Prijava

A, pa ima vremena. Hvala Čače, moja se baba nervira jer po njenom vaspitanju mora da drži stolnjak mesto mušeme dok god oni ne navrate. lololo

Nacionalnost: Dzedaj
Veroispovest: Pagan
Molim lepo

Изјасних се као Италијан, што и јесам. Италијан католик. Ово је ишло у позадини

http://www.youtube.com/watch?v=bT_XiNxjyjE&feature=player_embedded

La rivoluzione è come il vento!

Bio danas kod mene popisivač.Ovi kažu da se ispunjava po pola sata to sve, šta kurac, završio pre nego što je kafa prokuvala.A popisivač nam je likčina, cela familija ga gotivi a i znamo se dugi niz godina, tako da manje-više sve sem matičnog broja je znao i sam da ispuni.Čedo prezadovoljan.

Moj se najbolji drugar izjasnio kao Marsovac, i kaže da je ona riba što popisuje tako i napisala.
Mene je keva popisala dok nisam bio tu pa sam tako ispao Srbin, pravoslavac i štošta drugo normalno što inače nisam :(

Nacionalnost: Dzedaj

Грешка. :Р

meni danas bila neka curica, znaju pičke koga da mi pošalju da ne talasam previše... bilo mi žao da je maltretiram...

Bio popisivač i kod mene danas. Nije me popisao.

Bila kod mene popisivačica. Starija žena mnogo gotivna svanulo joj kad je skontala da u kući svi pušimo. Ja se izjasnio kao moćni rendžer i radeista.

Čudi me da na obrascu ima nekih nebuloznih pitanja tipa: da li ste zaposleni, da li imate primanja itd, a nema nekih bitnih pitanja tipa: koliko godišnje odgledate Đovakovih mečeva, drkate li na Đoku i tako to. Alo bre?

meni danas bila neka curica, znaju pičke koga da mi pošalju da ne talasam previše... bilo mi žao da je maltretiram...

hahaha i meni :P a taman se naoštrio bio da kažem satanista ili džedaj ... na kraju samo srpski ateista :/

da vas pitam, kako je moguce da su vama postavljali sva ta kul pitanja, a meni i mojima samo ime i prezime i datum rodjenja?

Ja ispalila popisivačicu dva puta. :/ Žao mi žene, ali nisam mogla ustajati iz wca, nema šanse...

Mene je keva popisala dok nisam bio tu pa sam tako ispao Srbin, pravoslavac i štošta drugo normalno što inače nisam :(

Тако је код многих. Што више људи тако раде, то више пара из буџета иде цркви, уместо рецимо школама.

И мене пописаше прекјуче коначно, нисам се изјаснио по националности. Пописивачица није смарала са сувишним питањима о квадратурама и тако тиме.

Ja ispalila popisivačicu dva puta. :/ Žao mi žene, ali nisam mogla ustajati iz wca, nema šanse...

Čula sam da će biti nekih kazni ako te ne pronađu dva puta. Priča se.

Како серете ,ако се и један од вас изјаснио као то што сте написали , типа Марсовац , Џедај .....

Изјашњавају се људи као Џедаји свуда у свету. На новом Зеланду и у Аустралији има укупно 120 000 џедаја. Јесте лејм, али ето, има их.

Čula sam da će biti nekih kazni ako te ne pronađu dva puta. Priča se.

Savatala me iz trećeg puta. Komiranu, u pidžami.