Prijava

Morate Vučku jače da napumpate penis da poludi njegova porodica XD

bombas
pokazaće se ko smo mi, a ko ste vi ne brini

da se podsetimo

Kad je Obradović zadnji put osvojio nešto vredno pažnje? Ne mogu da se setim zaista. Ono, najveće poštovanje gajim prema njemu ali ono što je osvojio sa fenerom i pao bilo je uzeto sa super timovima. Sa fenerom, koliko su para ulupali u taj tim, nije uzeo ni 20% koliko je trebao. Ne znam, sve je to jako jako pogrešno. Najobičnija prostitucija.

https://vukajlija.com/forum/teme/33814-kk-partizan?strana=1752#post_4067739

Ajde videćemo, ako vam zapuši usta milionima evra, onda sve avantgarde pada u vodu.

video si već, kad će se delije oglasiti?

Kolko obožavam ove bombaš memes

Šta sam video, to je sitno. A tek je Vučko počeo da trpa milione.

Ako uzme maha kao protiv Slobe, skidam kapu.

aha, sad je sitno... i pored koljača na tribinama. šta kažeš da podržite malo, lakše bi bilo svima?

Ovaj partizan još postoji?

Ej ne mešaj sad nas Bombi kod vas su uletele pare morate sami da se oduprete

бомби ово је наша година

naše je sve od Kotora do Rusije, uvek bilo... par sezona je anomalija

Sotiris Vetakis, grčki novinar: "Čak i za one koji nisu osetili atmosferu Pionira Partizan bi trebalo da bude drugi tim za koji navijaju. Katalonci da kažu za Barselonu i Partizan, Moskovljani za CSKA i Partizan, Izraelci za Makabi i Partizan..."

ajoj, ovde je jedino istina da šiptari navijaju za Fljamurtari i Partizan...

kažu da u srcu evrope u 21. veku postoji jedan klub čiji navijači klasifikuju ljude po naciji i veri, ja ne znam

Mislim da, da nama nema mesta u zemlji u kojoj, u dvadesetprvom veku, takodje u srcu Evrope, postoje dva jedina izbora, izmedju toga da, da postanemo kineska provincija, ili, ili da, da postanemo, ruska, ruska gubernija. Tu ne vidim buducnost

bombaš, kako komentarišeš cene sezonskih karata?