KK Partizan

  1. Strebaj gardenovicu samo zvezdanu gledamo cepaj

  2. Početak sezone : osvajamo

    posle treće utakmice : ma idemo na fajnal for, plačite cigani

    posle sedme : top 8 sig, partizan je večan

    epilog - 11.mesto : iduće sezone ima da gazimo, partizan je večan, plačite cigani

    početak iduće sezone : osvajamo...

  3. Real prošle sezone pokazao šta znači biti veliki klub i avangarda. Posle 0:2 i nepravde koju su pretrpeli, kada je paćin cigan teo da se bije i gde su morali da se brane od divljaka, suspendovali im pola tima, i ovi tako došli u neprijateljsku atmosveru, borili se hrabro i časno, dobili naredne tri i uzeli trofej na posletku. Tako rade pravi timovi, kada je najteže, izdignu se iznad situacije i zablistaju. Ne treba im politika da upumpava gomilu para i pravi veštački projekat, to ne može ništa da napravi jer nema ni srce ni dušu.

  4. Uuu kako polivanje je bilo jedan je kraljevski klub. Jos kuci paca izduvao fazon siguricu

    L O L
    O
    L

  5. Small club mentality.

  6. I zoc postao pozercina, trejd mark mu postala crvena njuska i jebanje mame igracima, to se jedino ceni. Vuckov potrcko majmun

  7. Najprecenjeniji trener u istoriji košarke, može da osvoji nešto jedino sa klubovima koji imaju astronomske budžete i najbolje igrače. Gvardiola košarke.

  8. Drugosrbijanski klub, fazon grobari protiv vlasti a vucko pumpa pare. To i ne cudi da ovakvi ko kridzgarden naviau za djanu, letos isao na hr primorje prodavo ovde muda za bubrege (iso da radi za gazdu ustasu da nas sramoti), doco kuci kae da je polagao pravosudni al zipa jos malo mu ostalo fazon, drugim recima pao sad ceka decembarski popravni rok UA

    KRINDZGARDENOVIC DRUGOSRBIJANSTINA

  9. Epizodu sa insektima na patosu u berlinu da ne pominjem hahhahahahahhaha

  10. crno oko, gleda te kaboklo

    nisam pratio ni zve ni part, video posle statistiku ovaj novi crnja na prvoj tekmi 20p sutira trojke ko besan, svaka cast na skautingu

  11. Glej ove cigancice sto su se uskopizdili
    Drago mi je da pseudoKIKIndjanin prati pomno moje zivotne epizode, u sledecoj epizodi ti stize kurac na kucni prag

    OSVAJAMO OFC

  12. Krindžerad : seče vene na paću, hejtuje zvezdanu.

    Isto Krindžerad : gleda zvezdu ne propušta, luči gorčinu i cinizam kad gube cigani.

    Isto krindžerad :

    Nisam ispratio ovih dana nista, uci se ljuto

    Kakav klub takvi i navijači, šta ćeš.

  13. Krindzgarten 2023 OBJAVE NA SAJTU "BIO SAM LJUDIII VIDITE RADIM TO I TO":

    -cert 1, cert 2
    -berlin-insketi tura
    -radio za ustasu na recepciji u kroaciji mora nije vido (sirotinjska spika)
    -polagao i pao pravosudni, moram ponovo
    -sacu opet javim kada budem polagao u medjuvremenu strebam malo gleam zvezdanu covicu pusi kurac al nista ne stizem od ucenja zaeban tai pravosudni

    Isto krindzgarten:

    Drago mi je da pseudoKIKIndjanin prati pomno moje zivotne epizode

  14. Muči mi se Paćatinajkos protiv slabašne Albe, Žocu gornji otišao na 260. Bolje da smo za te pare komplet opremili tri bolnice i klinički centar i pustili naše klince da igraju.

  15. rugala se koza ovci, vidi joj se picka

  16. procitao zoc ovde da ima krindzgarten da streba, reko momcama opusteno cemo danas ima precih stvari u zivotu od pace

  17. Mali Avramović pola ekipe bukvalno, srećom uzeo ga Pešić u represtciju i naučio ga košarke, inače bi tavorio zakucan na klupu i dalje. Nemoš ideš okolo, kupuješ najskuplje i očekuješ da će to da igra zajedno, moraš malo i da treniraš te momke, nečemu da ih naučiš, usmeriš ih. Dovedeš ljude iz nba za masne novce i urlaš na njih što ne ubacuju po 40 koševa svaki put, to ko da si uzeo usisivač za dve iljade evra i dereš se na njega što neće sam sve da radi.

  18. Videcemo sta ce biti al ne mirise ovo na nesto spec veliko kako se kenja i sta je ulozeno

    za sada je sve na vlaznim snovima raznoraznih krindzgardena & kikia partizana al mi nismo picke i jajare, i prosle sezone dali podrsku paci kako dolikuje

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.