Prijava

Доказ да си пичка. Како тек реагују такви кад им неко у рл да негативну критику.

Ja na primer, kada mi u RL neko da negativnu kritiku na bilo šta, trčim kući po maskirnu uniformu, namažem se onim crnim imalinom ispod očiju, uzimam tetku iz zaključane fioke i odmah se vraćam da upucam dotičnog koji se drzn'o to d'uradi.

Ја кад ми неко у РЛ да негативну критику, ја њему дам 10 комада.
Јер знам да вредим више од свих.
Више од свих.
Од њих.
Свих.

Kad mi neko u RL da negativnu kritiku ja oprostim budali jer ne zna šta radi.

Ја опростим само када опростим. И никад не опраштам управо из тог разлога.

Опроштај је први знак алцхајмера

Мени кад оставе негативан коментар на дефиницији, ја им линкујем и другу дефиницију да и на њу оставе негативан коментар, у хришћанском духу!

Опроштај је први знак алцхајмера

Svejedno ću zaboraviti, pa bolje da odmah oprostim :))

ma nek brišu, mogu oni njih da obrišu, al ti komentari njih proganjaju u svakom momentu njihovih života 100% :DDD

Доказ да си пичка. Како тек реагују такви кад им неко у рл да негативну критику.

kako "kako"?!?! pa obrišu je jebote, msmeeee.....

Nismo jadni i iskompleksirani.

uplatite mi klitor pa će vidite kolko sam jadan, iskopleksiran ili nešto drugo lolo

LJUBI BRAT:*
al brate, prećera ga opet hahahaha!kolko ti dugujem sad,a?

svejdno, LJUBIM DRUGOG BRATA SVOGA:*

Mogu da me kritikuju, ali ne i da me kritikuju!!!!11112221111!!!!

Eclipse
ma nek brišu, mogu oni njih da obrišu, al ti komentari njih proganjaju u svakom momentu njihovih života 100% :DDD

Uf, plaho mi puče kurčina šta neki levat tamo misli koji pokušava da troluje, i to sa duplog naloga, ej. A brisao sam pre i negativne komentare, to više neću da radim, kad mi neko lepo obrazloži minus zbog toga i toga okej, ali kad mi neko napiše:
Uaaaaaaa, defka je nula, jedi govna majmune!!!!!!2 to mi ne pada na pamet da ostavim, ni ja ne stavljam takve komentare drugima pa ih ne očekujem ni na svojim defkama, pa vi mislite šta god hoćete, nisam ja kriv što ktitori imaju tu opciju.
PS. Sad očekujem Luksčića iskompleksiranog da opet krene "pametovati", ionako nema šta pametnije za raditi.

Uaaaaaaa, defka je nula, jedi govna majmune!!!!!!2 to mi ne pada na pamet da ostavim

Па ту ћеш зајебати сам себе, јер нећемо имати доказ с којим ћемо га бановати.
А у исто вријеме тај исти лик ће доћи овде на тему и испрозивати те да си пичка што бришеш негативне коментаре са својих дефиниција. И онда ће он испасти краљ, а ти дебил, пичка и тако то.

Не пратим тему, не знам ко те зајебава, и то кажем да не буде послије да сам неког дирекно испрозивао овим постом. Говорим хипотетички, шта би било кад би било.

Okej, onda ću ostaviti, pa kad vi vidite i banujete obrisati. Može tako?