KK Partizan

  1. Ti si vrlo zanimljiva osoba sa kojom se vredi raspravljati pa cu ti odgovoriti. Jednom. Nekada.

  2. A sto se tice musavaca,aj leba vam ne serite. Tema vam do cokija imala 3 strane, i onda odjednom kad ste pomislili da cete moci da pobedite Partizan svi ste strucnjaci za kosarku i veliki ljubitelji igre.

    Какав лол од изјаве. Кошарку сам тренирао десет година, прошао кроз све омладинске категорије КК Тамиш, а професионалну кошарку пратим од кад знам за себе. Претпрошле сезоне сам прекинуо петогодишњу традицију куповања сезонске карте што имплицира да сам Звезду пратио и за њу навијао и пре Човића, дакле док су за њу играли и разни Суботићи, Бакићи, Лешићи, Илићи и други фактарди, те стога немаш никакво право да ми кењаш било шта.

    Ja ovo vase gledanje Partizana mogu da protumacim samo kao traumu. DO prosle sezone ste gledali iskljucivo vas, lozili se kako ste sampioni univerzuma , kako ste najjace, pojedinacno analizirali igrace, poredili skilove ko u NBA, i na kraju uvek dobijali kurac.

    Ја сам Партизан гледао првенствено због кошарке, болео би ме баш курац да вас гледам да сам имао паметнија посла. Чак нисам ни знао да играте данас уопште.

    A sad posto znate da je Radonja do jaja trener ko sto je i ovaj tim KKPa favorit za prvo mesto, morate da se uverite da cete uzeti nesto ne samo zato sto imate do jaja ekipu, nego i da se Partizan raspada i da nema trika da vam uzme trofeje opet.

    Нико од нас није рекао да је Радоња добар тренер, баш напротив, већина га пљује. Они који га не пљују не мисле да је добар тренер него само кажу да му треба дати шансу. И наравно да је Звезда фаворит и да има до јаја екипу и јебаће вас јако и у дупе. КМЕ КМЕ

  3. те стога немаш никакво право да ми кењаш било шта.

    Nista ja tebi nisam kenjao, nego sam rekao da vam je tema pre pojave cokija imala 10ak strana, a od kad je uleteo cokilegenda odjednom mnogo vas prati i navija, dok je pre kosarka bila nebitna. Naravno, ima izuzetaka, u koje, kako sam kazes, ti spadas.

    болео би ме баш курац да вас гледам да сам имао паметнија посла.

    Primetio sam da si i za ostale tekme KKP-a trazio link, pa vidim da si prilicno azuran i na nasoj temi i na prenosima utakmica (sa sve nabijanjem na nos da ti gledas a grobari ne).

    Нико од нас није рекао да је Радоња добар тренер

    Nisam ni ja. Rekao sam da je on do jaja trener ko sto je KKP favorit za prvo mesto. Sto jelte, ocigledno nije :)

    I nemojte vi da se ljutite, al ponavlja se ova prica godinama. Vi na pocetku surite, onda nam objasnjavate sta je kosarka i ko je dobar a ko los, drma vas euforija pa onda polako nestajete sa nase teme, kako odmice sezona. Cinjenica, ove sezone cete 99% skinuti KKP sa trona, te razumem vasu napaljenost, al vasi postovi na ovoj temi nemaju apsolutno nikakvu poentu osim nasladjivanja (sto koliko se secam, treba da ostavimo za one teme pred derbi i sam kraj sezone kad je dozvoljeno tovarenje po temama).

    Nego, sutra igrate sa Galatom, Aroyo je valjda upitan, igram keca na vas, u prvih dva meseca sezone, to se skoro uvek isplati :D

  4. Retarde koje si godiste?

  5. Nista ja tebi nisam kenjao, nego sam rekao da vam je tema pre pojave cokija imala 10ak strana, a od kad je uleteo cokilegenda odjednom mnogo vas prati i navija, dok je pre kosarka bila nebitna. Naravno, ima izuzetaka, u koje, kako sam kazes, ti spadas.

    Рекао си да смо сви одједном ''стручњаци и велики љубитељи игре'' на то се односио мој одговор. Тема и број постова нису мерило апсолутно ничега.

    Primetio sam da si i za ostale tekme KKP-a trazio link, pa vidim da si prilicno azuran i na nasoj temi i na prenosima utakmica (sa sve nabijanjem na nos da ti gledas a grobari ne).

    Нема осталих текми. Тражио сам линк за ову текму јер нисам имао ништа паметније да радим сад и баш ми се гледао неки баскет, а ЈЕДИНА друга утакмица Партизана коју сам гледао од кад сте играли ф4 ЕЛ против Олимпијакоса, а да није дерби, је била ова против Цедевите пре два-три кола коју сам гледао јер сам чекао пренос Звезда-Унион Олимпија. Врати се неколико страна и види шта сам написао. Рекао сам да ми је искрено криво што сте лоши и што ћете, да се не лажемо, ако овако наставите, јако тешко ући у плеј оф АБА лиге. Ништа злонамерно, ништа подјебавачки.

    I nemojte vi da se ljutite, al ponavlja se ova prica godinama. Vi na pocetku surite

    Ми се шуримо целе године, зар није то поента навијања? :)

  6. Ma go kurac celokupna balkanska kosarka.
    A vi hranite trolove, sram vas bilo. Sam vam lepo reko da ih ne hranite.

  7. Gledao sam tekmu i uf... Očigledno je da nema kvaliteta i ako se nešto po pitanju pojačanja ubrzo ne desi, jao vama. Jbt, ispada da se niste trebali odreći jebenog Muslija. Ne sumnjam da će DV ove jeftine greške u dodavanjima, branjenju pika, građenju koša itd. svesti na minimum, ali se čini da ni to neće biti dovoljno za plej of.
    Moram priznati da mi je krivo zbog tog, čisto zato što je mizerno gledati derbi bez žara i varnica. Kao onda kad ste nas tukli po 40 razlike. Jadno.

  8. OK, sad sam saznao da idu samo 4 ekipe u plejof, jebiga lolo :) Nista, SLEDECE SEZONE hehe

  9. partizan, tamo gde mu je mesto.

  10. Jebote stvarno ste bre glupi cigani. Zar mora svake godine evo već 15 godina ista priča. Dule vas loži kako ste do jaja, a mi loši i svake godine samo Vatrosprem kup.

    Nas bre kita boli za Cipripi kup. Nas interesuje samo da vas nabijemo kao i svake godine.
    Ove godine ćete još smešniji ispasti nego prethodnih.

  11. ma ugasen im kk i vaterpolo tim, rukometni i fudbalski igra prvu ligu iskljucivo na zahtev premijera i oni dodju nesto nas da napusavaju. nevera.

  12. Ma neka, ne bi valjalo drugačije. Zato slađe bude kad od sredine aprila pogledaš kod njih na temi, a ono puši ga Radonja/Kar/Šakota/Zmago/Rakoče/Raško/Simone/Tadija/Nelsone/Iliću/Trifke/Gurke i ostale žrtve silovanja.

  13. Nas interesuje samo da vas nabijemo kao i svake godine.

    ljubav prema klubu ;-D
    smisao života dobiti Zvezdu ;-D

  14. Треба деци псовати мајку. Боље расту онда. Али не знам да ли је до мене, ја овде не чујем уопште шта Душко каже.

  15. smisao života dobiti Zvezdu ;-D

    To više ne postoji.

  16. Znači živite u besmislu svoga postojanja!

  17. 'Тео је да каже да сте еф ем плееее

  18. Vrlo zanimljivo ponašanje navijača koji su poslednji put titulu uzeli krajem 20 veka, a sada navijaju za Efempe. A onda opet u maju ona blažena tišina od mesec dana. Recite Guroviću da pojede onu loptu što je obećao. Možete i da mu pomognete.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.