Prijava

Dakle, molim moderatore da se izjasne zašto gorepomenuti dobija ban na svaka tri dana po isteku prošlog, i to sve duži i duži. Prvo na 60 dana,, pa po isteku tog nakon samo par dana ban na 10 dana. I sad na 120. Kakav je to način?

Ajde ja mogu da razumem na 5, 10 pa i na 20 dana za spem foruma, ako je nešto baš preterano, ali jebemumater na 120 dana za spem, stvarno je previše.

Smanjite čoveku ban, ne budite goveda uvek.

УВЕК ПОДРШКА САМХАИНУ!

A što to tebe boli kurac ?

Realno, nije preterao.

То се зове стицај кривичних дела.

Dakle, molim moderatore da se izjasne zašto gorepomenuti dobija ban na svaka tri dana po isteku prošlog, i to sve duži i duži.

Nisam mod, ali ne treba ti mod da ti kaže pravila sajta.
Svrha bana je da se dozoveš pameti, ako se ne dozoveš bićeš opet banovan, samo na duže jer je ban progresivan. Dakle, on verovatno se nije dozvao pameti.
Može katanac?

Dakle, molim moderatore da se izjasne zašto gorepomenuti dobija ban na svaka tri dana po isteku prošlog, i to sve duži i duži.

pa na neki nacin si sam sebi odgovorio. svaki put sve duze i duze jer ih je smorilo da ga opominju iljadu puta. kao, ne moze isti ban za mene ako prvi put spemujem i za nekog ko spemuje sedamdesettreci put.

Реално Сахмаин је већи цар од свих ових узорних чланова.

ПРАВДА ЗА БРАТА САМХАИНА!

I treba ga banovati, tu ne treba gledati na autoritet. Lik smara glupim postovima i temama na forumu.

А то по 5 иљада...

stvarno nije u redu. Da vidim vas što se ne vadite iz dupeta modovima kako bi bilo da se pušite 4 meseca u banani...

Nisam mod, ali ne treba ti mod da ti kaže pravila sajta.
Svrha bana je da se dozoveš pameti, ako se ne dozoveš bićeš opet banovan, samo na duže jer je ban progresivan. Dakle, on verovatno se nije dozvao pameti.
Može katanac?

Не може, ае отпишај сад. Шта сереш бре? САМХАИН СРЦЕ СРБИЈЕ!

Реално Сахмаин је већи цар од свих ових узорних чланова.

ПРАВДА ЗА БРАТА САМХАИНА!

Не може, ае отпишај сад. Шта сереш бре? САМХАИН СРЦЕ СРБИЈЕ!

док га не отму шиптарини, оололололо

ja predlazem da odred "pravda-za-samhaina" izjebe forum spemom i svi odleze zajedno sa njim ta cetri mjeseca, da ne bude sam co'ek.

Pravda za navjećeg istoričara na Vuki !

Не може, ае отпишај сад. Шта сереш бре? САМХАИН СРЦЕ СРБИЈЕ!

Što si bre nervozan, izdrži koji mesec bez dečka..

Реално Сахмаин је већи цар од свих ових узорних чланова.
ПРАВДА ЗА БРАТА САМХАИНА!

Koga boli kurac? Ban je isti za sve!

I treba ga banovati, tu ne treba gledati na autoritet. Lik smara glupim postovima i temama na forumu.

Ае пали, Самхаин је тата за тебе у сваком погледу.