Prijava

pa naravno da tako i treba tilmo, ja sam zadnji put bio uzbuđen za derbi možda 2014.

Wanamaker, Sloukas, Udoh, Hunter i roster se kompletira...

izgleda da ćemo opet opraštati ružnu prošlost...

Ja kao Grobar (ali umerenog intenziteta i niske kiselosti, negde oko 6/10) i čestit čovek (verovatno malo višeg intenziteta) moram da naglasim da će sve što ovaj Partizan osvoji u narednom periodu (možda osim ako se pogodi da uzmemo evropsko takmičenje) imati značajnu dozu gorčine. Ovo je samo uvlačenje u bulju navijačima i pokušaj odstranjivanja Ćoravog iz Zvezde, čisto da bi bata uleteo.

Ne ubadaj Bombasa nožem u srce

Ja kao Grobar (ali umerenog intenziteta i niske kiselosti, negde oko 6/10) i čestit čovek (verovatno malo višeg intenziteta) moram da naglasim da će sve što ovaj Partizan osvoji u narednom periodu (možda osim ako se pogodi da uzmemo evropsko takmičenje) imati značajnu dozu gorčine. Ovo je samo uvlačenje u bulju navijačima i pokušaj odstranjivanja Ćoravog iz Zvezde, čisto da bi bata uleteo.

pa naravno, mada sumnjam da ce i biti ista ozbiljnog od svega ovoga

Meni je imlresivno kako je celu naciju naučio da prihvata manipulacije.

Evo sad, Velja nevolja otkazao poslušnost, počelo opet na teibinama "vučiću pederu". Da smiri situaciju, ubaci silne milione u KK i to je to.

I sad svi znamo šta radi, i kao to je to. Tako treba..

Fora bi bila da Željko napravi skupocen tim, i kad krene prvenstvo da mu grobari na svakoj tekmi skandiraju vučiću pederu.

E tu bih skinuo kapu, neko bi zajebao i žvalavog.

pokazaće se ko smo mi, a ko ste vi ne brini

još fascinantnije jeste da evo skoro deset godina niti jedan panter nije pokušao činjenično objasniti da nisu napredne kučkice, sve što rade jeste da pokušavaju izjednačiti grobare sa sobom, valjda da im bude lakše, da kažu sebi eto mora tako hahaha

Ne seri bre više, isto ste državno govno ko i cz
Avangarde moj kurac

Vidim Vučić mazi i levom i desnom.

Dobrodošao Kalina..

Deca na Kosovu u panici..

pošto nemate temu za fmp, možete ovde pisati... ali predlažem da otvorite, da ne spamujemo

Čast mi je pisati na temi najskupljeg tima u evropi.

Čekaj bre polako... Punter i Lidej, dva ok crnca, sasvim nedovoljno za neki prejak hajp, ponašate se i vi i mi kao da su došli Buker i Ejton

pa više vi pričate o tome xdd ja sam za sve transfere saznao od nekog cigana

inače ništa bolje nije moglo da bude, međi panterima je rasulo zbog kalinića

Slabo nesto pojacanja zadnjih 10 dana