KK Partizan

  1. E vidim da cigani pikaju evroligu sad. Kad mi igramo? Oprostite mi na neupućenosti ali ne pratim košarku još od kako Katić i Simonović uzeli medalju na mundobasketu. pozz od vašeg vernog grobara Safeta Redžepi.
    P.s. ŽIVELA JUGOSLAVIJA!

  2. Ja sam imao srca prošle godine pa nisam uzimo skrin šotove sa početka sezone ako nastavite ovako u junu ćete pojesti sva govna koja ste izasrali lolo

  3. da moj tim ima isti broj titula prvaka srbije kao kk tamis ne bih ovoliko srao lololo

  4. Bogami lepo je je Efempe nadrndao Galatu. Nije dolazila pobeda u pitanje. Ako se mnogo ozbiljnije ne pojačamo i ako Saša Pavlović ne odjebe milionće, vratiće nam onih 41 na prvom Derbiju koji naleti.

  5. vratiće nam onih 41 na prvom Derbiju koji naleti.

    ček +41 je pobjeda protiv FMP-a ili Zvezde koja više ne postoji? I kako klub koji više ne postoji može da vam vrati +41 kad je taj klub ugashen :O

  6. Pa vi ćete slaviti to kao da je Zvezda, a naravno da je Efempe :)

  7. Kako god, ako ostanemo u ovom amaterskom sastavu, crno nam se piše i od MZT-a.

  8. vratiće nam onih 41 na prvom Derbiju koji naleti.

    Sta nas boli kurac, bicemo jednako iritantni i pricacemo da ne pratimo kosarku i da je to sranje sport koji je nebitan.

  9. Partizan nema amaterski sastav, dobro, teoretski ima jer igraju bez para kao entuzijasti ali činjenica je da su momci jako talentovani. Sećam se onomad, kad nisam pratio košarku, da je kapiten Božić bio najlošiji igrač. Jbg tako to ide, težak je taj tranzicioni period kad te skinu sa državnih jasla i puste na livadu gde svako može da te izmuze. I bez da vređam gospodina Dušana Vujoševića ali Klobučar ga je tako nasisao veslima da razumem kako i dalje uspeva da zadovolji Daloa. topli pozdrav

  10. Nemoj Gazi, previše ta spika zvuči očajno, nisi ti u tom fazonu.

  11. vi ne postojite. pozdravi sebe i svoje

  12. Ok Boxer, kukacemo na vucica i covica pozz

  13. Loooooooool jebeni. Iz koje si ti priče dečko?
    Ti meni kad se obratiš imam utisak da dok si za kompjuterom, 2 lika moraju konstanstno da ti stoje iza leđa i provere sve što napišeš pre nego što stisneš enter. Neću ovde da serem, ne radimo to po temama. Ko čovek sam došao ko čovek idem. Pozdrav druže.

  14. Gazimudo, svega mi nisam te podjebavao sa onim prvim postom. Za sve ovo vreme nisi bio patetično govedo, ne znam što bi sada bio. Mada tvoja stvar ne znam što ja serem o tome uopšte na temi vašeg kluba lol

  15. Pa nisam bio patetican, sprdao sam se na vas racun i reakcije kad ste vi gubili po 20,30,40 razlike :)
    Jebiga, draze mi je da nas oderete 30 razlike kosarkom, nego da nas dobije 7 zbog pp aparata ;)

    Drugovi grobari, sutra lepe vesti!

  16. koje lepe vesti, tepic pogodio obruc na treningu :)

  17. MILUTINOV ODBRANIO PROTIVNICKI PIK END ROL!

  18. Trebali smo mi Simona, Radenovića i Raška da dovedemo :)

  19. Drugovi grobari, sutra lepe vesti!

    Је л' Мачван?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.