Prijava

Nekoliko puta mi se dešavalo da ktitoru na definiciju ostavim komentar kojim obrazlažem zašto mu je definicija loša (odnosno, zašto mi se ne sviđa) ili gde je pogrešio u definiciji - i on taj komentar obriše. Zašto to autori rade?
Moje mišljenje da su to autori kojima je toliko stalo do plusa da su spremni da zarad istog daju i rč ako treba, i da smatraju da ako nemaju negativnih komentara definicije će im biti bolje ocenjene.
Interesuje me vaše mišljenje. Takođe bih voleo da se oglase i autori koji to rade i da mi objasne zašto to rade.

Moje mišljenje da su to autori kojima je toliko stalo do plusa da su spremni da zarad istog daju i rč ako treba, i da smatraju da ako nemaju negativnih komentara definicije će im biti bolje ocenjene.

Ово!

Pre svega zelim da vam se zahvalim sto trazite moje skromno misljenje.
Dakle, moze biti dokaz jadnosti i iskompleksiranosti, a moze biti i nesto drugo! Zavisi kako od komentara, tako i od osobe koja brise.

Одвратна је то навика.

Po meni, ne postoji pičkastija opcija od te na celom internetu, da se tako neduhovito izrazim.

Brisanje komentara sa definicija - dokaz da si jadan i iskompleksiran ili nešto drugo?

Ја сам мислио да је то доказ да си ктитор...

Јао, брате љубим те у курац за ову тему. Планирао ја да отворим и све заборавим, али хвала ти што си то учинио за мене. По мени, то никад неће бити НЕШТО ДРУГО, већ само ова прва два која си навео. Мада... Кад мало боље размислим, могло би бити и нешто друго. Да те рецимо силовао стриц кад си био мали, па оно, шта ја знам вучеш неке трауме, као да је то нешто страшно. И онда се најебеш мајке целом свету тако што уплатиш ктитора и обришеш негативан комент на својој дефиницији, светећи се при том стрикановом питону од 28 цм без шешира, на дојаја јак начин!!!

Пре неки дан сам оставио комент, нека бараба, не сећам се која га је обрисала. А касније му модови обрисали дефиницију, јер је била баш голо говно. Овим путем га поздрављам једним набијањем на виртуелни курац, попут деде и стрица који су му некад давно радили дабл пенетрејшн и ес ту маут :*

Moj baćoni objašnjava, pridružujem se nabijanju metodom dabl anal.

Страја имао обичај да то ради.

Pičkasta stvar svakako.
Ta opcija treba da postoji i da se koristi samo ako zbog bagovanja sajte neko stavi dva ista komentara i to je otprilike to.
Ovako brisati negativan komentar je pederluk najgore vrste i svi koji to rade treba da 2. izađu na paradu pedera ali da obuku dreseve duginih boja i pokušaju da izbegnu cigle.

Ja sam brisala samo Džankijeve komenare jer su isto što i on kaže za moje definicije.
Ostavila bih da me lepo ishejtuje kao čovek i da kaže što su sranje, ali mi ide na kurac to što opiči na 25 definicija najnovijih od iole afirmisanih autora "Sranje -". To nije negativan komentar to je spem.

A inače mislim da ktitori to rade, jer se ne osećaju dovoljno samouverenim, i imaju možda kompleks niže vrednosti. Možda je falilo pažnje kad su bili mali. Pružimo podršku:
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/318357_258812160825504_100000901655038_779201_48214442_n.jpg

Једном ми се десило, и то нисам напушавао аутора нити дефку, само пљунуо неко говно које се помињало у дефиницији. Чак сам и плус дао јер није била лоша.

А да је педерски љигаво, јесте.

Blesimetar, običan blesimetar.

Meni je jedan u pvt, nakon mog izbačenog linka skoro iste definicije, objasnio ovim rečima: "немо' да се љутиш, нешто сам надркан цео дан, а стварно ми није била намера да плагирам." A u defniciji je rekao kako je samo slična, i morao je da obriše jer bi dobijao minuse BEZVEZE.

Obrisao sam dva komentara na istoj definiciji. Prvi je bio uvredljiv, drugi je bio reakcija (pristojna) na prvi. Oba puta sam najavio brisanje pvt-om. Od onog što je vređao nisam dobio odgovor nekoliko sati. A autorka čija reakcija više nije imala smisla je razumela i podržala moj postupak. Jednom sam tražio da se jedan moj komentar obriše jer sam poslao dva istovetna. Duplikat je obrisan. Nekoliko mojih komentara su drugi obrisali, ako ih to čini manje nesrećnim, imaju moju podršku.

Ja sam to radio samo na jednoj defki kad su počeli modovi kolektivno da pišu nebuloze. Šta me boli uvo, ako sam plOOOtio od svojih pOrO, može mi se.

Obrisao jedan komentar koji je bio isti kao prethodni jer se covek zajebo pa poslo dva puta.

Пре неки дан сам оставио комент, нека бараба, не сећам се која га је обрисала. А касније му модови обрисали дефиницију, јер је била баш голо говно. Овим путем га поздрављам једним набијањем на виртуелни курац, попут деде и стрица који су му некад давно радили дабл пенетрејшн и ес ту маут :*

Pre par minuta sam imao baš imao takvu situaciju, tako da se pridružujem pozdravima...

Ta opcija treba da postoji i da se koristi samo ako zbog bagovanja sajte neko stavi dva ista komentara i to je otprilike to.

Potpuno se slažem. Dakle ok je brisanje spema, ili npr. bezrazložnog vređanja.
Dešavalo mi se da i autoru na solidnu definiciju napomenem gde mu je greška s namerom da to promeni i na taj način je poboljša, a on jednostavno obriše komentar.

Pisali su meni na definiciji "govno defka", pa nisam brisao. Obrisao sam defku, jer jeste bila govno realno. Ukratko, pederska opcija.

Ovako brisati negativan komentar je pederluk najgore vrste i svi koji to rade treba da 2. izađu na paradu pedera ali da obuku dreseve duginih boja i pokušaju da izbegnu cigle.

E TO
Ja ne kontam šta misle da će postići ako obrišu negativan komentar