Prijava

Za moga brata Bombaša
Delije Agantgarda grobari stoka jbg
https://fb.watch/dku5bjE56s/?fs=e&s=cl

Kurac obrisan link gde delije razdvajaju grobare da se ne tuku

Па Партизане сад је тренутак да сломиш кичмицу железнику, чак сам изашао из кладарске пензије да те подржим једним синглом победник меча 1

Е то тешко Лаки јбг, три пута за редом добити Ћокија је немогуће скоро, зато је и Жељков повратак најављен као трогодишњи пројекат....

strim ima li da gledamo karanje ciganije

AVANTGARDE, treba nam ova pobeda, mozemo do titule, AJMO GROBARCINE

Otvaram link Lazic pravi faul u napadu

Kakav antikosarkaski ulaz, decko bez grama mozga

Dobijate da se igra još jedna opustite se

Каква ренесанса навијања, пре пар недеља курво Бранкице, а сад пичко Милане хаха

PICKO BOHORE JEBEMO TI SVE, SVE TVOJE DRUGOVE S TRIBINE SEVERNE, PICKO BOHORE

Da definitivno, odma se vidi po sudijskim odlukama, rečeno im je da produže seriju. Pa mislim isto to sranje rade u embieju zar treba da nas čudi što se ovde u leglu mafije dešava isto. Ono ako su bili koraci Stefana Markovića ja sam Uglješa Mrnjavčević.

I onaj faul u odbrani Lazica a stajao pola metra od
lesora

svakako nije partizan mega pa da ga zvezda dobije 3x za redom tek tako, ide ovo u pet utakmica sig sig

smailagic i davidovac koje fizionomije, iz iste kuce

Kolko se klizaju kao po ledu, zamislite tu memlu i vlagu, haos

Meanwhile, gospodin Zaper gleda na SK skotska-nacisti, zapravo nema uopste patetisanja na tribinama, navijaju skoti kao protiv engleza lolz.

кацмо код фудбијала је л реално да ни СК ни ртс не преносе ову лигу нација?

RTS uzeo prava očigledno, jer prenose naše sutra, a pošto znamo kolke su stipse pička im materina na primeru lige šampiona i ostalih evropskih takmičenja gde uzimaju neke polovične pakete, možemo da pretpostavimo da će da prenose samo naše tekme i to je to.