Prijava

Recite šta vas je danas zabavilo, nasmejalo, iznerviralo. Tema za sve one koji žele da podele svoje misli i osećanja a ne mogu to da upišu kao definiciju

Iznervira me danas ova PRAVOVREMENA REAKCIJA našeg gradonačelnika.
Potpredsednicu Ds-a (valjda) napali psi i danas čak 7 ekipa krstari gradom sklanjajući pse lutalice sa ulice. Našli su čak jednog psa! Ne znam ko je ovde lud a ko blesav, ali zar je trebalo to da se desi pa da se potegne to pitanje. Kod mene u kraju gde živim i u kraju gde radim znam bar po dva slučaja da su ga napali psi, kod mene čak psi "drže" jedan parkić i niko ne sme tamo da ode godinama. Svako jutro moram da preskočim dva teleta kad idem na posao. Elem, zakjučak bi bio, recimo, ovakav, ako želimo da se reši neko pitanje, moramo da se potrudimo da se neka nesreća desi nekoj javnoj ličnosti, funkcioneru ili već nekom, pa da se nadamo (NADAMO) da će možda neko pogledati i na nas. Grrrr

Senzacionalno: Drugi pas pronadjen u Lisicjem potoku, zandarmerija i pripadnici BIE su uspesno reagovali:). Zezam se, naravno, zakljucak ti je odlican i nazalost surovo realan, ja cekam duze vremena da se u moj kraj doseli neki politicar, tad cemo valjda dobiti digitalnu centralu. A sto se tice pasa, to je posao gradskih vlasti, nek otvore jos neki azil, a postojece lutalice da se sterilisu, za jedno 10-ak godina ce valjda biti bolje.

baba napravila sarmu....najeo sam se ko stoka

izbacio sam 380kg na leg pressu posle duzeg vremena,osecam se mnogo jakim i bas mi je lepo......

380kg...pa de ti ides
u decju teretanu

sto,da ne izgleda kao da je malo a?Pa mozda i jeste,noge mi i nisu bas jaci deo tela,torzo mi je ubedljivo najjaci.

pa sta je 380 kg.....veoma slabo

@ L@ki: baš si snažan!!!

Mom kastriranom mačku proradio majčinski instinkt i prekjuče mi doneo na terasu malu mačkicu 3-4 nedelje staru. Ja nisam imala srca da je oteram, čekaću dok malo ne poraste. Juče je kakila po celoj kući, a danas sam je konačno naučila da to radi u svom lavoru sa peskom :)). Sve ostalo danas, manje više standard.

A zasta si ga uopste kastrirala,strasno.............

Pa zato što se kote ko ludi. Zar nije malo mačaka lutalica? Šta će ih još? To što sam ja uzela mužjaka, da ne bih imao male, ne znači da treba da ga pustim da oplodnjava po okolini. A i mnogo je mirniji. Ne zapišava tepih, ne cepa zavese, polni nagon ima još uvek (samo bez oplodnje), ne fajta se sa drugim mačorima, tako da ima manje šanse da ostane bez oka, repa ili uva.

Moj mali pas stigao do dvadeset kila, i već ima četiri i po meseca. Takođe konačno počeo ponovo da vežbam da se vratim malo u formu...

Euglena, obožavam mačke i baš mi se dopada što si kastrirala mačka. Ja tako nisam imala srca da to uradim pa se moj mačak napatio a i ja perući za njim. Ja od danas na odmoru MESEC DANA. Nije bilo veselijeg radnika u mojoj firmi, da ne pričam o uživanju kad sam rekla "Doviđenja do septembra":D

Danas (13. avgust) je Svetski dan levorukih osoba. Srecan vam Vas dan.

Ja ću noćas da ga izdrkam lijevom u njihovu čas'.

Ja sam levoruka. :3
Nego, maločas je neko poginuo jedno 2-3 ulice od moje. Još bruje saniteti i šta sve ne. Ja bih rekla da je neki lančani sudar. :(
Često je to kod nas. Klinci se samo zakucavaju za šta stignu. :(

Danas sam prvi put bio kod kozmeticarke. Prvo sam legao pa me je nekom lampom pregledala, sa ocistila lice pa stavila nesto da mi se lice napari pa mi jedno 15 minuta prstila mitisere. Zamalo se nisam upisao od bola. Posle je bilo malo lakse kad je stavila jos 2 maske i neke kurcaboce jos. Posle sam is'o u apoteku da kupim lekove i jos klinaca za lice. Smorio sam se mnogo.

E da zamal' ne pogiboh skuterom, neka budala me zamalo nije gadjala sleperom.

Krečim. Poginula sam ovih dana pa i ne dolazim ovde. Bravo Vukašine! Nedostajete mi, al' nemam snage da čitam definicije, to ću uraditi kad se odmorim jer ne želim da čitam tek onako. E, da, preporučujem knjige Ekarta Tola, trenutno čitam Novu zemlju. I Kupoholičarku (pročitala prve 2 knjige)- urnebesna je i pomalo se smejem sama sebi...

Данас сам за доручак исекла 2 парчета диње, које сам затим исецкала на коцкице, ставила у моју омиљену порцуланску чинију и појела сребрном виљушком, у сласт.

Poceo sam da citam Sidartu od Hesea i opet idem za sat vremena kod kozmeticarke.