Prijava

да тек сад видим да је србија у овој лиги нација нисам то ни знао
ал ме не би чудило да ова НОВА спорт преноси то доста репрезентативних су преносили мсм они су ваљда у склопу СКа
елем, баскет се завршава у петој утакмици

Nema kurca od vas groblje, vama ni petnes plaćenih sudija ne bi pomogle, previše ste glupi ko kurac

bacaju sabrana dela Žižeka i Perl Bak
Sacrebleu

Ma bolje ovako bre. Samo odlaganje neizbeznog. Sta, u petoj bi pobedili, oce kurac. Probati nesto za pregovarackim stolom oko ulaska u evroligu, igracki se nikad necemo vratiti

видим тврда текма али 50 поена за 33 минуте

З А Г О Р А Ц
КАРЛО ЗАГОРАЦ
https://youtu.be/GfSfha5c2Zg?t=111

Како га трпи желимир

Šmo brt kakav si ovo early '90s techno therapy vidžejing okačio umesto lajvstrima?

Kakva ste vi stoka nekulturna majku vam jebem hahah

Ovo se ne bi desilo da se igra po principu jednom domacin jednom gost. Ovako s 2:0 dolazis nadrkanim grobarima, sve usijano... na 1:0 bi bilo podnosljivije. A jugoslavija je dovoljno mala da je to izvodljivo cak i da igraju mzt-olimpija finale.

ju go slavija crna gora srbija

kao što se i pretpostavljalo, ceo dan ljudi pišu, nije smela udba da dopusti da nismo "isti"... e pa nosmo majku vam komunjarsku satanističku, pišam vam usta hahaha... mi imamo vučelića jer nam je nametnut, vi terzića jer volite... vaši navijači su humanoidni kromanjonci i neandertalci, naši navijači su ustvari vaši navijači dovedeni da nam razvale tribinu.

dokle ide ta psihoza ej

Vi ste debili Bomb ozb

Naravno da u vašim očima svako drugačiji deluje kao debil. To je strah od nepoznatog, ništa neobično za primitivnu neevoluiranu grupu humanoida

Pa brate ako tebi ovi trogloditi na tribinama ne deluju kao debili onda ne znam šta da ti kažem, idi kod očnog treba ti jača dioptrija.

Ne lupetaj i ne pravi se blesav

Već dve godine se ne valjam u blatu zvanom srpska košarka i srpski fudbal tako da me boli kurac baš, i vama savetujem

У гротлу Мордора