pare na računu, da imam za kladjenje, ne rade kladionice sutra.

I oaća luzeri gube 28:12 jebem ih baš.

Juče ih odro i Borac, bliži im se provalija i ABA2 liga.

Al eto, ja kao neko ko navija za Zvezdu, pogledaću ovaj dokumentarac zbog reprezentacije, i da vidim kako pumpanje para i šizofreni trener mogu stvoriti kult zombija koji ne razmišljaju svojom glavom.

https://youtu.be/PCqikabBdPM