Prijava

Da li ima takvih na Vukajliji?
2012. (ironicno) prave turneju po Evropi pa mozda mozemo da ih dovedemo u Beograd ako bude dovoljno zainteresovanih.
Ovo je zvanicna strana za zahtevanje SOAD-a u Beogradu, glasajte, podelitte, prosirite ako ste zainteresovani.
http://eventful.com/demand/system-of-a-down-/D0-001-000190856-8?utm_source=email&utm_medium=share&utm_campaign=tell_friends_dconfirm

Што 2012. шта је тад иронично ?

Pa konacno imamo sansu da dodju ali KAO smak sveta,ta fora.

Evo ti demant od mene, iako me baš ovo i ne zanima, ali ajde da budem od koristi.

Немој те форе, цела година ће бити готивна :)

Znam,salim se :-) Hvala Bioshocker!

ja sam ih gledao ove godine, definitivno su vrijedni gledanja uzivo!

Poslala i ja demant. Meni su oni super, mada znam samo 5,6 najpoznatijih pesama, nikako da odslusam jos neke.

Dosad im je svaki album bio lošiji od prethodnog, dok je prvi bio "divaaan", Serž Tankianovi solo izleti su golo sranje, ista lestvica kao i Slešov album, neka egzotika, gostovanja, poznate face a niđe dobre pjesme.

A zašto se otvaraju samo teme o bendovima koji se maltene nonstop vrte po medijima, nebitan žanr. Žalosno, radio stanice i Emtivi vam formiraju muzički ukus.

Mešo,slušam ih već 6 godina,omiljeni bend već 3-4 godine. :-))

Pa konacno imamo sansu da dodju ali KAO smak sveta,ta fora.

Ау која иронија, то само СОАД може да смисли!

Гамби! ОНИ постоје! Јерменски фанови!!11

Ево још мало па скупили 5 гласова за петицију! Почни да паничиш!

pisa po sistemu,koga to jos zanima.....

Nema većeg fana od mene ;)
Zna li ko kad će novi album pošto je serj puštao neke demoe po ju tjubu

Dosad im je svaki album bio lošiji od prethodnog

SOAD im je nalošiji dok su hipnotajz i mezmerajz jebeno dobri

Nema većeg fana od mene ;)

sumnjam, ja sam visok 2.06

sumnjam, ja sam visok 2.06

197, nisam ni ja daleko ;)))
Nego kolike su šanse da će doć pa da iz ercegovine dolazim

Ja sam vise za to da dodju ovde u Pancevo na kej kod silosa - oni sviraju Toxicity, dok se Tamis se izliva i kiselina izjeda binu...

Dosad im je svaki album bio lošiji od prethodnog, dok je prvi bio "divaaan", Serž Tankianovi solo izleti su golo sranje, ista lestvica kao i Slešov album, neka egzotika, gostovanja, poznate face a niđe dobre pjesme

Djetic objansio