Prijava

Burzume, stvarno si klosar. Sto zajebavas coveka i sto si tako povrsan? Ja sam siguran da je video asfalt cak i u vise navrata. Da ne pricamo o momentima kada ide na vasar da istovaruje trupce pa ide i tamo i nazad. Ne budi povrsan ko zidov.

Шалабајзеру, оптужио си ме за шлихтарство, изазивам те на двобој. Бирам асфалтну подлогу, ти то ниси још видео тако да имам велику предност.

Bolja bi ti bila podloga za miša, tu su ti jaja veća.

Све могуће подлоге, жемо за миша жемо општина Савски Венац, само ми не иде по шумам и кршевима, то је твој терен.

Bolja bi ti bila podloga za miša, tu su ti jaja veća.

Kako je ovo moćan post...Majstorski!

Evo ja sam nepristrasan. Neka bude trosarina negde na Savskom Vencu. Pravila su jednostavna. Salabajzer ne sme da udara kopitama Burzuma po glavi i prlja mu bujnu kosu, a Burzum ne sme da grize Salabajzera da ne popije salmonelu. Kapiram da fajt moze da se odrzi u tako regularnim uslovima. Ok?

Jevreji ce zaraditi na kladionicama, da ne bude da oftopikujemo.

Bolja bi ti bila podloga za miša, tu su ti jaja veća.

Definiši ovo

Bushido, možda ne bi bilo dobro da se sukobljavamo, jer ja kao seljak kome je šuma tu blizu, lako izlazim na kraj s balvanima.

жао ми је што су људи пали под негативни утицај ове теме, тојест константног помињања жидова. могао сам да препоставим да ће се то догодити. имао сам више пута слична искуства док сам пролазио поред синагоге. страшне ствари

сретен

Ahahahaha PWNED i to DOUBLE KILL!

burzume, ovaj te i dalje zakopava, a kako i ne bi, to mu je u opisu života, ako me razumeš

trošarina na savskom vencu?? Vtf??? Zar trošarina nije tamo na voždovcu?

Ма шта, бре, Јевреји - Божји народ? Срби су то - Божји, тј. небески народ.
А Јевреји нека се врате тамо одакле су дошли - у Палестину!
Али истовремено нисам за то да се Кинези врате тамо одакле су дошли - у Јапан.

Bushido, možda ne bi bilo dobro da se sukobljavamo, jer ja kao seljak kome je šuma tu blizu, lako izlazim na kraj s balvanima.

Dobra. Dobra, moram priznati.

Ako si mislio da se takmicimo u cepanju balvana, tu cu ti borbu predati odmah. Ti za svaki pocepan balvan dobijes nagradu da izbambusas bar jednu ovcu. Sa druge strane ja bih u tom slucaju dobio jedino plikove na rukama, s' obzirom na nase razlike u seksualnim preferencijama.

Ipak, dobra. Dobra, moram priznati.

kako volim ove sofistticirane prozivke jao :D

I ovo tvoje bi bilo dobro, Bushido, da se nisi zajeb'o što se tiče seksualnih preferencija. Jer, prilično sam nastran po tom pitanju, ja ne jebem ovce, ja jebem ljude u mozak. Da mi pozavidi svaki mudri jevrejin.

OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

IZVUCI SE šalabajzeru, kliziš mnogo...

da ne bude sve oftopik da kažem da sam čuo podatak da u beogradu imao oko soma i po Jevreja...

Pa dobro, pored ovaca, jebanje u mozak je svakako jedina preostala opcija u tvom okruzenju.
Mile Kitic pegla Sandru Afriku, a ti? Eeee moj Salabajzeru.

Drz'te se braco moja zidovska!

Закључајте тему, јевреји нас окрећу једне против других. ТО ЈЕ ЗАВЕРА !