Prijava

Јесте лејм

Uber lejm. Da jedu govna u svetu, jeli bi i ovde.

Nego, ja da se pofalim da sam uspešno eskivirala popisivače.

А бре, ти си опет женско?

Stormborn

Savatala me iz trećeg puta. Komiranu, u pidžami.

Дај још неке детаље...

Gde si čuo za muškarca koji se zove Zdenka? Nego, Džimi, ne spemuj ovako zanimljivu temu.

Niko me ne pita kako sam izbegla inkvizitorskoj, popisivačkoj ruci :(

Шта има ко да те пита? Имаш 500 јура за бацае, то је јасно као дан на Исланду.

Ne, brate dankane, ič love neam, a i da imam, ne bih je dala za to sranje :)

Конфисковаће ти дилдое у вредности од 500 евра.

Онда си млого курчевита. Кати стигне рачун уз тв претплату од 500 јура, мојне мени да жицаш на БАС-овој штајги.

Neam dildoe, imam samo live verziju hnjo hnjo.

Онда си млого курчевита.

Zvučiš ko moj ćale. To neje kompliment.

Kako vas nije sramota da uzimate u usta džedaje? Pa znate li vi kroz šta sve mora da se prođe da se postane džedaj? Koji je to proces, dugogodišnji? A vi se tu sprdate i izjašnjavate kao džedaji, sram vas bilo. Samo pokazujete koliko ste nezreli i neinformisani.

da ne spemujemo mene su popisali pre neki dan kenjam a neko zvoni na vratima ja kazem napred i otvorise se vrata kazem samo momenat a neki lik ulazi kod mene u vc ja racunam kako mozda mora tako odma a on lik valjda me nije video me celog popisao kazem mamu vam jebem pa zar morate corave popisivace da saljete a posle razmisljam pa mi bilo zao mozda covek ne moze da nadje posao

Zašto ćorav, možda mu je to fetiš. Mora da si hot.

istina mozda je to tacno ja nekako napravim drugaciju facu kad kenjam razvuce mi se neka bora od uveta preko vrata izgleda opasno a mozda izgleda i kao da me nesto ujelo a covek gledao diskaveri da kad te nesto ujede to treba da se popisa otkud znam ne znam coveka ne mogu sad da ga osudjujem

to tacno ja nekako napravim drugaciju facu kad kenjam

Uuu, onda mora i da ga je izdrkao posle.

nije izdrkao je tek kad je video kolika mi je kuhinja cudan neki lik i nije hteo da mi upise da sam se doselio ovde pre dve godine kaze zna on mene od ranije

kaze zna on mene od ranije

Onda ne samo da ga je izdrkao na tebe, nego ga je drkao i ranije.

mislim da imas neke predrasude prema popisivacima nisu oni svi drkadzije

Lol. Smešan ovaj tralalatruć.

:)

Ja sam se na popisu izjasnio kao džedaj jer je bolje biti džedaj nego srbin u ovoj zemlji.