Prijava

Код мене је Раде Дуњац познат по њихалу страве. Некад је јебо Миру Циганку и она се онесвестила, а једном га је у кафани извадио на сто за опкладу од кило печења и два литра вина. Само се чуло :КЛАП!:

Kakva onomatopeja! +

Ima i jedan lik u skolskom Jovana Popovica.. Zna Dejs bolje..
On sto zna da izmisli pricu.. Pa to niko ne moze!

Bio u mom selu jedan neobičan lik, kad mu je žena umrla oterao je sve u pizdu materinu i otišao na vrh planine da gaji ovce i pčele. Imao ih je dosta pa je nekad silazio do obližnjeg gradića da prodaje suvo meso, vunu, med i mlečne proizvode. Imao je i mnogo para jer nije imao na bog zna šta da ih troši i primao je pride nemačku penziju koju je tamo zaradio kao rudar. Omiljena mu je zanimacija bila da zajebava ljude iz sela, recimo da im dobro plati da mu obrađuju zemlju za koju ga je tačno boleo tuki nego je voleo da ih gleda kako se otimaju i podjebava. Bio je mudrijaš i imao dosta umotvorina koje su se dugo prepričavale, da je u okviru sela postojala vukajlija on bi bio #1.

Bila je i jedna čuvena žena, najviše su je znali po nadimku Bika jer je bila krupna i jaka kao goveče, radila je u polju od jutra do mraka jer joj je muž mlad umro. Priča se da je mogla rukama da uhvati dva krupna muškarca za vratove i odigne ih obojicu pola metra od zemlje.

Zigi...

Kao klinca od 15 godina obukli su ga u nemačku uniformu(on je originalno Austrijanac) i poslali ga ovde blizu, u Ardene, da se bije sa Amerima i Englezima. Englezi su ga našli kako spava slinav i u groznici u jaslama jedne štale i zarobili ga. Hteo je da se vrati kući u Austriju, ali mu je sve izginulo od američke bombe, nije imao gde i počeo je da radi kao sluga kod jednog seljaka ovde u Luksemburgu. Radio je kao stoka celog života i kada više nije mogao, onaj seljak ga istera napolje... Tu se dođe do zaključka da mu niko nikada nije uplatio ni dan radnog staža, a on ne može više ni da mrdne od starosti, a kamoli da još radi...

Sve bi to imalo drugačiji kraj da ovo nije monarhija, ali i selo-država ujedno, sve se zna i sazna brzo, pa kad je seoska "gradonačelnica" to čula, a to je bilo odmah, otišla je kod Vojvode Luksemburškog i ispričala mu sve, ovaj popizdeo kao zmija, sazvao neke tamo sudije, savete, itd., pozvali onog seljaka i naterali ga da isproda neku zemlju, da kupi Zigiju garsonjeru i da mu uplati radni staž za svih 50 godina koliko je radio kod njega...

Sada Zigi pije pivo svaki dan u mojoj kafani, od svoje penzije. Konobarica Sandrin, svako jutro ga zapaja prvom čašom piva, pošto mu se tresu ruke. Posle prve, prestane da se trese i pije sam... :-)

ЈЕДАН ЈЕДИНИ, КАЛЕ ГОСПОДАР ВРЕМЕНА, ЛЕГЕНДА НОВОГ БЕОГРАДА!

http://www.youtube.com/watch?v=yWbMM0vTvjk

једна џедајска

http://www.youtube.com/watch?v=N0o2WHDxXf8&feature=related

Šta ti je Jevropa...

У мојој улици има један лик који стално јебено звижди. Прводитно сам мислио да је пијан а онда сам укапирао да је прсо. Тако, иде улицом, вози бајс, звижди и јавља се свима. Мене зове мили. ''Здрааааво мили'', на пример или ''Како си ми, мили?'' Можда жели да ме обешчасти, ЛоЛ.

А у Сомбору, поред локалних алкоса-просјака Бајаге и Беле Кугле постоји и КУМ. Лик је одлепио начисто. Некад је у трипу да је тајни агент и тако иде улицом и прича преко сата. Сутрадан слуша металику. Прекосутра се хвали како би желео тетоважу. велику. ''А шта би желео, куме?'' ''Змају који бљује ватру!'' Мисли на змаја. Итд итд, углавном, већа је атракција од свих знаменитости Сомбора (од обе!).

E da... U pejtonu ima jedan lik bivsi inspektor... Lik je poludeo, da li zbog inspektorstva ili jebem li ga cega... Non stop vidim panduriju ispred njegovih vrata... Da li mu dolaze u posetu jebem li ga...
Mog caleta zove doktor (kad je bio normalan bila policija u kasarni kod mog caleta na rucku, a moj cale nosio kuvarski mantil).... A inace ide ulicom i prica sam sa sobom i drzi ruku zabijenu u zadnji deo pantalona...

Zuki - na svaki komentar osim "Zvezda!" odgovarao sa "Jaka muda!", umro od zime u kamari slame pa ga pola pojeli miševi...

У мом крају је пре био неки Неша Бус. Лик је стално био у трипу да вози аутобус, испуштао је разноразне звукове, кад развија брзину драо би се све више и више, ал најјаче је било кочење. Издерња оно високо "А" као што се чују лоше и истрошене кочнице, а онда звук отварања врата Цццццццц. Имао је и неки токи-воки и триповао да прича са централом (?), а неко време је имао ону металну плочу из буса на којој пише број линије. Поносно је возио педесетицу. Долазио је код мене у основну кад сам ја био неки други, трећи разред и ми смо му били путници и пратили га куда је ишао :Д
Драо се да брже улазимо и излазимо из "буса" јер касни са распоредом.

У мом крају је пре био неки Неша Бус. Лик је стално био у трипу да вози аутобус, испуштао је разноразне звукове, кад развија брзину драо би се све више и више, ал најјаче је било кочење. Издерња оно високо "А" као што се чују лоше и истрошене кочнице, а онда звук отварања врата Цццццццц. Имао је и неки токи-воки и триповао да прича са централом (?), а неко време је имао ону металну плочу из буса на којој пише број линије. Поносно је возио педесетицу. Долазио је код мене у основну кад сам ја био неки други, трећи разред и ми смо му били путници и пратили га куда је ишао :Д
Драо се да брже улазимо и излазимо из "буса" јер касни са распоредом.

KOJI CAR! :D

E da sad me podseti za skolsko...
Imala u Nadi jedna baba Zivka (tako mislim da se zvala) koja je prodavala od igle do lokomotive! Znaci zvake, sokove, grickalice, slicice, gumene bombone! Nema sta nema...

Био је и неки Мића Бомбаш. Продавао нам је неке форе за које сам ја после икс година сазнао да су вицеви, оно јуре га вукови, он у колима, да леви мигавац и оде десно а вукови лево и тако те приче. Ал једна прича је ПОБЕДИЛА. Овако нам је Мића легенда то испричао (отприлике):

Стојим вам ја, децо, испод неке висоооооке литице, сигурно 150 метара је било до врха. Видим горе стоји жена са бебом у наручју. Новорођенче, можда петнаестак дана старо (све то је приметио одоздо). Одједном испаде жени дете, видим ја да морам нешто да предузмем, пратим где ће беба да падне, бацим се по њу и ухватим је! Устанем и погледам је, а беба ми каже: ХВАЛА ТИ МИЋО!!!

А МИ КОМА!!!

Био је и неки Мића Бомбаш. Продавао нам је неке форе за које сам ја после икс година сазнао да су вицеви, оно јуре га вукови, он у колима, да леви мигавац и оде десно а вукови лево и тако те приче. Ал једна прича је ПОБЕДИЛА. Овако нам је Мића легенда то испричао (отприлике):

Стојим вам ја, децо, испод неке висоооооке литице, сигурно 150 метара је било до врха. Видим горе стоји жена са бебом у наручју. Новорођенче, можда петнаестак дана старо (све то је приметио одоздо). Одједном испаде жени дете, видим ја да морам нешто да предузмем, пратим где ће беба да падне, бацим се по њу и ухватим је! Устанем и погледам је, а беба ми каже: ХВАЛА ТИ МИЋО!!!

А МИ КОМА!!!

HAHAHHAHA Koje ti careve imas! :D

Сетио сам се још једног :Д

Неки покојни деда, нем појма како се зове, стално је налазио паре. Дође да гледа како играмо фудбал на некој пољани, и одједном се сагне и као: Опааа ево 5 марака! Ми у шоку! Прекида се фудбал одма, сви траже по пољани да нема још негде случајно. Наравно, не нађемо ништа. Играмо баскет, дође чича, шетка мало по терену и опет: Нашао сам 10 марака! Ми опет, прекид, трагање, ништа. Онда нам је неки деген комшија рекао да чича баци своје паре на земљу и ложи нас да је нашао. Чича мастер трол!

CICA JE ZAPOCEO TORLOVANJE! KLANJAJTE SE NJEGOVOM GROBU!!!

Ovaj..
Pomenuo sam da ima liku Jovanu Popovicu...
Prica tako on pricu: Silazim ti ja niz jastrebac jugom.. Krenuh polako ono kulijana, dam gas ispicim do 90! I nista tu vozim ja i dalje malo driftujem zebavam se i opet dam ga po gasu kad ono 140... I opet tu ja ispred policije se zezam ovo ono... Kad mi se papucica za gas zaglavi! Ono kazaljka ide 160, 180, 220! I nista ja tu udarim ono staklo na instrument tabli, smanjim kazaljku na 20 i tako odvozim do kuce...

Код нас је Ноне.
Лик има жену и децу, а по цео дан лута и пије пиво.
Дружељубив, свима редом се јавља.

Једном га неки клинци провоцирали, он скроз опуштено узме циглу са земље и гађа их.