Prijava

Verovatno je bio predlog ali evo opet: pvt da se vidi na svakoj strani foruma, a ne prvoj samo. Ako ne može, š'o?

Drugi predlog: da desna strana stranice (aktivne i teme u kojima smo učestvovali) bude "klizna" odnosno, da se pomera sa stranicom kako mi skrolujemo gore ili dole, ako je to moguće, a znam da jeste jer sam video na par sajtova.

Prvo: Nepotrebno. Kao što sa ktitora ne možeš da vidiš aktivne teme ili sa običnog foruma, ktitor. Šta će ti to?

Drugo: Nepopopopotrebno do te mere da je smešno. Teško ti da pomeriš točkić prečnika 1cm prstom ili šta?

Nije loše, Stefi, šo si taki?

Prvo, to za aktivne teme, em što je prozor veći, pa ne možeš nikako videti te poslednje na spisku ako bi ti bežalo non stop po ekranu. Drugo, kako bi išlo preko ktitor foruma, reklama i PVT-a?

Treće, šta će ti PVT da te prati svuda po forumu?

EDIT: A i što je komplikovano da se odradi, a izuzetno nepotrebno.

idi grli sekvoju kostiću.

1)ako se dopisujem sa nekim i čekam pvt da ne moram sa neke teme stalno na naslovnu da se cimam
2)A šta ako je neka tema sa dugačkim postovima pa treba da pomeram točkić nekoliko cm? I ti čitaš zadnji post i onda moraš da skroluješ opet gore skroz da vidiš aktivne, a ovako su ti odma tu...

A i forum je za predloge koji će poboljšati sajt prema tome, ne vidim kako ovo na bilo koji način unazađuje sajt, štaviše čini ga boljim...

idi grli sekvoju kostiću.

Uuuu, al' smo emancipovani.

1)ako se dopisujem sa nekim i čekam pvt da ne moram sa neke teme stalno na naslovnu da se cimam

Naravno da ne moraš. PVT podforum je na glavnom forumu, ne na naslovnoj.

2)A šta ako je neka tema sa dugačkim postovima pa treba da pomeram točkić nekoliko cm? I ti čitaš zadnji post i onda moraš da skroluješ opet gore skroz da vidiš aktivne, a ovako su ti odma tu...

Koja kilometraža, jebote.

A i forum je za predloge koji će poboljšati sajt prema tome, ne vidim kako ovo na bilo koji način unazađuje sajt, štaviše čini ga boljim...

Zar je svaki predlog dobar?
U tom slučaju, predlažem da roknemo atomku na SAD. Ne može škoditi, zar ne?

Zar je svaki predlog dobar?
U tom slučaju, predlažem da roknemo atomku na SAD. Ne može škoditi, zar ne?

Костићу, па ово је и добар предлог, да знаш.

Костићу, па ово је и добар предлог, да знаш.

Pa, i nije baš. Jedna atomka je dovolja da sravni petinu SAD-a.
AKo ćemo da valja, treba nam bar 6 komada.

Па река' си да бачимо, ниси помиња кол'ко комада.
Кад речем ''Идем да јебем ноћас у град.'' то не значи да ћу само једну да јебем, ко зна кол'ко ћу ја... Ихаааа.

Дај да набавимо те 6 комада па да се разилазимо.

за, изврстан предлог.

Pa, i nije baš. Jedna atomka je dovolja da sravni petinu SAD-a.
AKo ćemo da valja, treba nam bar 6 komada.

znaci u prevodu ti mislis da je svaka atomska bomba iste jacine?

Kosticu, spavas li ti kad?

znaci u prevodu ti mislis da je svaka atomska bomba iste jacine?

Ugh... -.-

Kosticu, spavas li ti kad?

Naravno da ne. To je opštepoznata činjenica.

Daj bre, ne spamujte dečku predlog.

prvi prijedlog ne bi bio loš. ionako je malo ono da se vide samo 3 posljednje poruke, uvijek mi se neki peveteji zagube jer ih ne vidim na vrijeme.

za drugi - svejedno mi je.

ako to ne opterecuje sajt bilo bi odlicno

prvi prijedlog ne bi bio loš. ionako je malo ono da se vide samo 3 posljednje poruke, uvijek mi se neki peveteji zagube jer ih ne vidim na vrijeme.

Каци популарна, па добијаш више од 3 певетеа дневно.

Каци популарна, па добијаш више од 3 певетеа дневно.

kacam ispemovana. :)

Ај, ај, немој сад да си скромна. :Р

Добри предлози, ја сам за.